320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Liivaku kohta kirjutatu sobiks pigem teemasse "kellesse te täna armunud olete".

    Kommentaar


      Nii väga, kui ma ka Florat ei salli, siis veel vähem sallin seda rallika iba. Millest sa vend jahud? Me oleme kogu riigi jalkaga nii ääre peal, kui üldse olla kannatab ja sa kriiskad rohkem, kui lahti seletad.

      Kommentaar


        Kes iganes klubi sotsiaalmeediaga tegeleb, peaks korra mõtlema, kas klippi, kus Liivak kõiki putsi saadab, on ikka kõige mõistlikum üles riputada.

        Ja, noh, see rallika kommentaar on lihtsalt hale. Kurat küll, me ei ela Inglismaal, kus Liverpooli fännid võiksid rõõmu tunda kui ManUl sitasti läheb või vastupidi...

        Kommentaar


          Jürgen Henn: Frank tõmbas meeskonna enne penalteid käima ja ütles ise, et tahab viiendana lüüa!
          Euroopa liiga kolmanda eelringi kohtumise Floriana FC – FC Flora järgne pressikonverents toimus Zoomi vahendusel ning võitjate peatreener Jürgen Henn ja keskkaitsja Märten Kuusk saabusid sinna riietusruumist, kust oli minut varem kostnud metsik võidukisa.


          Märten Kuusk: penaltite osas saime Suduvalt õppetunni kätte, sellest oli palju kasu
          FC Flora alistas Euroopa liiga kolmandas eelringis võõrsil pärast 0:0 lõppenud normaal- ja lisaaega penaltitega 4:2 Malta meistri Floriana ja jõudis play-off'i, kus järgmisel neljapäeval minnakse Horvaatia pealinnas Zagrebis vastamisi kohaliku kuulsa Dinamoga.


          Mille eest sai Rauno Sappinen pärast penaltiseeriat punase kaardi?
          Euroopa liiga kolmandas eelringis võõrsil penaltiseerias Malta meistrist Florianast jagu saanud FC Flora autasu võidu eest on play-off, kus järgmisel neljapäeval ollakse võõrsil vastamisi Zagrebi Dinamoga. Horvaatias ei saa meeskonda aidata esiründaja Rauno Sappinen.

          Kommentaar


            Rääkides, milles Flora ajalugu tegi, siis tähelepanuta on jäänud ka see, et tegu on esimese korraga, kui Eesti klubi kolmele vastasele järjest ei kaota normaalajal. See on muidugi tingitud ka eripärasest formaadist, aga märkimisväärne ikkagi.
            Mängupildi puhul võib tõdeda, et vastaste vastu, kelle tasemega klubidest Eesti liigas üle sõidetakse, võiks paremat mängupilti näidata. Paraku ka vastased vätavad euromänge tõsisemalt ja annavad selles mängus endast kõik. Lisaks on tüüpiline see, et favoriidi rollis kipuvad meie klubid rahvusvahelisel tademel väristama hakkama. Mängupildi puhul meenutaksin, et omal ajal Levadia kodumängus 1-0 Wisla üle oli vastase poolt tugev surve peal ja arvestatav hulk võimalusi. Samuti meenub Nõmme Kalju mäng Astanaga, kus mingi ime läbi ja väravavahi suurrpäraste tõrjete abil ei suutnud kasahhid meile ühtegi lüüa, aga vastaste ülekaal oli ilmne.

