320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin pole tegu ju üldistamisega, vaid konkreetselt morkofkinile suunatud tekstiga.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Palkadega peaks hetkel kõik okei olema.
      FC Flora

      Kommentaar


        Möödunud suve järgse EM turniiri järgi oli Luigend üks silmapaistvamaid noortekoondise mängijaid, mis juhtunud on ? Kui ei suuda klubi astuda vajaliku sammu edasi, ei suuda seda ka mängijad. Flora peaks olema ikkagi hüppelava väljamaale, kuid Lelovi ja kompaniiga nalja tehes ei jõutagi kõrgemale 3 - 4 kohast. Kõige rohkem ongi kahju, et seetõttu on peatunud ka noormängijate areng. Kui Mets Bresciale üleüldse kunagi silma on jäänud siis ilmselt ikka midagi mehes peab olema, mis ?
        Hetkepildi järgi jäävadki need mehed kohaliku liigat taguma. Nagu keegi kunagi hästi ütles ( lugupeetud parlamendisaadik Nool ? ) " Meil sünnib iga aasta üks Ronaldinho, aga siin tehakse temast TVMK tasemel mängija."
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Viimaseid Flora mänge vaadates tundub, et Luigend pole nagu mängus üldse sees. Kas ise ei viitsi eriti rabeleda või lihtsalt formatsioon ei sobi. Vot ei oskagi öelda kumb siis.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            No nendest Flora mängijatest kellega 2010 ja 2011 meistritiitel võideti on ju alles vaid 6-7 mängijat kui sedagi..nii pole võimalik miskit luua. Ja sel aastal on koosseisu valimisega ikka eriti puusse pandud.

            Kommentaar


              Algselt postitas teadlane Vaata postitust
              Ja sel aastal on koosseisu valimisega ikka eriti puusse pandud.
              Valus tõde. Kes meil kadusid? Minkenen, Zaka, Jahhimovitš, Maša, Aksalu. Sel aastal anti veel täiesti arusaamatult persekursil Kure upitamiseks Mütt ja Mööl, veel arusaamatumalt Peitre Paidesse. Indermittet ei nuta vist keegi taga.

              Ja kes meil asemele on tulnud? Logua. Punkt. Ainuke kvaliteeti vähegi omav sissetulek sel hooajal.
              Streek ja Adou on totaalne feil, Aloe ja Sapi ebaküpsed ja ma loodan siiralt, et tüüpide edasist karjääri ära ei seksitud selle liigutusega, et nad nii vara ML-i toodi.

              Siia otsa veel Lelovi hurraa-stiilis hooaja ettevalmistus ja tulemuseks ongi hooaja viimase kolmandiku eel totaalselt tühjalohviline meeskond.

              Tagantjärgi tark ja üleüldse foorumitark on muidugi hea olla, aga... Vanduma ajab, krt.

              Kommentaar


                Otsekohene küsimus: Mida tehti valesti hooaja eelsetes trennides?
                Sappineni jalad olid 2kordseks paisunud ehk liialt palju jõudu teinud. Teistest mängijatest ka, et kustutakse ära mängu 60. minuti kanti ehk ei jaksata 90. minutit tempoga mängida. Liiga palju jõudu ja liiga vähe võhma tehtud? Või lihtsalt treeniti kordades suurtemate mahtudega ja mehed ei kannatanud ära ning simplevad nüüd ületreenitusest tekkinud sitas vormis?
                Hurdal pole midagi teha, kui mängijad pole selles konditsioonis, mis vaja. Päästa uppuvat laeva on pea võimatu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Siia otsa veel Lelovi hurraa-stiilis hooaja ettevalmistus ja tulemuseks ongi hooaja viimase kolmandiku eel totaalselt tühjalohviline meeskond..
                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Otsekohene küsimus: Mida tehti valesti hooaja eelsetes trennides?
                  Sappineni jalad olid 2kordseks paisunud ehk liialt palju jõudu teinud. Teistest mängijatest ka, et kustutakse ära mängu 60. minuti kanti ehk ei jaksata 90. minutit tempoga mängida. Liiga palju jõudu ja liiga vähe võhma tehtud? Või lihtsalt treeniti kordades suurtemate mahtudega ja mehed ei kannatanud ära ning simplevad nüüd ületreenitusest tekkinud sitas vormis?
                  Hurdal pole midagi teha, kui mängijad pole selles konditsioonis, mis vaja. Päästa uppuvat laeva on pea võimatu.
                  There you go.
                  Ja meenutame nüüd kõik mängijate ja Lelovi hooajeelse ettevalmistuse vaimustusest ja innust pakatavaid intekaid Sparta jõusaalist...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Täna katsetati Martin Kaske duubli mängus tipuründes ja väga edukalt. Kolm väravat. Ka esinduse K.T. jälgis mängu. Kas lähiajal proovitakse Posti asemel?
                    Puhka veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Otsekohene küsimus: Mida tehti valesti hooaja eelsetes trennides?
                      Sappineni jalad olid 2kordseks paisunud ehk liialt palju jõudu teinud. Teistest mängijatest ka, et kustutakse ära mängu 60. minuti kanti ehk ei jaksata 90. minutit tempoga mängida. Liiga palju jõudu ja liiga vähe võhma tehtud? Või lihtsalt treeniti kordades suurtemate mahtudega ja mehed ei kannatanud ära ning simplevad nüüd ületreenitusest tekkinud sitas vormis?
                      Hurdal pole midagi teha, kui mängijad pole selles konditsioonis, mis vaja. Päästa uppuvat laeva on pea võimatu.
                      Oleks Eurovisioon annaks 12 punkti, oleks lõustaraamat paneks like jne. Nii see paraku on hetkel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Valus tõde. Kes meil kadusid? Minkenen, Zaka, Jahhimovitš, Maša, Aksalu. Sel aastal anti veel täiesti arusaamatult persekursil Kure upitamiseks Mütt ja Mööl, veel arusaamatumalt Peitre Paidesse. Indermittet ei nuta vist keegi taga.

