320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Eemaldati ka Arno Pijpers Selle eest et ta näitas kohtunikule kätega, et tema meest löödi. See Yugo kohtunik võiks end põlema panna!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Igatahes kuradi sitt. Aga vana tõde, kui ise väravat ei löö. lüüakse sulle.
      Antz (FCF)

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        No krt. ütlen ma, on ikka ühed vietnami tüügassead need slaavi kohtunikud.
        Hakkasime siis meie eile enne mängu PAPAGA ,tema kodumaale saabumist tähistama.
        Tuju oli võiduootuses muidugi viimasepeal. PAPA lasi õlli mõnuga ja mina nagu täna 25.a tagasi , Vana-Tallinnat. Samas näppisime internetis ML- mängude tulemusi.
        Kõik sujus kuni 50.min hästi ja siis hakkas allamäge veerema. Ja enne me pidama ei saanudki ,kui kell 3.00 klubis Hollywoodis ,lugematu arvu buberteedieas beibede seltskonnas. Aga nagu vanasõna ütleb: ega vana vares iga päev kuldkella leia. Ei jätnud siis meiegi juhust kasutamata ja nigu vanad maaparandajad ikka, kus niiske koht seal kohe toru sisse . PAPA ,vana päss üritas küll ennas mitu korda pellerisse ära peita , kuid kui juba nooredki hiired mu kotkapilgu eest plehku ei saand ,kus siis veel ligi 100 kg kaaluv peakokk.
        Lõpuks tegid väsitav AMERICA reis ja tarbitud õll oma töö ning tubli sõber PAPA jättis mind üksi lahinguväljale , otsustas,koju sõita ja koti peale visata. Mina aga Flora kaotust trotsides, peas
        kättemaksumõtted ,lendasin AMORINA otsustavasse lahingusse , tõmmates rindu julgustuseks kaasavõetud pool pudelit Vanakat.
        Tagajärjeks oli see ,et ärkasin hommikul üles Viru hotellis 5.korrusel, kaisus kaks piltilusat ja ajudeta blondiini,kes lausa oigasid naudingust ,et said ausalt ja ööläbi FCF-ile oma ihu ja hinge ohverdada. Tuttidel oli meie rõõmuks seljas, boyfriendide kingitud vinge CHANEL sekspesu (mingid bemaritega,kuked -blondide jutt)
        . Blondid olid pöördes ja tegid lesb.shoud ,mina imesin laisalt külma shamppi ja sõber bundes, kellest veel juttu tuleb, vahtis karp lahti ning luges kokku ,et eemisel õhtul tõmbasime sirgeks kõigest tühised (tema) kümme tonni. Flora kaotus oli nagu nõiaväel unustatud. Ennelõunat jäid blondid siga täis, ignoreerisid korraldusi ja üritasid mingitele neegritele koridoris strippi teha. Tagatipuks selgitati mulle uut teooriat pere planeerimisest ,mis olevat tihedalt seotud heeringaparvede liikumisega Atlandil ookeanil. Mul viskas lõpuks kopa ette ning toppisime bundesiga ämmadel suu pappi täis,et nad vait jääksid.
        Vaimustatuna minu ja tervikuna eesti jalgpallifännide kõrgest mooralist ,otsustasid piigad tervitada eesti jalkafänne, , just eelmisel õhtul õpitud nabatantsuga. Koos toaomaniku, Saksa
        Liitvabariig kodaniku ja bundesliiga klubi Hamburg fänni Christianiga,kellega olin just eelmisel õhtul sõlminud pikaajalise sponsorlepingu,otsustasime banketi lõpetada väikse
        mi-..ti ja shampusevanniga . Tahaks tänada ka hotell Viru töökat kollektiivi ,kes vaatamata turismihooajal valtsevale hotellikohtade puudusele ,olid nad lahkesti nõus meid neljakesi ,poole hinnaga ,ühte tuppa paigutama. Saame aru,pere vaja kõigil toitta.
        Christian palus mul tervitada kõikki eesti vutifänne ning ostis endale ka eesti koondise särgi ja salli.
        Kahjuks peangi nüüd linna põrutama sest kuradi bundes juba helistas ja teatas et täna on kordusõppused, millega see kõik lõppeb,seda loete homme ,kui veel elus olen.
        Nüüd aga Virusse ja sealt Troikasse PAPALE külla.

