320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida arvab laupäevasest Nõmme Kalju - Tallinna Flora mängust Meelis Rooba, kelle juhendatav Paide Linnameeskond on ainuke klubi, kes käimasoleval liigahooajal mõlema klubiga kohtunud?

    Eesti jalgpalli meistriliiga neljandas voorus on keskses kohtumises homme Hiiu staadionil vastamisi Nõmme Kalju ja Tallinna Flora. Ainsana on sellel hooajal mõlemi klubiga jõudu katsunud Paide Linnameeskond, kelle peatreeneri Meelis Rooba sõnul jääb kohtumine viiki.

    Kommentaar


      Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
      Mida arvab laupäevasest Nõmme Kalju - Tallinna Flora mängust Meelis Rooba, kelle juhendatav Paide Linnameeskond on ainuke klubi, kes käimasoleval liigahooajal mõlema klubiga kohtunud?

      http://www.ohtuleht.ee/569040/meelis...ine-jaab-viiki
      Täpsustaks siiski, et mäng ei toimu Sportland Arenal, nagu ÕL väidab, vaid ikka Hiiul.

      Kommentaar


        Pettunud Kalju peatreener ei ilmunud pressikonverentsile ja Bärengrub nõelas teda tegemata jäänud vahetuste pärast
        Jalgpalli meistriliiga mängus Tallinna Floraga tänu vastase 92. minuti väravale võidust ilma jäänud Nõmme Kalju peatreener Igor Prins oli tulemusest nii pettunud, et ei ilmunud mängujärgsele pressikonverentsile. Kapten Alo Bärengrub tõdes, et pettumus on suur.


        Flora viigivärava löönud Prosa: 12 punkti oleks ideaalne, aga viigil Kaljuga pole kah viga!
        Jalgpalli Eesti meistriliiga neljanda vooru keskses mängus Nõmme Kalju vastu Tallinna Florale 92. minuti tabamusega viigi päästnud ründaja Albert Prosa tõdes, et mullu neljandaks jäänud Floral on põhjust hooaja algusega rahul olla.

        Kommentaar


          Prosa värav:

          Kommentaar


            Nõmme Kalju vs. FC Flora 1-1
            Match report: http://www.rumodispo.com/match-reports/kal-flo-1-1
            Pagelle: http://www.rumodispo.com/match-repor...lo-1-1-pagelle
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Tänases Õhtulehes pikk portreelugu Karl-Eerik Luigendist, kus jutt ei käi pelgalt jalgpalli ümber, sest nagu noormees ise ütleb: "Ma ei ole jalgpallur. Ma olen kõik. Hetkel, kui maalin või kirjutan luuletust või teen süüa, ei ole ma ju jalgpallur. Mu mängijakarjäär võib homme lõppeda. Siis teen lihtsalt teisi meelepäraseid asju. Aga jalgpalluritee võib ka veel 10 aastat kesta. Nagu Raadio 2 reggae-saates "Bashment FM" Bob Marley kuulsat ütlust "Don't worry, be happy" eestindades öeldi: ära mure, ole õnne! (originaalrütmi matkimise nimel just selles sõnastuses – toim) Nii proovin ka mina elada."

              Eesti meistriliiga senise hooaja põnevaima mängija, Tallinna Flora poolkaitsja Karl-Eerik Luigendi kreedo on tippjalgpalluri kohta väga ebatavaline: jalgpallimäng pole talle ei töö ega kinnisidee, vaid üks tore tegevus teiste toredate asjade – näiteks maalimine, luuletuste kirjutamine ja malemäng – kõrval.

              Kommentaar


                There was penalty on Prosa after analysing the episode: http://www.rumodispo.com/news/moviola-matchday-4
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Ma ei vaata küll eriti tihti Eesti meistriliigat, aga Luigend on jumal.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Prosa on ikka väga heas hoos. Loodan et varsti pallib kuskil välismaal. Miks mitte ka talle võimalus koondises anda kevadel-suvel Hundi asemel.

                    Kommentaar


                      Nojah, seekord siis niimoodi. Enne mängu oli juba selline kõhe tunne, eelmine aasta oli Infonet üsna ebamugav vastane. Nende poolt hästi mängitud, pole midagi öelda, kasutasid meie kaitse eksimused eeskujulikult ära.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Käisin siis ka täna(juba eile) mängu kaemas!

                        Alustab siis algusest. Tulin 23 bussiga mängule ning mõtlesin,et lähen üle raudtee ning oh üllatust nägin seda Kadrioru Kalju esifänni Romariot mingi õliga(äkki oli see Mällar) õlut libistamas kusagil nurga taga, häbenes end ning mulle tere ütelda ei julenud.

                        Mängust siis - Luigend on ikka jube hea, kuid küsimused tekivad Alliku suhtes,et kas see nagu trennis üldse palli ei puutu, kuna tema puuted on juba mitmendat mängu ikka jubedad(IV liiga tasemel). Infonet samas oli väga tubli, kuid no standardid...

                        Golovljov peab siit kohe ära saama - räme talent on see poiss.
                        Loodetavasti Infoneti staarid kasiinosse ei lähe oma preemiat raiskama nagu vist eelmine reede Paide omad seda tegid

                        Kommentaar


                          PraS on elav tõestus, miks mitte tarbida alkoholi. Samas eks kohalikud tipptreeneridki peavad end vahel harva lõdvaks laskma, muidugi omaette küsimus on see, kas nii prestiižsel härrasmehel kõlbab vahetult enne kõrgliiga kohtumist Double Bockiga oma meelt turgutada...

                          Aga mäng oli meeliülendav ning seda meie vutt vajabki!

                          Kommentaar


                            Ütleme nii, et teist nädalat järjest oli Infoneti mängu väga huvitav vaadata. Eelmine nädal madistasid võrdselt Paide, oli pinget ja põnevust, sel nädalal keerati vinti veel juurde. Ma julgen öelda, et kui Flora-Kalju oli eelmine nädal üks parima tasemega mänge, mida Premium Liigas nähtud, siis see oli kindlasti üks põnevaimaid. Ja igav kordagi ei hakanud.

                            Tahan siinjuures kiita siiralt Flora fänne, kelle laul oli pidev ja kes andsid mängule hea helifooni Sai mitu korda ka ülekandesse sisse pandud.

                            Reklaami rubriik ka. Siit näeb mängu väravaid - http://sport.err.ee/v/jalgpall/premi...c-31dba31fb5da

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              PraS on elav tõestus, miks mitte tarbida alkoholi. Samas eks kohalikud tipptreeneridki peavad end vahel harva lõdvaks laskma, muidugi omaette küsimus on see, kas nii prestiižsel härrasmehel kõlbab vahetult enne kõrgliiga kohtumist Double Bockiga oma meelt turgutada...

                              Aga mäng oli meeliülendav ning seda meie vutt vajabki!

                              Hea Mario
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                FC Flora - FC Infonet, nii väravad kui paremad olukorrad mängust! On mida vaadata!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X