320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Kui USA luuresateliit kogemata peale satub mängule, kas siis tuleks need silmapaarid ka kirja panna, keda otseselt staadionil ei ole, aga kusagil nagu vaatavad?
    Jah ja ei. Ma eeldan, et 70-100 nägu VIP-tsoonis ei olnud, aga kindlasti oli seal teatud arv inimesi. Samuti vaatab alati mingi hulk jalkaliidu ruumidest mängu - ka nemad on pealtvaatajad, kuigi ei tohiks ametlikku statistikasse kirja minna - väravas kirja nad end vaevalt panid.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      7 - 4+3 - Rauno Alliku
      7 - 4+3 - Andre Frolov
      6 - 1+5 - Karl-Eerik Luigend
      5 - 4+1 - Sander van de Streek
      5 - 3+2 - Albert Prosa
      3 - 3+0 - Sander Post
      3 - 0+3 - Rauno Sappinen
      2 - 2+0 - Irakli Logua
      2 - 2+0 - Karl Palatu
      2 - 1+1 - Nikita Baranov
      2 - 0+2 - Karl Mööl
      1 - 1+0 - Markus Jürgenson
      1 - 0+1 - Reio Laabus
      1 - 0+1 - Karol Mets

      Kommentaar


        Sillamäe mängu kohapeal paraku ei näinud ja läks nii haruldaselt, et isegi teleka ette ei jõudnud. Küll aga sain lugeda mängu ajal tekstilaivi ja pärast kümneid halakommentaare erinevais paikades. Nüüd siis jõudsin Tallinna, vaatasin kokkuvõttevideo üle, võtsin rohelised prillid eest ja vaatasin veelkord ja siis veelkord ja ma ei mõista. Ma lihtsalt ei mõista.

        Kaitsja läheb palliga (sic!) ründajale trahvikastis jalgadesse sudima, teades ise suurepäraselt, kui vähe on vaja selleks, et selle sudimise tagajärjel ründaja tasakaalu kaotaks ja kukuks. Kohtunik on praktiliselt aktsiooni keskmes. Ei ole vile ja käeviibe penaltipunktile, tahate öelda?

        Teine pennal. Viimane kaitsja kastis, palliga ründajale pannakse jalg taha. Ei ole vile ja käeviibe penaltipunktile, tahate öelda?

        Penid las haukuda, ega ma muud ei oska öelda. Põldsepp laulab, et ega karjakoer enne hoiatusest hooli, kui ei ole saanud tubli peksukooli. Sai Flora Post peksukooli, on Kalju Wakui saanud, sai Mostogorski Volodin - Kalevi Kägost rääkimata - ja saavad edaspidi ilmselt ka kõik muud härrasmehed eri klubidest, kes reegleid rikuvad.

        Ei ole mina mingi kohtunike kaitseingel, aga raju kopp on ees sellest, et ma peaksin üldsuse arvamuse kohaselt häbenema oma meeskonna (kohatise) edu pärast. Meeskonnas ei ole asjad m,inu meelest korras, kaugel sellest - kaasfänn purskas peale Mostogorskis saadud kotte lausa, et persses oleme, kotime alumisi ja olulistes mängudes saame peksa kohe, kui asi pingeliseks läheb (ja tõsi ta on). Aga praegu, täna, peale Sillamäega kodus mängimist: minge põrgu, halajad, ausõna. Tuleb ka teie kord, kus te meeskonnale tehakse sarnased vead ja saate sarnased penaltid, väravad, võidud. Ootaks teilt ka siis sama "objektiivset" kriitikat.

        Kommentaar


          Hehe, sa oled neid kommentaare päris südamesse võtnud. Nii on see ju aegade-algusest olnud, et kui Flora võidab, siis kohtunike abiga ja kui kaotab, siis oli lihtsalt sitt. Flora võidule leiab alati vabanduse.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Ei mahu sinna minu südamesse mingid kommentaarid, seal piisavalt paremaid asju ees. Lihtsalt, nagu ütlesin - kopp on ees, see kohtunike suunas lõugamine on muutunud asjatundlike vutivaatlejate konstruktiivse kriitika pärusmaast tänaseks juba igamehe massipsühhoosiks...

            Kommentaar


              Puistaks siia vahele veel veidi seda uue tegevjuhi teemat. Jaak Prints Spordipühapäeva saates (17:35 min):
              Teatri jalgpalli vastu vahetanud Prints: tähtis on kirg oma tegemiste vastu

              Midagi jalgpalliliselt uut küll ei tulnud, aga mõnus kuulamine oli sellegipoolest. Prints on seni suutnud igati sümpaatse mulje endast jätta. Tahaks loota, et ka teod jalgpallimaailmas vilja kannaks, edu!

              Kommentaar


                Tammeka-Flora otse http://www.jktammeka.ee/klubi/livetv/
                Fc Uuemõisa

                Kommentaar


                  0 flora fänni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                    0 flora fänni.
                    Nädala sees sõita 400 kilti mittemidagiotsustavale mängule... või siis säästame energiat(ja raha) lapäevaks? Kuigi Jürgensoni kolli oleks kohapeal näha tahtnud küll KIITUS Tammekale, et viitsivad laivi toota- kuid ilma helita- nagu vaataks Chaplini filme
                    ROHE-VALGE SURMANI

                    Kommentaar


                      Seda enam väärib kiitust Tammeka, et suutsid nädala keskel, ilma võõrsilfännide abita, saada üle 500 pealtvaataja kokku

                      Kommentaar


                        Kahjuks seekord ei jõudnud Tartusse jah, muud kohustused ning mõned viibisid välismaal.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Tammekale tõesti kõrge viis korraliku numbri eest. Kas tehti midagi teistmoodi mängu reklaamimiseks kui tavaliselt või oligi Kalju ja Flora vastu asi selles, et oldi Kalju ja Flora vastu? Kas Tallinna Kalev või Infonet toovad samad numbrid tribüünidele?

                          Sarvik - Tarvas Meistriliigasse, palun, hakkame ka teie nädalasiseste mittemidagiotsustavate võõrsilmängude fänninumbreid kokku lööma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                            Nädala sees sõita 400 kilti mittemidagiotsustavale mängule... või siis säästame energiat(ja raha) lapäevaks? Kuigi Jürgensoni kolli oleks kohapeal näha tahtnud küll KIITUS Tammekale, et viitsivad laivi toota- kuid ilma helita- nagu vaataks Chaplini filme
                            Oi, OI, oi kui mööda kommentaar. Mõtle ikka hästi järele nüüd. "Mittemidagiotsustav mäng", 400 km(edasi-tagasi vabariigi kõige mugavamal bussi-rongiliinil), "ENERGIA SÄÄSTMINE"

                            Mnjah, muud ei oskagi kosta kohe. Mõtle nüüd järgi veidi.

                            Kommentaar


                              Mis buss/rong see sul sealt nii hilja enam tuleb?

                              Kommentaar


                                Kostan siiski veel. Fänn käib siis vaatamas vaid "tähtsaid" mänge(3-4 klubi vastu siis max), kuid kindlasti mitte rohkem kui kord nädalas. Ja jumala eest kui see mäng peaks veel pealinnast väljas olema. Siis on NO NO NO. Aga okei, palun minu peale mitte pahandada ega solvuda. Ma pigem naljaga pooleks siin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X