            Zagrebi vastu keegi ei oota midagi, meestel on loodetavasti pinget vähem ja mäng parem. Küllap ka eneseteostustahe ja soov tõestada võub Flora mängupildile paremini mõjuda. Lisaks veel asjaolu, et ei pea ise palli valdama. Šansid on madalad, aga väike lootus on selleks ulmeliseks tulemuseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
              Nii väga, kui ma ka Florat ei salli, siis veel vähem sallin seda rallika iba. Millest sa vend jahud? Me oleme kogu riigi jalkaga nii ääre peal, kui üldse olla kannatab ja sa kriiskad rohkem, kui lahti seletad.
              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Ja, noh, see rallika kommentaar on lihtsalt hale. Kurat küll, me ei ela Inglismaal, kus Liverpooli fännid võiksid rõõmu tunda kui ManUl sitasti läheb või vastupidi...
              Floral on tõsiselt hästi vedanud eurovastastega ning Suduva, KR ja Floriana olid kindlasti pool-kohustuslikud võidud ning mul on väga hea meel, et Flora on nii kaugele jõudnud. Seda on Eesti jalgpallile ülimalt hädasti vaja, sh Kaljule. Ühe eurokoha tagasi võitmine on meie jalgpallile ülimalt vajalik.

              Mille üle olen ma nördinud, on Flora mängupilt tänavuses eurosarjas. Kes kuulas esmaspäevast SN Podcasti, siis oli ka Kasper nördinud mitte Flora võidu, vaid selle üle kuidas see võit tuli. See võistkond ja need mehed on võimelised enamaks. Need 120 minutit teleka taga olid selle aasta ühed igavaimad mida ma mööda saatnud olen. Klubi, kes harrastab voolavat ja kiiret söödumängu, jooksud-sööstud liinide vahele ja kaitsjate taha - Täiesti null. Olematu!

              Kevadel kõik toimis, Levadia lükati väga targa mänguga kaks korda kotti, Paide ja Kalju täpselt samamoodi. Targa, terava ja kliinilise mänguga. Praegune mäng on ülimalt üheülbaline ja ümmargune. Viimasel kolmandikul puudub absoluutselt igasugune idee mida palliga peale hakata, ainuke lootus seal on praegu, et "Anname Kostjale, küll ta midagi teeb". Aga ei tee! Teil on keskväljal mitme kulbitäie jagu talenti, aga Vassiljevi mängitamine rikub absoluutselt kõik teised mängijad ära. Poom saab episoodilisi minuteid, Välja on Paide ajust muutunud suvaliseks rollimängijaks. Ainsalu lõpuks tahtis ise ära, Riiberg ei näinud ka võimalust, kuigi suure suuga lubati kõik maad kokku, Dõmov oli ka "ülimalt vajalik" Florale.

              Noor koosseis, vägev, palju õnne - aga kui te tahate jalgpalli uuesti mängima hakata, siis võtke Vassiljev sellest valemist välja. Hetkeseisuga on meeskond kui Vassiljevi vang, sest kõik ootavad sealt midagi mida ta enam ei suuda. Sama keiss on A-koondisega.

              Lõppkokkuvõttes - Edasipääs on vägev, palju õnne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust

                "Samal ajal, kui trolliarmee ekraanide taga käsi hõõrus, võttis Liivak vastutuse oma meeskonnakaaslaste, oma koduklubi FC Flora ja euroedu järele januneva Eesti jalgpalli ees. Ning läks ja lõi selle kuradi penalti ristnurka nagu tühise papinaela! Mic drop. Eepiline mic drop!"
                Võimalik, et ebaaus on seda hinnata lihtsalt tsitaadi põhjal, artiklit lugemata.
                Ja ma usun, et sa Ott siiralt hindad, austad ja soovid head Frank Liivakule. Aga selliste kirjutistega jääb mulje, et sa trollid inimest, ja lõppkokkuvõttes see teeb ainult halba talle, usu mind.

