320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas peters Vaata postitust
    No nii, nüüd võib vist välja kuulutada, et Flora on 12 kordne Eesti meister! Olen siis esimene, kes Flora fännidest seda öelda märkab. Neilt võib vist vaid virisemist oodata, kas kohtunike, või kurat teab, mille üle.
    De jure 12 kordne, de facto 11 kordne. Aga palju õnne ikkagi. Enne hooaja algus poleks nii kindlat ülekaalu arvanud kuid Kalju ja Levadia lasid kvaliteedis tagasi ning Flora pani juurde.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Mis on magusam kui võita tiitel praeguse meistri koduväljakul.
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Õnnitlused Florale!

        See hooaeg toodi Meister kodumaale ja paljud, kes ei olnud varem väljaku äärde mängu vaatama tulnud ronisid kohale, et näha proffessorit tööl. Samuti tuli esile palju põnevaid noori kutte ning seda eelkõige Sorga ja Kreida näol. Pakuti väärt etendus sakslaste vastu kodus ja võõrsil. Teenitud võit

        Kommentaar


          Õnnitlused tiitli puhul.

          Kommentaar


            Palju õnne, Flora!
            Eriti hea meel on Sorga üle, kes 20-aastaselt tegi korraliku läbimurde hooaja.

            Kommentaar


              Kui enne hooaja algust olid paljud kriitikud seisukohal, et see noor punt ei ole võimeline terve hooaeg mängima tiitli mängule, siis meeskond näitas keskmist sõrme erudeeritud kriitikutele. Sorga tähelendu ei saa mitte märgata, kuid üsna tihti mu meelest ei panda tähele ka kaitsetöö äärmist enesekindlust mängust mängu. Kui just ründefaasis jäi peale euromänge mingisugune teravus puudu, olgu selleks siis füüsiline või mentaalne väsimus, siis kaitsetöö oli terve hooaja vältel äärmiselt enesekindel. Samuti ma näen, et palju nähakse Kostja edu, kuid allahinnatakse Ainsalu võtmetegurit. Ainsalu on arenenud mentaalselt ikka korralikult, kust ta näitab, et alati pea rapsima tohutult väljakul, et olla edukas, äärmiselt targaks saanud mängijana.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kui enne hooaja algust olid paljud kriitikud seisukohal, et see noor punt ei ole võimeline terve hooaeg mängima tiitli mängule, siis meeskond näitas keskmist sõrme erudeeritud kriitikutele.
                Ma ei tea, kes need kriitikud on, keda sa kuulasid, aga jalgpallisaadetes kõikjal peeti Florat ikkagi üheks favoriidiks. Kui mitte enne, siis peale Kostja palkamist kohe kindlasti.
                Ja no kellel saaks sellise satsi tiitlivõidu üle üldse olla midagi? Vägev ja teenitud tiitel! Ootused noortele on loomulikult kõrged nüüd.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Ma ei viitsi ise uurida ja ilmselt siinsetel statistikutel kohe andmed nkn võtta. Aga kui palju on Sorga tänavu kokku löönud Kaljule, Levadiale ja Paidele?

                  Kommentaar


                    Õnnitlused kogu FC Flora meeskonnale ja fännidele, on olnud nauditav ja stabiilne hooaeg ning see päädis ka teenitud tiitliga. Elagu!

                    Sorga küsimus: Levadiale: 2 (1 penaltist), Kaljule 2 ja Paidele 3 (1 penaltist).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Ma ei viitsi ise uurida ja ilmselt siinsetel statistikutel kohe andmed nkn võtta. Aga kui palju on Sorga tänavu kokku löönud Kaljule, Levadiale ja Paidele?
                      Lisaks eelmisele, et kui kiiruga praegu õigesti kokku lugesin, siis esineliku omavahelistes lõi üle ühe veel seitse meest: Vassiljev kolm ning Sinjavski, Roosnupp, Ossipov, Puri, Jatta ja Gurrutxaga kõik kaks.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Järvela tegi põneva loo teguritest, mis viisid Flora meistriks, ja mis näitab taaskord ikkagi seda kui pisiasjadest jalgpall kinni on, mis muidugi liigahooaja peale väga palju tasandub, aga see hetkel selleks. Minu arvates jäi Sorga eduka hooaja puhul üks väga oluline asjaolu käsitlemata. Järvela väidab, et võtmemomendiks oli 11. vooru värav kodus Narva Transi vastu. Mulle tundub, et see fantastiline hooaeg sai alguse tegelikult juba palju varem, samuti Transi vastu, aga hoopis Narvas 6. voorus kui 0:0 seisult anti Sorgale viimastel minutitel õigus penaltit sooritada. Sellisel momendil anda penalti noormängijale, kes on alustanud hooaega vahetusründajana, on tohutu vastutus ja usaldus ning Sorga on täpselt sellist tüüpi mängija, kes vajab selliseid asju ning sellest momendist alates oli temas tohutu enesekindlus. Kui Vassiljev poleks varasemalt penaltil eksinud või kui Kams oleks tol hetkel väljakul olnud, siis vaevalt Sorgal oleks lastud penaltit sooritada, aga mulle tundub, et hoopis see võis tänavuse hooaja üks võtmemomente olla.

