320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei ei lelovi palkamine oli vale otsus. aga virisen ma selle üle, et pohlak rääkigu nagu asjad on, mitte mingit ümarat möla, kord öeldakse eesmärkideks klubis üks asi, siis teine ja samal ajal tegutsetakse ju ristivastupidises suunas mõlemale. pigem siin eelnevalt viitasin sellele et meeskonnal kel oli äsja raskusi oma legendile (reimile) palga maksmisega, tundub nagu veider rääkida mingist püsivast peatreenerist.reim olekski võinud täitsa vabalt olla see oma ferguson. tehku omal asjad teistes plaanides korda ja siis võib jutustada.

    Kommentaar


      Naljakas.

      Sillamäe fänn: Flora fännid olid juba staadionile tulle joobes.
      Flora fänni vabandus: aga te olite eelmine aasta tallinnas veel rohkem joobes.

      Sillamäe fänn:flora fännid tarbisid tribüünil alkohoolseid jooke.
      Flora fänni vabandus: te ise tarbisite veel kangemat.

      Sillamäe fänn: Flora fännid jooksid poodi uute jookide järgi.
      Flora fänni vabandus: sillamäe fännid olid juba enne meid järjekorras.

      Lasteaed.

      Ja piltide järgi tundub,et juba enne gaasitamist toimub mingi rüselus florakate ja turvade vahel,seega väide et tõhjast kohast gaasi saite ei ole vist päris täpne.
      Last edited by Slowmo; 21.07.13, 19:46. Põhjus: lisamine

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        ei ei lelovi palkamine oli vale otsus.
        Ma ei ütleks, et see oli iseenesest vale otsus. Iga peatreeneriga, olgu ta nimekam või vähem nimekam, kaasneb alati risk, et ta ei vea välja. Ühes klubis võib ta tiitleid võita, samal ajal kui teises täielikult ebaõnnestuda. Flora võib palgata ka Mourinho, ega see ei garanteeri mitte midagi.

        Lelovile anti võimalus, ei tulnud välja ja kogu ooper, nüüd saab keegi teine selle võimaluse. Täiesti tavaline asi jalgpallimaailmas.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Slowmo Vaata postitust
          Naljakas.

          1) Sillamäe fänn: Flora fännid olid juba staadionile tulle joobes.
          Flora fänni vabandus: aga te olite eelmine aasta tallinnas veel rohkem joobes.

          2) Sillamäe fänn:flora fännid tarbisid tribüünil alkohoolseid jooke.
          Flora fänni vabandus: te ise tarbisite veel kangemat.

          3) Sillamäe fänn: Flora fännid jooksid poodi uute jookide järgi.
          Flora fänni vabandus: sillamäe fännid olid juba enne meid järjekorras.

          Lasteaed.

          4) Ja piltide järgi tundub,et juba enne gaasitamist toimub mingi rüselus florakate ja turvade vahel,seega väide et tõhjast kohast gaasi saite ei ole vist päris täpne.
          1) Olid osad meist alkoholi tarbinud...so fucking what? Täisealised isikud ja ei torgi kellegi mune kas tarbib alkoholi või mitte. Täpsustuseks siis veel...pärast sai politsei alkomeetrisse puhutud ka...need, kes alkoholi olid tarbinud nendest üks oli keskmises joobes ja ülejäänud kerges joobes....palun öelge kuidas me "täiesti juua täis" olime nagu härrad Sillamäelt räägivad ja kõik usuvad?
          2) Aaaaa kus me siin nüüd vabandasime? Lahja alkohol oli lubatud ja seega me ei peagi midagi vabandama. Juhtisime tähelepanu, et kohalikud fännid tarbisid kanget alkoholi mis oli keelatud ja seda anuma seest mis oli keelatud.
          3) Aaaaa kus siingi mingi vabandamine on meie poolt? Lükkasime ümber nende väite nagu oleksime ummisjalu alkoholi järgi jooksnud ja kõik. Ei saa aru kust otsast vabandus või õigustus vms oleks olnud. Öeldi, et peate poodi minema ja läksimegi.
          4) Kalkun samuti arvas. Tõlgenda pildilt mida tahad...kasvõi jumala olemasolu. Sillamäe saab oma karistuse ja samuti see USSitaja.

