320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Oskab keegi täpsustada, kas ja mis teoreetilised võimalused on eurosarja jõudmiseks jäänud?
    FC Levadia alistas karikasarja 1/8-finaalis 2:0 FC Flora. Tänavu Eesti liigas neljandaks jäänud Flora jaoks tähendab kaotus seda, et tuleval hooajal neil suure tõenäosusega eurosarja asja ei ole.


    Väike ülevaade. Arvestades, et eraldi raha pole litsentsi eest vaja välja käia, aga puhtalt osalemise eest saadav tulu on väiksemate klubide jaoks väga märkimisväärne, tundub päris kindel, et niisama taotlemata ei jäta seda keegi. Pole stiimulit... naljajutt.

    edit: Euroopa Liiga esimeses kval ringis osalemise eest saab 120 000 eurot. Näiteks Kuressaare tänavune eelarve oli soccerneti eelvaate põhjal 65 000 euri. Kogu klubi peale. Tasub üritada vist?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Suure tõenäsusega ei saa neist viiest siiski keegi eurolitsentsi, ka Madis võinuks litsentseerimisnõuded täpsemalt läbi lugeda, sest "korralik klubistruktuur ja eelarve" pole siiski ainsad nõuded. Treenerite kvalifikatsioon, noortegrupid teatud vanustes jne. - tänase seisuga ei ole ükski neist klubidest lähedal ka... Ok, tegelikult pole ka Flora, sest Hurdal pole PRO-litsentsi, aga ok, eks mõne vajaliku litsentsiga treeneri konsultandiks vormistamine vms. on kõige lihtsam viis hämamiseks ja nõuete täitmiseks (see käib muidugi ka näiteks Santose kohta, mitte et ma siin tahaks Florat peedistada)

      Kommentaar




        Mitte ühestki otsast, mitte üheski elemendis mitte ühekski hetkeks ei tekkinud eile tunnet, et oleks mingisugunegi variant Levadiale vastu saada. Reaalsus.

        Valus.

        Kirsiks tordil Logua soojendusel saadud vigastus, mis tähendab, et Sillamäe mäng jäigi viimaseks, mil seda fännide lemmikut rohevalges särgis näha sai.

        Kommentaar


          Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
          Suure tõenäsusega ei saa neist viiest siiski keegi eurolitsentsi, ka Madis võinuks litsentseerimisnõuded täpsemalt läbi lugeda, sest "korralik klubistruktuur ja eelarve" pole siiski ainsad nõuded.
          Ei olegi, kuid nagu ka ise märkisid, siis kõik muud asjad on soovi korral üsna kergesti tehtavad, sh litsentsiga treeneri "leiutamine" jne. Eelarvet ja struktuuri aga sõrmenipsuga ei korralda. Selge igatahes, et selliste summade nimel tasub pingutada.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
            Suure tõenäsusega ei saa neist viiest siiski keegi eurolitsentsi, ka Madis võinuks litsentseerimisnõuded täpsemalt läbi lugeda, sest "korralik klubistruktuur ja eelarve" pole siiski ainsad nõuded. Treenerite kvalifikatsioon, noortegrupid teatud vanustes jne. - tänase seisuga ei ole ükski neist klubidest lähedal ka... Ok, tegelikult pole ka Flora, sest Hurdal pole PRO-litsentsi, aga ok, eks mõne vajaliku litsentsiga treeneri konsultandiks vormistamine vms. on kõige lihtsam viis hämamiseks ja nõuete täitmiseks (see käib muidugi ka näiteks Santose kohta, mitte et ma siin tahaks Florat peedistada)
            mismoodi Tammeka ja Infonet seda ei täida? Neil on pea igas vanusegrupis noored ja ka treener mõlemal pro litsentsiga.

            Kommentaar


              Miskipärast on tunne, et kevadine loosimine läheb selliselt, et mured murtakse juba varem ära:

              1/4:
              Levadia - Kure/Infonet/Tammeka
              Kure/Infonet/Tammeka - Kure/Infonet/Tammeka

              1/2:
              Levadia - Kure/Infonet/Tammeka

              Finaal:
              Levadia - Puuma/Santos/Emmaste/Lokomotiv

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                ...mil seda fännide lemmikut rohevalges särgis näha sai.
                veidi offtopp, kuid mulle see flora kuldse tooniga särk meeldib tunduvalt rohkem. võikski lausa põhisärk ollagi

                äkki keegi mõistab aegade hämarust valgustada mis puhul flora ja levadia peaaegu ühtmoodi rohevalged särgid said üldse?
                harjumata silmal suht raske eristadagi neid (sh fänniatribuutikat).
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  veidi offtopp, kuid mulle see flora kuldse tooniga särk meeldib tunduvalt rohkem. võikski lausa põhisärk ollagi

                  äkki keegi mõistab aegade hämarust valgustada mis puhul flora ja levadia peaaegu ühtmoodi rohevalged särgid said üldse?
                  harjumata silmal suht raske eristadagi neid (sh fänniatribuutikat).
                  Maitse asi, see kuldne on minumeelest lihtsalt kohutavalt õudne vorm.

                  Flora ja Leva vormide ajalooga ei ole nii põhjalikult kursis, et julgeks sõna võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    veidi offtopp, kuid mulle see flora kuldse tooniga särk meeldib tunduvalt rohkem.
                    + 1
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      veidi offtopp, kuid mulle see flora kuldse tooniga särk meeldib tunduvalt rohkem. võikski lausa põhisärk ollagi

                      äkki keegi mõistab aegade hämarust valgustada mis puhul flora ja levadia peaaegu ühtmoodi rohevalged särgid said üldse?
                      harjumata silmal suht raske eristadagi neid (sh fänniatribuutikat).
                      Mulle see kuldne mänguvorm ei sümpatiseeri karvavõrdki.

                      Ma küll ei tea, kuidas Flora ja Levadia need rohe-valged said, aga roheline on Flora värv aegade algusest olnud. Kui Levadia 1998. aastal kaardile tuli, siis otsustati ka selliste toonide kasuks. Tulenevalt vapist ehk? Lõppude lõpuks, on need põhjused, millised tahes, igal klubil on õigus just neid värve kasutada, mida ta tahab.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Levadia=Levadaga.Levada tähendab ukraina moodi põlis tammikut.Ehk sealt need värvid.

                        Kommentaar


                          Äkki logo järgi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                            mismoodi Tammeka ja Infonet seda ei täida? Neil on pea igas vanusegrupis noored ja ka treener mõlemal pro litsentsiga.
                            Kui sa vaevuksid uurima natuke ja mitte lihtsalt lahmima, et "kõikjal on noored", siis avastaksid, et Infonetil just nimelt ei ole piisaval arvul noortemeeskondi vajalikes vanusegruppides. Tammeka puhul ma ausalt öelda pidasin silmas Tammeka II, ma lihtsalt ei kujuta ette, kuidas ja mis juriidilse JOKK-skeemiga laieneb Tammeka II võimalik eurokoht Tammeka esindusmeeskonnale...

                            Kommentaar


                              Infonet saaks vabalt Levadiaga kokkuleppele vajalike JOKK-skeemide lahendamiseks. Kure korral oleks Euroopas Flora. Tammeka korral leiaks ka kindlasti lahenduse. Usun, et selles osas leitakse lahendus, sest summa on pädev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Äkki logo järgi.

                                Levadia firma värv on alati olnud roheline. Kunagi oli ju Tartusse sisse sõites ka raudtee kõrval Levadia laohoone, mis oli samasugune rohekas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X