                        Kommentaar


                          ja fakt on see, et Sorga selle hooaja komeet. Absoluutselt tore, kui selliseid tekib ükspuha millises meeskonnas mei oma liigas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            ja fakt on see, et Sorga selle hooaja komeet. Absoluutselt tore, kui selliseid tekib ükspuha millises meeskonnas mei oma liigas
                            Sorga kõrval võib teiseks eredaks tõusjaks pidada ka Paide meeskonna Henri Väljat.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kui enne hooaja algust olid paljud kriitikud seisukohal, et see noor punt ei ole võimeline terve hooaeg mängima tiitli mängule, siis meeskond näitas keskmist sõrme erudeeritud kriitikutele.
                              Ilma Vassiljevi nimelise trumpässata tõenäoliselt ei olekski. 10 väravat + 16 söötu, tuleb kindlasti veel lisa. Ka mängijate ja Henni intekatest jookseb Vassiljevi olulisus läbi.

                              See kõik muidugi ei vähenda tiitli väärtust ning õnnesoovid Florale. Kõige stabiilsem esitus läbi kogu hooaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                                Ilma Vassiljevi nimelise trumpässata tõenäoliselt ei olekski. 10 väravat + 16 söötu, tuleb kindlasti veel lisa. Ka mängijate ja Henni intekatest jookseb Vassiljevi olulisus läbi.

                                See kõik muidugi ei vähenda tiitli väärtust ning õnnesoovid Florale. Kõige stabiilsem esitus läbi kogu hooaja.
                                Minu meelest te paljud mõtlete liiga palju Kostjale. Ma näen üldjuhul natukene laiemat pilti. Ma näen kuidas tegelikult ei ole flora edu taga ainult Kostja. Ma näen, kuidas Märten Kuusk on arenenud mängijana, ta oskab tulla õigel ajal vastu ja olla piisavalt nahaalne, et see pall on minu. Ma näen seda Pürgi puhul, kes omamata tähtsust paari praagi puhul, on näidanud, et tal on sisu olla keegi teine, mida inimesed temast arvavad, tema füüsiline hoiak juba eeldab, et sellest mehest kasvab koondise raudvara. Tal on nõtkust ja tarkust. Minu jaoks isklikult ei mänginud näiteks Igonen ennast kordagi nii kindlasse rolli, et ta oleks olnud parem Alandist, mitte kui kordagigi. Kreida puhul näiteks, kes kangelt meenutab mulle samuti kelle tööd ei panda tähele keskväljal tähele üldse, tohutu tööloom, kui saaks selle pea ainult ka ülesse ja näeks avanevad ääri, oleks juba miskit teist, tema füüsilised eeldused juba eeldavad, et olla üks kuradima äge tööloom aga veidi jääb mängija tarkusest puudu, mis tulevad ainult kogemusega. Järvelaidi puhul on olnud minu jaoks alati küsimärk, miks ta liigub liiga kõrgele äärele, et olla tasakaalus ründega, üsna tihti jäi ta kaitsesse hiljaks, aga samas ma saan aru, et see on moodne jalgpall. Kui rääkida Kostjast, siis on mul on kahtlane tunne, et talle tuleb krediiti ainult sellepärast, sest on Kostja, omamata tähtust, et tegelikult oli Kostja viimased mängud äärmiselt sitt, või noh, totaalne sitt- söödud aeglased, vastutulekud aeglased, ebatäpsed diagonaalid ja nii edasi. Üldiselt olen seisukohal, et see meeskond ei võitnud läbi Kostja tiitli. See meeskond sai tiitli, sest ta tahtis seda kõige rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X