          PS Haukuge palju tahate, meid ei huvita rohkem kellegi meievastane möla kuna olemas on palju paremad ja ümberlükkamatud tõendid kui kellegi juua täis Vasja (suvaline nimi) muinasjutt või narkar Peetri (suvaline nimi) laksu all peaga piltide tõlgendamine.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            1) Olid osad meist alkoholi tarbinud...so fucking what? Täisealised isikud ja ei torgi kellegi mune kas tarbib alkoholi või mitte.
            Küll aga torgib teie mune kui sillamäe fännid tallinnas joobes olekus on??

            Ei-ei,ära saa valesti aru,ma ei õigusta ei turvameeskonna käitumist ega sillamäe fännide käitumist kuid teie jutu järgi lendate teie oma inglitiibadega mängult mängule ja juba aastaid on teid täiesti 100%tühja koha pealt kotitud.
            Ps! olen muide ise üsnagi pikki aastaid olnud Flora poolehoidja.

            Kommentaar


              Õnnestus ka minul Sillamäel Ipa ära vaadata seoses väikese Ida-Virumaa tripiga. Ütlen kohe ära, et nii madalalt "tribüünilt" on ikka väääga harjumatu jalkat vaadata. See-selleks.

              See, et mingi konflikt tulihingelisemate fännide vahel toimub/toimuma saab, seda oli tegelikult juba kaktuste vms (nii ühed mu kõrval istunud Sillamäe väheke tagasihoidlikumad toetajad Flora fänne nimetasid )) saabudes prognoosida. Mis mõttes nagu, et kahe meeskonna kõige aktiivsemad kaasaelajad pannakse kõrvuti tribüünile mängu jälgima??? Täielik korraldajate feil. Oleks siis nii vähemalt tehtud, et ühed tribüüni ühte otsa ja teised teise, aga ei... EJL poolt peaks mingi trahvike siit nüüd kindlasti tulema seoses tõsiste vajakajäämistega korraldusliku poole peal.

              Mängukava oli kahjuks peaaegu täielikult venekeelne, kuid kiitused staadioniteadustajale, kes ka väheke eesti keelt mängu alguses purssis. Thumbs up!

              Aga muidu, ilus linn see Sillamäe.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                1) Olid osad meist alkoholi tarbinud...so fucking what? Täisealised isikud ja ei torgi kellegi mune kas tarbib alkoholi või mitte. Täpsustuseks siis veel...pärast sai politsei alkomeetrisse puhutud ka...need, kes alkoholi olid tarbinud nendest üks oli keskmises joobes ja ülejäänud kerges joobes....palun öelge kuidas me "täiesti juua täis" olime nagu härrad Sillamäelt räägivad ja kõik usuvad?
                Kas me peaks hoopis härrasi Tallinnast uskuma ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  Kas me peaks hoopis härrasi Tallinnast uskuma ?

                  Ei. Teie, levadikud, uskuge parem oma tovarištšeid, kes Levadia-Flora viimasel mängul ei otsinud konflikti, ei hiilinud florakate sektorisse ega varastanud sealt florakate rohevalgeruudulist lippu ega sõimanud hiljem ei politseinikke ega turvamehi, kes seda tagasi nõudma läksid, ammugi mitte ei olnud keegi kõnealustest levadikutest "umbjoobes", nagu tänapäeval on populaarne fotode põhjal diagnoosida. Eksole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Ei. Teie, levadikud, uskuge parem oma tovarištšeid, kes Levadia-Flora viimasel mängul ei otsinud konflikti, ei hiilinud florakate sektorisse ega varastanud sealt florakate rohevalgeruudulist lippu ega sõimanud hiljem ei politseinikke ega turvamehi, kes seda tagasi nõudma läksid, ammugi mitte ei olnud keegi kõnealustest levadikutest "umbjoobes", nagu tänapäeval on populaarne fotode põhjal diagnoosida. Eksole?
                    Eiei. Mina ei ole rohkem ega vähem levadiaga seotud kui ~200 kilomeetri kaugusel elav poolehoidja kellele on levadia meeldinud juba viimased 7 aastat.
                    Nii, et sellest konflikti otsimisest, lipu vargusest ning sõimamisest ei tea ma rohkem kui siit samast soccernetist lugenud olenud.