                Florale respect, et edasi said. Loos sattus niiviisi, et oli vaja veri ninast välja jõuda Zagrebini ja seda ka tehti. Kõik muu unustatakse ära.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Ja, noh, see rallika kommentaar on lihtsalt hale. Kurat küll, me ei ela Inglismaal, kus Liverpooli fännid võiksid rõõmu tunda kui ManUl sitasti läheb või vastupidi...
                  Ei ole selle öelduga üldse nõus. Miks ma peaks olema pooldav süsteemile, mis mulle minu veendumuste ja tõekspidamiste alusel ei ole vastvõetav ja on ebasümpaatne. Mingi suure abstraktse "meie" nimel?. Ei, tänan ei.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Kurat küll, me ei ela Inglismaal, kus Liverpooli fännid võiksid rõõmu tunda kui ManUl sitasti läheb või vastupidi...
                    Selleks ei pea vast päris Inglismaal elama, et mitte täit rõõmu tunda konkurentklubi edust. Mitmed juhtivad Flora fännid on tunnistanud, et Euroopas ootavad nad kohalike konkurentide põrumist, et eks sellistel puhkudel peab olema valmis ka vastupidiseks reaktsiooniks. Jalgpallikultuuri alge või kultuuritus - kuidas kellelegi. Ma kahtlen, et Eestist väiksemas Küproseski kogu vutirahvas ühiselt Apoeli üle rõõmu tundis. Rääkimata näiteks Soomest, kelle kodanikke oli ka Kalju sektoris HJK vastu. Kõige kurvemad nad HJK põrumise üle just ei tundunud.

                    Flora on nagu Bayern, ta on kahtlemata riigi kõige pooldatum klubi, aga samas kindlasti ka kõige vihatum. Flora sümboliseerib Eesti jalgpalli juhtimist ja kellel sellesse pole aastatega usku tekkinud, siis nende jaoks ongi kõik Florat ümbritsev ebasümpaatne. Mulle Flora ei meeldi. Absoluutselt ei meeldi, aga nendel mõnel korral suvel ma leian end ikka Flora poolt olemas. Ju siis ebasümpaatia ühe süsteemi vastu on väiksem kui armastus kogu Eesti jalgpallielu üle, aga tänavu pean tunnistama, et ega emotsionaalselt mingit naudingut Flora võitudest saanud küll ei ole. Ju siis üldine foon on siiski nii negatiivne olnud. Mu arvates ei ole ootused Florale kõrged mitte seetõttu, et nad eelmine aasta näitasid eurotandril head jalgpalli ja on kohalikku liigat totaalselt domineerinud, vaid seetõttu, et tegemist on Eesti jalgpallikoondise baasklubiga, kus mängivad Eesti kohaliku turu parimad jalgpallurid.

                    Podcastis käidi välja, et Floral on surve seetõttu, et nad eelmine aasta näitasid head jalgpalli ja peavad tõestama, et see ei olnud juhus. Varasemalt oli jälle probleem seetõttu, et Euroopas tuli ebaõnnestumisi järjest ning see kammitses. Kas jalgpallis saab üldse olla olukorda, kus sa mugavustsoonis kruiisid? Kahe klubi alistamine Euroopas on kahtlemata väga tubli saavutus ja väärib tulemuspõhiselt tugevat kiitust, aga jätkuvalt on võimatu mööda vaadata sellest, mis tasemel need mängud toimusid. Kui SN peatoimetaja võrdles islandlaste taset Paidega, siis eile väga palju tugevama klubiga kui Tammeka ei mängitud. Lihtsalt Flora langes vastasega samale tasemele, aga need ongi mängud, kus tuleb oodata ja lausa nõuda Floralt võitu. Siit võib kindlasti kaasa haarata selle, et Eesti liiga tase on kenasti tõusnud kui mängud siinsete konkurentidega on võrdväärsel tasemel teatud euromängudega. Ja kindlasti näha ka Flora tugevust kui ka mitte kõige parema mänguga need "kohustuslikud" võidud nii kodutandril kui Euroopas ära võetakse. Aga Flora on hetkel olnud ikka selges langustrendis, juba päris mitu kohaliku liiga mängu enne eurosarja, et tippvormi ajastamisega tundub on tänavu mööda pandud. Edukaima eurohooaja järel (mis pealegi pole veel läbi) on seda muidugi marunaljakas öelda, aga reaalsuses oleks ülikeeruline olnud hetkel ka "meiega võrdsel tasemel mängiva" KUPSiga.

