320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Levadia firma värv on alati olnud roheline. Kunagi oli ju Tartusse sisse sõites ka raudtee kõrval Levadia laohoone, mis oli samasugune rohekas.
    Ka Pärnus asunud/asuv Levadia laohoone oli/on roheline.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Mulle see kuldne mänguvorm ei sümpatiseeri karvavõrdki.

      Ma küll ei tea, kuidas Flora ja Levadia need rohe-valged said, aga roheline on Flora värv aegade algusest olnud. Kui Levadia 1998. aastal kaardile tuli, siis otsustati ka selliste toonide kasuks. Tulenevalt vapist ehk? Lõppude lõpuks, on need põhjused, millised tahes, igal klubil on õigus just neid värve kasutada, mida ta tahab.
      TEgelikult on just see kuld-must niiöelda aegade alguse värv, sest flora oli mingil hetkel seotud OSK-ga kelle värvid need olid.

      Kommentaar


        TEgelikult on just see kuld-must niiöelda aegade alguse värv, sest flora oli mingil hetkel seotud OSK-ga kelle värvid need olid.
        Lihtsalt huvi pärast, milline see seos OSK-iga täpselt oli?
        Mul on seni olnud ettekujutus, et Flora oli algusaegadel seotud Flora keemiakombinaadiga ja sealt ka nimi aga roheline värv tuleb pigem ikka sõna floora tähendusest ja antiikmütoloogiast ehk kevadjumalannast. Umbes nii, et kui seos vabrikuga katkes, ei tahetud nime muuta ja lähtuti, et ega Flora ainult nimetatud ettevõttet ei tähenda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Lihtsalt huvi pärast, milline see seos OSK-iga täpselt oli?
          Mul on seni olnud ettekujutus, et Flora oli algusaegadel seotud Flora keemiakombinaadiga ja sealt ka nimi aga roheline värv tuleb pigem ikka sõna floora tähendusest ja antiikmütoloogiast ehk kevadjumalannast. Umbes nii, et kui seos vabrikuga katkes, ei tahetud nime muuta ja lähtuti, et ega Flora ainult nimetatud ettevõttet ei tähenda.
          Ega juriidiliselt ei olnudki, aga sisuliselt oli OSK Flora farm. See oli koht kuhu OSK paremad noored läksid mängima. Lõvid olid ju ka OSKs. Ma ise küll olin Flora kui klubi loomise ajal vene sõjaväes, aga mulle on jäänud arusaamine, et mingi osa OSK treeneritest ja noortegruppidest olidki Flora loomisel aluseks. Kui keegi paremini teab rääkige. Flora enda ajaloos on kirjas et meeskond loodi lõvide baasil ja nemad olid päris kindlasti kuld-mustad e. OSK.

          Kommentaar


            Sa ilmselt pead silmas Viikingite meeskonda, mis olid Lõvidest veidi nooremad ja kust vist Kristal välja kasvas. Rohkem mängumehi sealt ei tulnudki. Võimalik jah, et nad kuulusid OSK-i alla ja olid Flora loomisel meeskonna nö vundamendiks, igatahes Pohlak oli mingi aeg selle satsi treener.
            Lõvidel vist see kuld-must polnud niiöelda põhivärv, pigem vene ajale iseloomulikult mängiti särkides mis parajasti saada oli. Mäletan, et legendaarses Honka vastupeetud sõprusmängus, kui Kadriorus 4000 pealtvaataja ees 4:1 võideti, kanti vist mingit sinivalget vormi.

            Kommentaar


              Viies Sektor valis 2013 a. hooaja lemmikmängijaks Irakly Logua.
              Mängija, kes paistis silma täieliku pühendumusega pallimurul ja kes ei unustanud kunagi tribüünile kohale tulnud fänne kaasaelamise eest tänada, tihtipeale kahjuks ainsana.

              Kiiret paranemist Irakly!

