320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billybob Vaata postitust
    Kogemustega mees, võiks vabalt ML-s paar hooaega madistada. Loodan, et ikkagi jätkab.
    No seda minagi, et Floras oleks ta siiski mingitel hetkedel ilmselt vägagi vajalik, noorukesele kaitseliinile toeks ja täienduseks. Iseasi, kas Palatut ennast pingiroll motiveeriks.

    Ja noh, ausalt öeldes, Palatu Paides või Palatu Tln Kalevis kõlab kuidagi märksa sümpaatsemalt kui Palatu Sillamäel. Khm, köhöhköh.

    Kommentaar


      Rõõm on tõdeda, et lisaks Eesti tippudele on pre-seasonil õnnestunud ka väljast kõrgel tasemel sparringupartnerid leida Bröndby, HJK ja FC Lahti näol.

      Lisaks 16. veebruaril kell 20.30 toimuvale mängule 10-kordse Taani meistri Brøndby IF-ga, võtab FC Flora 12. veebruaril Lilleküla jalgpallihallis vastu Soome meistri HJK ning 19. veebruaril Soome liigakarika võitja FC Lahti.


      Muidugi HJK ja Lahti mängu kellaajad on suhteliselt nigelad kolmapäeva kohta aga saame saame hakkama.
      FC Flora

      Kommentaar


        Head mängud, võimalusel kindlasti kaen, kuid mõningaid küsimusi siiski tekitavad. Kuna asjaolusid ei tea, siis peaksin vast vait olema, aga mis seal ikka. Juba halli avamäng tekitas kergeid kahtlusi, miks peaks selle au saama Eesti 4. meeskond, mitte Eesti valitsev meister Levadia? Nüüd veel kolm hallimängu võõrsilt tulevate klubidega ka, mis on ülimalt positiivne, kuid kas teistel kodumaistel klubidel on samasugused võimalused? Levadia pole oma kontrollmängude lõplikku graafikut veel avalikkuse ette toonud, kuid seal figureeris ka pigem üks kontrollturniir Soomes ja ju Kaljule meeldib ka eelkõige Läti ning Soome vahet sõita. Võimalik, et Kalju näiteks ei oska nii hästi naaberriikide klubidega läbirääkimisi pidada või soovivad ise reisida, siis sel juhul vabandused.

        Kommentaar


          Keda/ mida Flora Palatut treenimas näeb ? Minu meelest on mehel piisavalt auru, et olla back - up CB Floras, rääkimata siis jaksust 3-4 aastat veel materdada Kalevi või Paide suguses keskmikus ründajatega.
          Või soovib Flora mehe tarka treeneritekooli saata ja nii omale seemne pingipea järelkasvuks mulda panna ?
          Üldiselt olen noorte treenerite suhtes skeptiline ja nagu elu on näidanud siis ei saa nende elu kindlasti mitte kerge olema selles ametis. Üks asi on olla Reimi või Kristali kogemustepagasiga ( koondis, pikk karjäär, erinevad vutifilosoofiad eri treenerite käe alt) treenerialge või teisalt teoorias hea ent praktikas napi kogemusega noortreener. Nagu oli see Flora eelmine, kelle nime ma ei mäleta.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Keda/ mida Flora Palatut treenimas näeb ? Minu meelest on mehel piisavalt auru, et olla back - up CB Floras, rääkimata siis jaksust 3-4 aastat veel materdada Kalevi või Paide suguses keskmikus ründajatega.
            Või soovib Flora mehe tarka treeneritekooli saata ja nii omale seemne pingipea järelkasvuks mulda panna ?
            Üldiselt olen noorte treenerite suhtes skeptiline ja nagu elu on näidanud siis ei saa nende elu kindlasti mitte kerge olema selles ametis. Üks asi on olla Reimi või Kristali kogemustepagasiga ( koondis, pikk karjäär, erinevad vutifilosoofiad eri treenerite käe alt) treenerialge või teisalt teoorias hea ent praktikas napi kogemusega noortreener. Nagu oli see Flora eelmine, kelle nime ma ei mäleta.
            Palatul oli eelmisel aastal noortegrupp 2005.

            Kommentaar


              Äge, milleks fännid....

              KOLMAPÄEVAL 12.02. kell 14:00 - Flora - Helsinki JK
              KOLMAPÄEVAL 19.02. kell 14:15 - Flora - FC Lahti

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Äge, milleks fännid....

                KOLMAPÄEVAL 12.02. kell 14:00 - Flora - Helsinki JK
                KOLMAPÄEVAL 19.02. kell 14:15 - Flora - FC Lahti
                Et sa saaksid jöriseda. Sa ju ise nagunii kaasa ei fänna. Viimane Sillamäe mäng oli ju näha, et mismoodi te kaasa elasite.
                Ilmselgelt seab piirangud halli külastavus ehk see on õhtustel aegadel ikka korralikult hõivatud.

                Kommentaar


                  AIK-d võõrustas Flora.