                    Liivak viiendaks penaltilööjaks oli ikka väga suur otsus ja mängija ees müts maha, et selle keerulise olukorraga toime tuli. Siit on hea edasi minna, aga need regulaarsed ülistuslaulud Florale muutuvad juba tõesti halenaljakaks. Pole enam ammu ainult Kalju fanboyde kiun, vaid hetkel juba ka täiesti erapooletud jalgpalliinimesed näevad, et pall käib ikka väga ühte väravasse.

                    Kommentaar


                      Tere,

                      Kas mitte ei ole Eesti jalgpalli puhul aastaid taotud "ilusad kaotused tuleks pöörata koledaks võiduks" trummi taotud? Nüüd vast esimest korda kui saadi kaks koledat võitu kätte, võib selle faasi nüüd lõppenuks lugeda ja loevad ainult ilusad võidud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Tere,

                        Kas mitte ei ole Eesti jalgpalli puhul aastaid taotud "ilusad kaotused tuleks pöörata koledaks võiduks" trummi taotud? Nüüd vast esimest korda kui saadi kaks koledat võitu kätte, võib selle faasi nüüd lõppenuks lugeda ja loevad ainult ilusad võidud?
                        Siin on suur erinevus selles, et kui koondise puhul nõuti seda tugevate vastaste vastu, siis Flora puhul räägitakse ikka "külasatside" vastu mängimisest, kelle vastu need koledad võidud on pigem ootuste lati suhtes alt läbi joostud.

                        Ainuke hala, millest ma aru ei saa, et miks nüüd see Flora "ülistuslaul" teemaks on. OJ on alati artsy olnud oma väljendusega ja kerge mic-drop ja muud sarnased liialdused on aastaid temale omased, sarnaselt laulis ta Kalju edukate aastate ajal Kaljule oodi.

                        Kommentaar


                          Profiklubisid külasatsiks kutsuda.. okeika.. ma ei mõista, mille alusel nii üleolevalt Malta ja Islandi klubidesse suhtutakse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tudeng Vaata postitust

                            Ainuke hala, millest ma aru ei saa, et miks nüüd see Flora "ülistuslaul" teemaks on. OJ on alati artsy olnud oma väljendusega ja kerge mic-drop ja muud sarnased liialdused on aastaid temale omased, sarnaselt laulis ta Kalju edukate aastate ajal Kaljule oodi.
                            Ta pole neid tsitaate foorumisse pannud varasemalt. Vähemalt minu puhul oli triggeriks
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Mille üle olen ma nördinud, on Flora mängupilt tänavuses eurosarjas.
                              Loeb vaid võit, see millise mänguga see tuleb ei huvita kedagi. Meeskond võib ju ilusat mängu teha aga kui tuleb ikkagi kaotus ei ole sellest ju mingit tolku. Ega mängupildi eest punkte ja edasipääse ei jagata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                                Ainuke hala, millest ma aru ei saa, et miks nüüd see Flora "ülistuslaul" teemaks on. OJ on alati artsy olnud oma väljendusega ja kerge mic-drop ja muud sarnased liialdused on aastaid temale omased, sarnaselt laulis ta Kalju edukate aastate ajal Kaljule oodi.
                                Võimalik, et osa meist on edasi liikunud, aga OJ on jäänud kinni oma kunagi värskena tundunud väljendusviis, mis nüüd täna paljudele tundub ülevoolav, raskesti jälgitav ja ilukirjanduslikkusesse uppuv. Kui OJ oleks prosaist, siis see oleks täiesti okei ja keegi ei kobiseks, aga OJ ei ole seda, ta on ennast posiotsioneerinud ajakirjanikuna.
                                Ühe sõnaga, mõnele meeldib mõnele mitte. Mulle enam ei meeldi. Oluline sisu, mattub kujundliku kirjastiili taha ja seda on raske leida ja veel raskem aru saada. Minu proobleem, et ma "kunsti" ei mõista. Õnneks on palju teisi autoreid, kelle tekst on huvitav ja sisukas ilma liigse sõnavahuta. Jõudu neile! Loen hoopis nende kirjutisi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X