                        Ja kes meil asemele on tulnud? Logua. Punkt. Ainuke kvaliteeti vähegi omav sissetulek sel hooajal.
                        Streek ja Adou on totaalne feil, Aloe ja Sapi ebaküpsed ja ma loodan siiralt, et tüüpide edasist karjääri ära ei seksitud selle liigutusega, et nad nii vara ML-i toodi.
                        Neist lahkujatest oli ainus HEA mängija Zaka. Ülejäänud seltskonda ma küll taga ei igatse. Minkenen? Miks teda igatsema peaks? Peale debüüthooaega polnud tema mängust enam suurt midagi alles ja nagu näha, siis tase ei kannata ka tal kõrgemal kui Soome Ykkönenis mängida. Iseasi on Mööl, kelle laenamine antud olukorras tundub küll raiskamisena.

                        Van de Streeki ma küll feiliks ei peaks. Viimastes mängudes on jah kahvatu olnud, aga kes poleks? Kes seal väljakul üldse säranud on? Selle alusel peaks kogu meeskond feil olema.

                        Aloe ja Sappinen... . Mina olen arvamusel, et mida varem saab Eestis seda siinset kõrgemat mängu mängida, seda parem. Areng toimub ikka tugevamatega heideldes. Kuigi jah, Aloe headusest pole ma siiani isegi aru saanud ja Sappinen on nii kahvatu olnud väljakul, et teinekord ei saa arugi, kas ta on seal üldse või polegi.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Nüüd täidab Jahhimovitš Morozovist tühjaks jäänud koha Levadias kenasti. Järelikult polnud ta nii vilets midagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Neist lahkujatest oli ainus HEA mängija Zaka. Ülejäänud seltskonda ma küll taga ei igatse. Minkenen? Miks teda igatsema peaks? Peale debüüthooaega polnud tema mängust enam suurt midagi alles ja nagu näha, siis tase ei kannata ka tal kõrgemal kui Soome Ykkönenis mängida. Iseasi on Mööl, kelle laenamine antud olukorras tundub küll raiskamisena.

                            Van de Streeki ma küll feiliks ei peaks. Viimastes mängudes on jah kahvatu olnud, aga kes poleks? Kes seal väljakul üldse säranud on? Selle alusel peaks kogu meeskond feil olema.

                            Aloe ja Sappinen... . Mina olen arvamusel, et mida varem saab Eestis seda siinset kõrgemat mängu mängida, seda parem. Areng toimub ikka tugevamatega heideldes. Kuigi jah, Aloe headusest pole ma siiani isegi aru saanud ja Sappinen on nii kahvatu olnud väljakul, et teinekord ei saa arugi, kas ta on seal üldse või polegi.
                            Ei ole nõus, Nahkpea. Minki karistuslööke ja mitmeid-mitmeid mängu tulemusi otsustanud karkasid mäletad? Sellist meest meil täna ei ole. Mašaga sama lugu, kui mitmel korral tema läbimurded ja kolliga lõppenud sööstud meeskonna vee peale tagasi tõid? Jahhimovitš on Levas ja kibeda irooniaimuigega peksis oma debüütmängus Leva eest Florale pendla sisse, peale mida on kindel põhikamees. Aga meile ei sobinud... Õigemini Lelovile...

                            Adou on ämber ja Streek, olgugi, et lõi Paidele kübara ja Sillamäele ka koksas kaotusmängus... Miks ma tema palkamist põrumiseks pean on see, et minu arusaamist mööda peaks leeginäri klubisse toomine kaasama mingit kvaliteeti, mida kodust võtta ei ole. Peale hooaja alguse paari sähvatust ja mõnes mängus näidatud suht okei triblamist ei ole mees enamaks võimeline olnud, seega ütleks, et Streek on leegionärikoha raiskamine.

                            Sapis midagi on, Aloe on totaalne hädavariant. Aga rajutoored on nad mõlemad ja ehk järgmisel hooajal oleks olnud nende hetk? Tänasest pusimisest ma neile küll tulu tõusmas ei näe ja meeskonnale nad paraku miskit erilist juurde ei anna, kuigi Sapi osas lootused olid olemas...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Mašaga sama lugu, kui mitmel korral tema läbimurded ja kolliga lõppenud sööstud meeskonna vee peale tagasi tõid?
                              Mašitšev oli niivõrd kõikuva mänguga. Vaadates hooaega tervikuna, siis on Alliku ikka paremal äärel selgelt Mašitševi üle mänginud. Üks väheseid mängijaid, kes on sel hooajal nagu sammu edasi teinud. Vasakule on samuti parem mees hetkel võtta.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Kui Jürgensoni vigastus ta homsest mängust eemal hoiab, siis saab päris huvitav olla näha, millises koosseisus Flora kaitseliin väljakule sammub. Aloe, Mets, Õunap, Baranaov?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X