Lehekülg 1016, kokku 1023 EsimeneEsimene ... 165169169661006101210131014101510161017101810191020 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 301 kuni 20 320, kokku 20454

Teema: FC Flora

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Nii vähe kui mulle Liivak meeldib, siis mulle selline lahendus meeldiks. See oleks talle hea enesekindluse tõuge ja ka poeetiliselt ilus.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mina panustan täna Frank Liivaku rehbilitatsioonile ja game winnerile.
    Rohkem sõnu pole vaja.

Algupärane

Tuli ära rsk! Palju õnne! Mega!

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!
    Lisaaja lõpus ei teinud just, aga otsustava penalti lõi küll ära.

Kõige tähtsam tehtud ja edasi on saadud. Kuigi täna poleks vaja olnud mingit eneseületust ega über mängu, et see mäng normaalajal koju tuua.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Ründaja Kasutaja Temp0 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!
    juhtustki

aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
    juhtustki

aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
    Sappinen sai teise kollase mitte punase. Seega edukalt apelleerida peaks võimatu olema.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

juhtustki

Kõik lendasid platsile ja Sappinen sai üksi kollase? St ma ei saa ikkagi pihta

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Eks kell oli ehk kommentaatorite jaoks hiline ka juba...
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Vägev Flora! See Sappineni jama lõpus on kibe. Eks tuleb nüüd siis loota Liivaku peale.

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Kas Flora on oma 2he võiduga toonud meile neljanda eurokoha tagasi ka?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2018

Algupärane

Oota, Sapi saigi selle eest teise kollase, et liiga varakult väljakule tõttas?

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Super! Vähemalt ükski päikesekiir selle hooaja halli euromängude taevasse

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ei koti see Sappineni punane kaart mitte ühtegi UEFA ametnikku. Vaatab Raunokene vaikselt kodus teki all, kuidas sõbrad Horvaatias 0-6 saavad.

Tublid, et vähemalt penalteid nõksa paremini lüüa oskate. Riiklikule UEFA koefitsiendile oli see ülimalt vajalik. Kahju, et et teisel poolajal taas jalgpallimängimise ära lõpetasite.

Kogu teie mänguplaani võtab kokku muidugi pilt

Meeskonnaliige Kasutaja uhuu avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Kas Flora on oma 2he võiduga toonud meile neljanda eurokoha tagasi ka?
    Kirja läheb ikkagi normaalaja tulemus (viik). Neljanda eurokoha jaoks on vaja veel ühte võitu see hooaeg.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ei koti see Sappineni punane kaart mitte ühtegi UEFA ametnikku. Vaatab Raunokene vaikselt kodus teki all, kuidas sõbrad Horvaatias 0-6 saavad.

Tublid, et vähemalt penalteid nõksa paremini lüüa oskate. Riiklikule UEFA koefitsiendile oli see ülimalt vajalik. Kahju, et et teisel poolajal taas jalgpallimängimise ära lõpetasite.

Miks su tu**u nii liivane on? Me oleme niigi terve selle Eesti jalkaga põhjamudas, ning siin pole enam aega omavahel põriseda.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
    Miks su tu**u nii liivane on? Me oleme niigi terve selle Eesti jalkaga põhjamudas, ning siin pole enam aega omavahel põriseda.
    Sest ma ootan paremat jalgpalli Eesti liiga suveräänsest liidrist.

Kuidas on võimalik, et ühe ründaja lahkumisega talvel on kogu võistkonna mäng läinud vabalangusesse võrreldes eelmise aasta Radnicki ja Eintrachti mängudega? Ma ei salga maha, et need kaks võitu on olnud ülimalt vajalikud ning aplaus selle eest, kuid tänane vastane oli Narva Transi tasemel.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

120 minutit kohutavat masohhistlikku mängu. Üks ei tahtnud, teine ei suutnud ja vastupidi ja tuleb ainult tänada õnne pendlaseerial. Sappineni punase kohta muidugi sõnad on liigsed, saatku Balotellile mingi sõnum, sest nii rumal ei saa lihtsalt olla. Võimas.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Sest ma ootan paremat jalgpalli Eesti liiga suveräänsest liidrist.

Kuidas on võimalik, et ühe ründaja lahkumisega talvel on kogu võistkonna mäng läinud vabalangusesse võrreldes eelmise aasta Radnicki ja Eintrachti mängudega? Ma ei salga maha, et need kaks võitu on olnud ülimalt vajalikud ning aplaus selle eest, kuid tänane vastane oli Narva Transi tasemel.
    Pole Ainsalu, pole enam joosta jäksavat Kostjat, pole imepoiss Sorgat.. Ühe ründaja lahkumisest on ikka asi kaugel, seega võta veidi vaiksemalt eks ja vaata et kuskil tõuksiga sõites viirust ei saa.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Pole Ainsalu, pole enam joosta jäksavat Kostjat, pole imepoiss Sorgat.. Ühe ründaja lahkumisest on ikka asi kaugel, seega võta veidi vaiksemalt eks ja vaata et kuskil tõuksiga sõites viirust ei saa.
    +Kams + lisa veel tegelikult see ka, et eelmine aasta ei oodanud Floralt väga keegi midagi. Arvati, et tuleb Serbia teine klubi ja ongi ühelpool. Mehed said rahus ilma pingeteta olla outsiderid. See aasta on igas mängus olnud surve peal. See kindlasti mõjutab suhteliselt noort meeskonda kõvasti.

See on mingi uus tendents tekkinud see hooaeg meie jalgpalli, kus aetakse tulemusega võrdväärselt taga ka mängupilti... Ehk ma olen ise liiga pehmoks muutunud või olen midagi maha maganud, aga meie jalgpall on nagu sellises seisus, kus me ei saa oodata kellegi vastu mingit domineerimist.

Ründaja Kasutaja Temp0 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

oot aga sa ennustad praegu, et mingi Zagreb paneb 6:0 meeskonnale kes on eesti liider ja kaotas kõigest 4:2 Frankfurtile ? Samalajal kui hoopis sinu meeskond sai Celticult mitte 6:0 vaid 7:0 ja see hooaeg ei suutnud nad covidi reeglitest kinni pidada..
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud