320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    FC Flora vs. Tln. Levadia mängul oli tõsiselt häiriv otsatribüünil olnud mõndade peaaltvaatajate mölin Tln. Levadia väravavahi suunas. Olin ise ka Flora poolt, kuid väga halb oli kuulda kui mõned tüübid hakkasid Levadia eestlasest väravavahti mõnitama, kes tegi väga hea mängu ning oleks kindlasti kandidaat Eesti noortekoondisesse.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      [glow tcolor=red, fcolor=black, size=7, strength=5]KOLMAPÄEVAL 20.00 KRISTIINE KESKUSES[/glow]

      KÕIK FCF -I FÄNNID KOGUNEME SIIS VASTAVALT KOKKULEPPELE KOLMAPÄEVAL KELL 20.00 KRISTTINE KESKUSES.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Kas keegi teab, kui palju pilet maksab?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Originally posted by Kaarel


          FC Flora vs. Tln. Levadia mängul oli tõsiselt häiriv otsatribüünil olnud mõndade peaaltvaatajate mölin Tln. Levadia väravavahi suunas. Olin ise ka Flora poolt, kuid väga halb oli kuulda kui mõned tüübid hakkasid Levadia eestlasest väravavahti mõnitama, kes tegi väga hea mängu ning oleks kindlasti kandidaat Eesti noortekoondisesse.
          \"..... on pasa ja võit on meie oma!\" Tuleb meelde äkki koondise mängudelt tuttav viisijupp? Vastaste psühholoogiline mõjutamine on alati käinud jalgpalli ja fännide juurde, seega mina ei leia küll midagi taunitavat selles, kui vastaste vv-ga mölisetakse, eriti kui on veel teada, et see mees on täielik Flora vastane. Vat kui läheb juba müntide jms loopimiseks, siis on natuke halvemini lood. Ja see, et mees on eestlane, ei ole küll minu arust eriti mõjuv põhjus, miks talle ei tohiks midagi öelda, see näitab juba pigem sinu rassismikalduvusi. Kindel kandidaat Eesti noortekoondisesse - sellele küsimusele vastas Hermanson ise Flora-U23 mängul, kus ta suutis uskumatult isegi möödaläinud pallid võrku tuua, nii et noortekoondises nii ebastabiilsel vennal küll suurt midagi teha pole.
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'



            Hermansonist


            Jah, mis seal siis ikka oli. Keegi ütles.. \" milllal sellele lapsele juba 1 ära lüüakse + kas latti hüpata suudab\". Täiesti tavaline mängu juurde käiv asi. Huvitav oli hoopis see, et tuli ka vastukaja. Poisi närvid ütlesid kohe üles \" s**u täis ennast\". Koondises oleks ikka tugevama kavaga meest vaja.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              \"..... on pasa ja võit on meie oma!\" Tuleb meelde äkki koondise mängudelt tuttav viisijupp? Vastaste psühholoogiline mõjutamine on alati käinud jalgpalli ja fännide juurde, seega mina ei leia küll midagi taunitavat selles, kui vastaste vv-ga mölisetakse
              Kui ma eksi, siis Sa ise seal mängul ei olnud, seega võid sa olukorda endale valesti ette kujutada. LIhtsalt mingid suvalised jorsid, kes ise tõenaäolielt palli vaid tribüünilt või telekast näinud, hakkasid lambist vastaste väravavahiga mölisema, sest Flora talle sisse ei saanud.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                LIhtsalt mingid suvalised jorsid, kes ise tõenaäolielt palli vaid tribüünilt või telekast näinud, hakkasid lambist vastaste väravavahiga mölisema, sest Flora talle sisse ei saanud.
                Oot-oot! Kas ma ei tohi kommenteerida teiste mängu kui ma ise ei mängi? Vbla ma ei tohiks ka siin foorumis olla?

