320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Tegelikult ka, minu lugupidamine selle kõige pärast, kuid sanktsioneerimata pürost tekkinud ahelreaktsioon ei saanud ju kuidagi üllatusena tulla.
    Et kui pole püroluba, siis peab turval katus ära sõitma, vastasel korral aga nokib rahulikult nina?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      flora omad tegid kena šõu ja eelnev sündmuste kirjeldus seletab ka siis selle, miks te staadioni nurka teiseks poolajaks läksite.

      kahju, sest oma sektorist oleksite maxima staarmüüjale kena sõnumi saanud saata.

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        flora omad tegid kena šõu ja eelnev sündmuste kirjeldus seletab ka siis selle, miks te staadioni nurka teiseks poolajaks läksite.

        kahju, sest oma sektorist oleksite maxima staarmüüjale kena sõnumi saanud saata.
        Karta on, et selleks hooajaks viimane šõu.
        Edasi tühi fännisektor.....

        Kommentaar


          Elu nüüd nii hull ka ei ole, kui siin paar viimast tundi on maalitud. Kurat, me võitsime karika mehed

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            229 ruutmeetrit rohelist-valget-musta kilet, 990 meetrit teipi, 45 ruutmeetrit trükki, valmis tifo 16,5x10 meetrit ehk 165 ruutmeetrit. Idee Senaator, layout, tehniline pool ja valmistamiskoht Markofkin, tegijad Sen, Ballack, Brandon, Mikk, Kesa ja Markofkin pojaga, kokku 40+ inimtundi. Rahatstus Viienda Sektori liikmemaksudest. Teadaolevalt Eesti suurim taoline projekt senini. Tulemus: suurepärane ja veenev võit. Tehke järele või makske kinni. Teeots on ette näidatud.
            Müts maha!

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Tra, mida kooskõlastusi vittu, võtke nüüd teistpidi, fännid orgunnisid värki paar nädalat, tegid tööd mitmeid päevi, lugematuid tunde, samal ajal kui paragrahvisõpradest irisejad mune sügasid.., et see kuradi Eesti klubivutt atraktiivsem välja paistaks.. ja siis mingid Meeskonna ja Politsei trapead löövad noa selga, tõmbavad õilsatel eesmärkidel tegutsevad fännid platele.

              Persed-kellad, võtke mõistusega...

              A.C.A.B.
              Politsei tuli juurde ja ütles- Tule kaasa, viime su platele.
              Tahad väita, et asi oli nii must ja valge?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Politsei tuli juurde ja ütles- Tule kaasa, viime su platele.
                Tahad väita, et asi oli nii must ja valge?
                Sisuliselt jah.

                Ja ei ole mingit rõõmu karikavõidust kuni kamraad, keda karikavõit võib-olla, et kõige rohkem rõõmustaks kongis mädaneb...

                A.C.A.B.

                Kommentaar


                  Üldiselt tähendab see florakate "sisuliselt jah" et loos on veel mustmiljon detaili.

                  Kommentaar


                    Põhimõtteliselt liikus paari näruse ja mitte mingit efekti omava tossutaja sussutamisega tähelepanu markofkini ja co 40+ tunniga valmistatud Eestis minu teada unikaalselt atribuutikalt ning üleüldse täiesti korralikult klubidevahelise vastasseisu atmosfäärilt traditsioonilisse kohaliku fänluse retoorikasse. Oleks siis asi tõesti sanktsioneerimata tegevuse õigustamiseks seda väärt olnud, aga paraku oli kogu püro nagu üksik säraküünal 10-aastase sünnipäeval, kui kõrval pakkusid omad poisid kõrgema kategooria meelelahutust.

                    Õnneks annab teema ka võimaluse mängu kommenteerimiselt kõrvale hiilida, onju.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Jupp aega juba ootan kohalviibinutelt kinnitust sellele, et Flora sektori tegevus kuidagi heakorda, turvalisust ja publikut sel määral ohustas, et säärases prportsioonis karistusaktsioone vääris. Ainult Dareth on siiani andnud mõista, et midagi vägivaldset ega eluohtlikku ei toimunud. Samuti ei ole keegi süvenenud mu küsimusse: kas Meistriliiga mängudel ülesnäidatud turvateenistuste poolne hea tahe ja rahumeelsus ei ole end põhjendanud? Millal oli viimane intsident, mis turvateenistuste sekkumist nõudis? Õige, eelmisel hooajal. Püroteema (mis, ma kordan lugemata arv korda, jätab mind isiklikult jumala külmaks) osas saavutati enamvähem rahumeelne kokkulepe, minuteada on ka Sektor võtnud vajalikud load selle hooaja kärtsutamisteks. Niipalju, kui olen aru saanud, siis täna fleere ega muid tuldpurskavaid elemente ei kasutatud. Hüva, täna luba ei olnud, nagu ma aru saan ja see on rikkumine. Aga kas lähiajal on oodata ka kiiruseületajate teelt välja rammimist, toitlustusasutustes suitsetajate käeraudamist ja muud säärast ebaproportsionaalset möga?