                    Ballacki lause oli lihtsalt selline, et nagu te reaalselt usute mingid sillamäe vendi v ?

                    Kommentaar


                      Ma ei eeldanudki, et eestikeelne tegelane Levadia fännikäputäie hulgas tribüünil käib. Mu postitus oli mõeldud kontrastiks ja vastandamiseks sellele kuradima väsitavale stereotüüpide baasil bashimisele. Nii-et ära isiklikult võta. Kuigi kõik, mis kirjutasin, oli reaalselt toimunu. Ja seda häirivam on see koletist otsiv stereotüüpide ekspluateerimine tänase päeva järjekordse jampsi valguses.

                      Ma ei ole florakaid alati tingimusteta õigustanud ja florakate kõvakoorlased teavad seda ja siiani on minu juttu neis olukordades nii omavahel kui virtuaalselt aktsepteeritud, sest tribüünil seisame me kõrvuti hoolimata sellest, et ma näiteks olen Ballacki või Seni perse saatnud mingi teema raames. Aga mind kummitab sel hooajal eriti rajult küsimus: kas kümme Flora die hard fänni, kes käivad meeskonnaga kaasas kasvõi Albaanias, piltlikult öeldes, on tõepoolest nii kardetav ja räme rühm, kes tuleb alati kasvõi ennetavalt tasalülitada või on reaalselt ka kusagil olemas inimesed, kes natukenegi saavad aru või proovivad mõista seda, mida sellistel fännigruppide käputäitel on Eesti vutile pakkuda ja mida nad räägivad ja taotlevad?

                      Vihjeks ma võin öelda, et see ei ole anarhia ja täielik kaos vutistaadionitel, kuigi kõike nende poolt räägitavat on nimelt selle väitega võimalik pareerida ja seeläbi populismilainetel mõnuleda.

                      Kommentaar


                        Aga aitab tavateemast, räägime mängust ja meeskonnast ka.

                        Õhtuleht ja Lelov.

                        Ma ei kahtle selles, et Pohlaku jutus võib olla ülepaisutatust, aga Lelovi üllatus on päris kindlasti kaunis kehvasti teeseldud. Juba enam kui kahe kuu eest skandeeriti Lelovile mängude ajal tribüünidelt "Lelov, tee häält!" ja tujutu meeskond loivas sihitult platsil. Mets, Luigend, Prosa ja veel mitmed on näidanud hooaja algusest suhteliselt sirgjooneliselt langevat mängu, kustunud. Albaanlaste vastu näidatud mäng oligi mu meelest Lelovi-Flora mängupildi, -joonise ja -tuju kvintessents, ehedaim näide.

                        Kuidas saab kõige selle pealt öelda, et suusk tuli üllatusena ja et tegelikult oli kõik hästi? "Pool hooaega on alles ees ja tabeliseis ei ole nii hull," ütleb ta viidatud artiklis. Hirmsasti huvitaks, mis tal varrukas oli, et eesootavad järjest mängud Leva ja Kaljuga võitudeks pöörata? Neist kahest mängust sõltub ju täiesti üheselt see (eriti, kui arvestada veel Sillamäe võimsat tulekut altpoolt), et kas üldse on mõtetki mingit tiitlilootusekübet alal hoida. Enamgi veel, todasama Sillamäed arvesse võttes võib hakata ka medalilootuste mõttekuses kahtlema.

                        Õige otsus igakülgselt. Lelovile edu edaspidiseks. Aga õige otsus.

                        Kommentaar


                          Flora!!!
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            Väike rehabilitatsioon siis Sillamäelt ja karikas jätkuvalt mängus. See oleks ikka väga mage lugu olnud kui nii varases faasis juba välja lennanud oleks.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Kirikuõpetaja Palk kui mäng on kestnud terve poolaja,siis ikka peaks kohtuniku nimi selge olema


                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Kirikuõpetaja Palk kui mäng on kestnud terve poolaja,siis ikka peaks kohtuniku nimi selge olema


                                http://www.youtube.com/watch?v=s5GaM...6Eao51X0Yc9aTg
                                Läks korra sassi jah.

                                Eksimine on inimlik, nagu ka iseenda postitusega tõestad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X