        :P :P
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Miks ma ei kuulnud oma telefoni helisemas öösel? ah?
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Olles ise kah samal õhtul Holly külastaja võin kinnitada et kui klubisse läksin siis kohtasin seal esimeste inimestena tõesti kaht soliidses eas härrat kelledeks tuvastasin PAPA ja R.KUNNI.. Ilmselt liikus uudis nende klubikülastustest juba varem noorte totside ringkondades, sest õhtul oli seal tõesti erakordselt palju rahvast ja eriti noort FCF-janulist liha.

            Howay the lads!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Hei ,hei Lua!

              Sinuga kohtumine on ka ainuke enam -vähem selgem moment Hollywoodist . Kahju ,et pärast ära kadusid ,õigem oleks öelda ,et mina lihtsalt ei näinud peale kahe totsi enam kedagi.
              Siiski oli kokkuvõttes päris lõbus.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                ... hea oleks teada kust kohapealt see sinu bundes eesti fännisalli ostis? Minu teada ei ole neid enam ammu kuskilt saada nagu või?
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  FC FLORA TALLINN - PÄRNU FC LEVADIA 7:0 (1:0)

                  Kohtunik: Hannes Kaasik

                  Väravad: 10., 50., 90. Hamre, 65. M. Rooba, 69. Saharov, 74. Piiroja, 78.
                  Anniste

                  Hoiatus: 84. Kauge

                  FC Flora: Kaalma, Allas, Rähn, Piiroja, Sidorenkov, M. Rooba (70.
                  Frankel), Haavistu, Reim (70. Anniste), Hamre, Lindpere (67. Vunk),
                  Saharov.

                  Pärnu FC Levadia: Mironov, Galkin, Kauge, Põldme, Pinka, Kiviselg (67.
                  Samkov), Lepik, Joost, Uibo, Fenin, Tammeleht.


                  Päris korralik latakas, meeste jalad jälle lahti läinud.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Pärnu vastu ei olnud just raske skoorida

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Ütleme nii et Kuliku puudumine muutis mängupildi ilusamaks. Reim oli
                      kuidagi nõrk. Sass tegi ilusa töö. Ja muidugi oli Pärnu tase ka üsna nõrk , teine poolaeg
                      oli kaitse null.

                      Seda ka veel et mis seis selle Frankeliga on ? Sisseelamise periood peaks nagu möödas
                      olema aga mängida ta ikka ei taha ? Mis mõttega ta ülde Florasse võeti ?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Originally posted by jansa


                        ... hea oleks teada kust kohapealt see sinu bundes eesti fännisalli ostis? Minu teada ei ole neid enam ammu kuskilt saada nagu või?

                        Mina nägin üpris hiljuti Kaubamajas müügil kusjuures eesti fännisalle,miski max kuu tagasi
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Fännisalle on igalt poolt saada.
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by ugla


                            Ütleme nii et Kuliku puudumine muutis mängupildi ilusamaks.
                            Jah,ilma Kuliku, Tarassi ja Kristalita oli mängus teine teravus. Teist poolaega oli lausa lust vaadata. Mehed võitlesid üle tüki aja isukalt. Sass ja Haavistu oli teravad, luues võimalusi Hamrele, kes need kübaratrikiks vormistas. Vabalt oleks mänguseis võinud olla 9-0, supervõimaluse lasi luhta Vunk. Silmailu pakkusid Rooba ja Anniste karistuslöögid. Pärnakad suutsid terve mängu jooksul teha vaid 1-2 pealelööki.
                            Järgmine mäng TVMK vastu.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              No jah Pärnust muidugi suurt vastast polnud ning seda võitu pole mõtet üle hinnata.
                              Aga midagi positiivset võis siiski leida ja järgmises mängus TVMK-ga pannakse jõuvahekorrad tegelikult paikka. Hea oleks kui pinge säiliks Meistriliiga lõpuni ja medalid otsustataks alles viimases voorus . Praegu ei julge küll medalikomikut ennustada. Aga siiski: 1. FC FLORA
                              2. TVMK
                              3. TRANS

                              Hea ,kui Pärnu jääks ja Tallinna Levadia välja kukuks.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                hea vaadata kuidas Vungile v6imalus antakse
                                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X