                      Kõlanud on väited, et rüselung ja tormijooks poolajal oli tarvilik tossutaja "isiku kindlaks tegemiseks". Kui ohtu ümbritsevatele eludele ja varale ei olnud, siis kas vähima kahju põhimõttel poleks olnud mõistlikum "korrarikkujate" (ei paindu näpp jutumärke panemata jätma) tuvastamine salvestistelt või siis vajadusel fännide hilisem peale mängu selekteerimine ja arreteerimine? Ebaproportsionaalsus karjub igast august. Olukord eskaleeriti idiootsuseni ja sellest on kuradi kahju.

                      Kuivõrd on paar inimest privaatselt küsinud, et kas ma olen ka Viienda Sektori liikmeks astunud, siis vastan: ei ole ja ei kavatsegi, sektorlased ise võivad seda kinnitada. Küll aga toetan Sektori tegemisi teadmistega ja moraalselt, sest muud tõsiseltvõetavat alternatiivi ega järelkasvu Flora fänkonnale ei paista kusagilt ja ütlen ausalt, minul pole jaksu uut rakukest asutada, kuigi mõtteid on olnud. Möödunud hooajast saati olen Sektorist uusi nägusid läbi käimas näimas küll ja kuulda oli, et Sillamäe peksasaamismängul oli neid päris uhkesti kaasas olnud. Ilmselt on Znaagal omad plaanid ja see, mida ta on teinud senini fännibaasi suurendamiseks, on minumeelest igati hea algus olnud. Nipsaki ei tule ühelegi tribüünile fänne juurde, kahjuks või õnneks.

                      Sai punnitatud, lahtirullitud tulemus sai hea, võit on kodus ja... Ikka on sitt tunne. Oleme me siis tõesti nii ohtlikud ja mõrtsukad või?

                      Kommentaar


                        Flora fännid kohe oskavad sedakorda siis enda pidupäeva ära rikkuda. Masohhistid?

                        Visake see pürovärk ükskord ometi prügikasti, kas tõesti ei saa millegi muuga seda asendada? Lipud, loosungid on ju teil vägevad, milleks veel see püro, kui see nii palju jama kaela toob. Arumaeisaa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas optiums Vaata postitust
                          Flora fännid kohe oskavad sedakorda siis enda pidupäeva ära rikkuda. Masohhistid?

                          Visake see pürovärk ükskord ometi prügikasti, kas tõesti ei saa millegi muuga seda asendada? Lipud, loosungid on ju teil vägevad, milleks veel see püro, kui see nii palju jama kaela toob. Arumaeisaa
                          Poleks pürot, poleks olnud ka tänast tifot, foile, poleks lippe, poleks midagi... nii ta paraku on.
                          Poleks neid "huligaanseid" pürolembeseid Flora fänne, poleks mitte munnigi siin Eesti klubivutis... peale ehk 1 mällari ja 5-e levadia ultra, kes ka muuseas pürolembesed.
                          Elaksime fakking kiviajas.

                          Kommentaar


                            Kesa, sina ja teised fännid ju teavad kui madalalaubalised ja lühikese süütenööriga need põmmpead "meeskonnast" on. Miks siis luba välja ei aetud vaid mindi ikka lihtsamat teed pidid, vastureaktsioon oli ju teada. Ja kui lillo koordineerib ikka pollarite tegevust staadionil siis pole ka nende käitumine üllatus.
                            Tonn sõnnikut järgmisel reliikvia mängul nende varumeeste pingile?
                            Last edited by marcello; 19.05.13, 10:21. Põhjus: panin unustatud küsimärgi ka lõppu, et isegi krants bobiku sugused sitavikatid iroonilisest küsimusest aru saaksid!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Ilma igasuguse teravatõmbamiseta küsin.

                              Täna naudivad kõik ML mängudel karastavaid humalajooke, nagu see oleks iseenesestmõistetav ja alati nii olnud. Pirukaputkad on vähegi korralike klubide mängudel avatud. Kolm hooaega tagasi oli asi aga kuidas? Ja kes oli see mees, kes idioodi järjekindlusega tagus seda trummi, võideldes lühinägeliku eelarvamusega, et õllemüügi lubamine staadionitel toob kaasa tonnidega korrarikkumisi, tapmisi ja vägistamisi (vabandan utreeringu pärast), millega korrakaitseorganid siis ennastunustavalt võitlema peavad?

                              Täna ollakse samal mehel kraes püroteemadel samasuguse meelehaige järjekindlusega võitlemise eest. Sealsamas on ML mängudel püro lubatud; inimesed teiste klubide tribüünidelt, kes seda meest mõnitasid ja nina kirtsutades äraloksunud vanaks mõnasid, lehvitavad täna tribüünidel rõõmsasti roosasid, siniseid, rohelisi tosse.

                              Ma ei ülista toda meest pimesi. Aga eestlasliku parastamise, näpuganäitamise, kahjurõõmutsemise asemel tasuks ehk teinekord veidigi silmi avada?

                              Kommentaar


                                Markofkin, mul veits poogen, las elumõnusid iseenesestmõistetavalt nautivad tegelased ibisegu, hetkel probleem selles, et üks ihult ja hingelt kõigist ma-ei-tea-mis-lubasid kaagutavatest tegelastest miljon korda andunum fänn, kes teooriat paraktikaks orgunnib, on fakking turvapedede ja laubatriipude poolt platele istutatud.
                                ACAB

                                Kommentaar

                                Working...
                                X