                PS. Mind seal statal ei olnud ja konkreetsest situatsioonist midagi ei tea aga lihtsalt...
                Supplies!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Loomulikult on jalgpallis publik see, kes mängijaid kas ergutab või maha teeb. Selleks on ka täielik õigus. Aga praegues olukorras oli nii, et vastaste väravavaht mängis tegelt väga hästi, kuid mõned kodumeeskonna pooldajad hakkasid teda maha tegema. Ma saan aru kui ta oleks sitalt mänginud.

                  Kui sa jälgid natuke ka mujal toimuvat jalgpalli, siis sa oled kindlasti tähele pannud, et kodupublik annab tihti tunnnustust vastasmeeskonna mängija heale esitusele, kui ta seda väärt. Kohe kindlasti ei hakata hea mängu korral vastasmeeskonna mängijat mõnitama. Pigem vilistatakse omad välja, kui kehvalt mängitake.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    mis siin ikka vaielda , eks igaüks elab omamoodii kaasa

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Kaarel, ma olen sinuga täiesti nõus. Mind lihtsalt ärritas see lõik
                      ...suvalised jorsid, kes ise tõenaäolielt palli vaid tribüünilt või telekast näinud...
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        aga selline vastasmeeskonna ärritamine käib ju jalgpalli juurde

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          [glow tcolor=red, fcolor=jello, size=3, strength=4]Kolmapäev[/glow]
                          Sada nägu pidi Küproselt tulema kaasaelama.Ei tea kas rahulikud või mitte.Kui saab nendega kontakti proovime orgunnida fännidevahelist matsi enne mängu nii 20:00 kuni 21:00.Sellest johtuvalt kas Kristiine kaubanduskeskuse esine ons üige aeg ja õige koht.Kui me seal liiklust hakkame takistama on jama võix jääda Tammsaare juurde,sest mida sest itaalase näraka kuuti(loe:kristiine keskus) ikka tasuta reklaamida.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            [glow tcolor=green, fcolor=white, size=4, strength=5]Pepud pruunix[/glow]
                            Seda selleks juhuks kui tekkib soov näidata vastastele kannikaid ehk nagu öeldakse\"hägust ilma\".
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Kaarel, minu meelest seal küll keegi Hermansoni ei mõnitanud või ma lihtsalt ei kuulnud seda.
                              Kuid tegelt , mis sa arvad kas FCL poolehoidjad loevad Florakatele luuletusi või?
                              Vaevalt küll. Igaüks elab omamoodi kaasa ja kui ta täidab staadioni eeskirju siis on tal õigus karjuda mis talle meeldib. Või tahab keegi siinkirjutajatest öelda ,et ta pole kunagi ühtegi roppu sõna vastaste aadressil hüüdnud. Mind ennast häiribki kõige rohkem just ropendamine ,sest meie lähedal on alati palju lapsi kes seda kuulavad.
                              Samas pean tunnistama ,et ei suuda vahest isegi mõnda krõbedat sõna tagasi hoida.
                              Minu seisukoht on selline ,olgu see vastste värvavaht kui hea tahes ,ta jääb ikka vastaseks ja mingit aplausi ta mult ei teeni. SIsemas võin ju talle mingit kiitust avaldada ,kuid mängu ajal segan vastaseid kuidas suudan. Ja omasid ei laida ma kunagi ,isegi mitte halva mängu järel ,sest kõik me teeme elus vigu ja mehi tuleb kannustada ,kui midagi viltu läks.
                              Olen FCF-i fänn olnud juba 11 aastat ja näinud igasuguseid aegu,kuid kui väljakul
                              FCF ja ükskõik mis teine klubi siis on vastase koht ahjus.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Kuid tegelt , mis sa arvad kas FCL poolehoidjad loevad Florakatele luuletusi või?
                                Ma arvan, et LEvadia fännidega ei peaks ennast võrdlema.

                                Olen FCF-i fänn olnud juba 11 aastat ja näinud igasuguseid aegu
                                Seda minagi. Selle aja sisse mahuvad Flora vastasena Normad, Tevalted, Lantanad jne. Flora on ika püsima jäänud, teised mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X