              Kommentaar


                No Logua oli päris selgelt sel hooajal Flora särgis parim. Kena lugeda, et ta ei välista ka Floras mängimist 2014. aastal, kuigi see vist sõltub nüüd sellest, mis plaanid ta koduklubil on ja millised perspektiivid tal endal Venemaal avanevad.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ka Pärnus asunud/asuv Levadia laohoone oli/on roheline.
                  Roheline ta on tänase päevani aga nimeks nüüd Elme Metall !
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kui keegi tahab täna kell 13:00 algavale Flora - AIK mängule piletit, siis mul on neid 2tk ära anda. Väike etteteatamine , aga ise ei jõua, krdi tervisehädad. Seega andke märku saadaks mailiga edasi kohe. Vut-vutt!
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Uttagna spelare: 2 Niklas Backman, 5 Panajotis Dimitriadis, 7 Eero Markkanen (provspelare), 11 Nabil Bahoui, 12 Christian Kouakou, 13 Kyriakos Stamatopoulos, 14 Elias Löfberg (U19), 16 Martin Lorentzson, 17 Ebenezer Ofori, 18 Noah Sonko Sundberg, 19 Christos Gravius (U19), 22 Filip Bergkvist (U19), 23 Edward Owusu, 24 William Sheriff (U19), 25 Sam Lundholm, 29 Anton Salétros, 35 Patrik Carlgren.

                      Põhikoosseisu mehi kaasas kolm:

                      11. PK Nabil Bahoui
                      13. GK Kenny Stamatopoulos
                      16. K Martin Lorentzson

                      Kommentaar


                        Täna oli , mida vaadata aga tänase päeav tegi minu jaoks eriliseks ikkagi see võrratus sisehall . See on see mida ma olen oodanud juba üle kümne aasta ,alates suure Arena valmimisest . Soe , valge ideaalsete treeningtingimustega , korraliku helivõimendusega . Jooned tõmmatud nii ,et ka veerandplatsil saaks mängida . See on väga suur samm edasi ja ma usun ,et lähiaastatel on kindlasti märgata kuidas see meie klubide talvisele ettevalmistusele mõju avaldab.
                        Ja .et Eestis jalka oma vahenditega sellise ehitusega hakkama saab on omaette saavutus ,mida ükski teine palliala mitte kunagi ei suuda. Arvata võib ,et need miljonid ,mis sisehalli praegu pandi ei vedelenud kusagil sahtlis niisama ja lõid EJL -i eelarvesse üsna tõsise augu aga asi on seda väärt.
                        Pealik mainis täna ,et samasugune on projekteerimisel ka Pärnusse .
                        Hea töö EJL .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Tundub, et Rootsi Kunn on tagasi tulnud, vahepeal oli pikka aega vaikus rootsi suunal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Uttagna spelare: 2 Niklas Backman, 5 Panajotis Dimitriadis, 7 Eero Markkanen (provspelare), 11 Nabil Bahoui, 12 Christian Kouakou, 13 Kyriakos Stamatopoulos, 14 Elias Löfberg (U19), 16 Martin Lorentzson, 17 Ebenezer Ofori, 18 Noah Sonko Sundberg, 19 Christos Gravius (U19), 22 Filip Bergkvist (U19), 23 Edward Owusu, 24 William Sheriff (U19), 25 Sam Lundholm, 29 Anton Salétros, 35 Patrik Carlgren.

                            Põhikoosseisu mehi kaasas kolm:

                            11. PK Nabil Bahoui
                            13. GK Kenny Stamatopoulos
                            16. K Martin Lorentzson
                            Järjekordne tõestus sellest, et Pohlaku juttu ei tasu eriti tõsiselt võtta. Viimases Meistriliiga teleülekandes kutsus üles mängupiletit ostma ja täiskoosseisus rootslasi tulla kaema.

                            Halli avamine ise on muidugi kiiduväärt sündmus.

                            Kommentaar


                              Tegelikult ei olnud paha mäng, kuigi kohapeal pani aegajalt pisut vanduma see pehmus, millega Flora poisid väljakul liikusid. Agressiivsust, palun, olge kiskjamad! Kahevõitlustest loobutakse jube kergesti, sellest omakorda sageli lollakad pallikaotused jne.

                              Luigend paluks tagasi vasakule äärele sealt keskelt, kuhu teda topitud on viimasel ajal - eile sai üle tüki aja näha tema hääd külge ehk noid teravaid tsenderdusi, millest ühtteist sündis ka.

                              Riiberg tuli ja tegi, kahele väravale tema triblingu ja mehkade söötudega alus loodud sai, kaunis kohe vaadata. Ja Kasele pole ka midagi ette heita, külmavereline tegutsemine.

                              Noh, polnud kaugel see viigike. Arvestades, millise pressi viimase 15 minuti jooksul Flora peale pani, siis võib ainult oletada, mis juhtunud oleks, kui palliga Suma oleks viimasel rünnakul vasakult tõusvat Luigendit näinud...

                              Ja hall on vinge, midagi pole öelda.

                              Kommentaar


                                Flora mängib jah liiga arglikku mängu, tõenduseks kasvõi fairplay auhind.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X