                  Nagu pressiteate lõpus ka mainisin, olen kindel, et sõna levib ja tulevikus on Eesti tippklubidel üha lihtsam hooaja ettevalmistuse faasis välisklubisid halli mängima saada.

                  Su viimast lauset ei oska kommenteerida, aga näiteks Flora fännide leerist kostus isegi väikseid kurbusenoote, et me sel aastal Soome ei sõida ning fännireise hooaja eel korraldada ei saa.

                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Head mängud, võimalusel kindlasti kaen, kuid mõningaid küsimusi siiski tekitavad. Kuna asjaolusid ei tea, siis peaksin vast vait olema, aga mis seal ikka. Juba halli avamäng tekitas kergeid kahtlusi, miks peaks selle au saama Eesti 4. meeskond, mitte Eesti valitsev meister Levadia? Nüüd veel kolm hallimängu võõrsilt tulevate klubidega ka, mis on ülimalt positiivne, kuid kas teistel kodumaistel klubidel on samasugused võimalused? Levadia pole oma kontrollmängude lõplikku graafikut veel avalikkuse ette toonud, kuid seal figureeris ka pigem üks kontrollturniir Soomes ja ju Kaljule meeldib ka eelkõige Läti ning Soome vahet sõita. Võimalik, et Kalju näiteks ei oska nii hästi naaberriikide klubidega läbirääkimisi pidada või soovivad ise reisida, siis sel juhul vabandused.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Nüüd veel kolm hallimängu võõrsilt tulevate klubidega ka, mis on ülimalt positiivne, kuid kas teistel kodumaistel klubidel on samasugused võimalused?
                    Ma ütlen täitsa ausalt, Romario, et ma ei saa su probleemipüstitusest ühestki otsast aru, tee või tina. Eriti segaseks jääb, kas EJL premmiosakond peaks Levale ja Kaljule treeningmänge kokku leppima ja kas kusagilt on mõista antud, et nimetet klubid mitte mingil juhul sisehalli ei saa, närigu muru? Kui nii on, siis on muidugi asi selge ja vabandan oma tühmakuse pärast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Juba halli avamäng tekitas kergeid kahtlusi, miks peaks selle au saama Eesti 4. meeskond, mitte Eesti valitsev meister Levadia?
                      Sest AIK tuli siia Flora kutsel. Pohlaku jutust oli aru saada, et AIK oli tegelikult selle kohtumise nö võlgu ja nii see teoks saigi. Kas Levadia ka kutsus kedagi ja ei saanud hallis aega? See, kas klubi lõpetas eelmise hooaja esimese, neljanda või kümnendana, ei mängi antud loos üldse mingit rolli.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Kuna ma tegelt ilma argumentideta selle teema püstitasin, siis ega mul väga midagi siin vaielda polegi. Sesmõttes nõus teiega. Arusaadav on ka see, et Flora kutsus, aga kuna läbi ajaloo on EJLi ja Flora sidemed olnud pehmeltöeldes seotud, siis oleks tore kui asjad oleks veidi läbipaistvamad ning minusugused vandenõuteoreetikud ei saaks probleemi tühjast üles kiskuda. Minu arust oleks eetiline kui avamäng oleks pakutud Levadiale (ei tea, kas seda tehti ja ehk Levadia loobus sellest) ning hiljem võib Flora külla kutsuda keda iganes. Näiteks mul üks tuttav uuris mu käest, kas Flora ehitas selle halli kui nägi reklaami, mis kuulutas, et Flora seal rootslastega pidamas avamängu. Vaevalt see küll taotluslik oli, kuid kui selline mulje inimesele jäi...

                        Kommentaar


                          Uskumatu probleem on üles kerkinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Uskumatu probleem on üles kerkinud.
                            Oleme üle pika aja ühel lainel.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Minu arust oleks eetiline kui avamäng oleks pakutud Levadiale (ei tea, kas seda tehti ja ehk Levadia loobus sellest) ning hiljem võib Flora külla kutsuda keda iganes.
                              Mitte et ma viitsin seda teemat üldse nämmutada, aga...

                              Sel pole ju mingit tähtsust, kes mängib seal hallis esimesena ja kes viimasena, kuldtähtedega Eesti jalgpalli ajalukku need kohtumised ei jõua, need on lihtsalt sõprus- ja treeningkohtumised. Ühed sadadest. Ma ei saa aru, mis eetikast siin üldse juttu on ja miks EJL peaks pakkuma kellegile sõpruskohtumist, see on ikka klubide töö ja nende initsiatiiv.

                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Näiteks mul üks tuttav uuris mu käest, kas Flora ehitas selle halli kui nägi reklaami, mis kuulutas, et Flora seal rootslastega pidamas avamängu.
                              Ja kui oleks Levadia esimese mängu pidanud, oleks tuttav küsinud, et kas Levadia ehitas selle halli. :P
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                [Ja kui oleks Levadia esimese mängu pidanud, oleks tuttav küsinud, et kas Levadia ehitas selle halli. :P[/QUOTE]

                                Hea küsimus? Ja mida see tuttav üldse veel küsis? Tahaks sedagi teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X