320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas ODIAM


    Algselt postitas sitys


    Neljapäevase mängus tuleks pigem kaitsele rõhuda,vaevalt teistkorda Flora sellist klubi üllatab.Pigem kardan suurt,isegi väga suurt pakki.
    Viimases liigamängus lasti Levadial lüüa 4 väravat?!
    Taanlased on pärast esimese ringi mängu aga kindlasti omad järeldused teinud ja siia tullaks Florat hävitama,mitte võitma.(6-0 Taanlastele)

    Hästi paned. Otsi võrkpalli foorum üles. Postita seal oma idiootsusi
    Nüüd ei tundugi see jutt enam idiootsusena,või mis Maido

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      kui ma oleks odiam,ma otsiks sityse üles ja teeks talle välja või annaks raha .silver,platsilt lahkumine oli õigustatud,lõunamaades oleks selline kodumeeskond maa alla tambitud ja treeneri tool kõiguks.sellisel häbil ei ole õigustust-nii lahtise mänguga jätta auväravgi löömata
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Ei jah... Ega polegi nagu midagi õelda, kõik mis vaja, on juba õeldud. Aga näiteks Janno ja Voolaid maandasid koos peale mängu McDonaldsis pingeid....:P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas Martin
          Kui sa üritasid tekitada täiesti imelist võrdlust peremehe ja Reinumäe vahel, siis see on surnult tehtud võrdlus, sest koondislast mingi suvalise Tervise vennaga võrrelda, kes mingit arvamus omab, on lihtsalt mõttetu, kuid kui soovid, siis üruta ja selleks sulle palju edu ja pikka iga.
          ma ei tea. ma julgeks Reinumäe mängu võrrelda isegi sinu masendava mängustiiliga

          ps. see võis nüüd kompliment ka olla.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            Kuulusin minagi nende hulka, kes esimest korda enne lõppu staadionilt lahkusid. Tõsi küll, seda isiklikel põhjustel, aga olgem ausad - 1200 inimese esituses haudvaikust kuulata ei olnud kuigi tore. Fännitribüünilt tuli koguni Florat mõnitavaid hüüdeid. Nii masendavat atmosfääri pole ma veel enne staadionil näinud.

            Mis puutub Flora esitussse, siis mängijate osas nõustun suures osas kodanik ODIAM\'i arvamusavaldusega. Selle vahega, et Jääger oli vähemalt esimesel poolajal küll väga aktiivne ning poolkaitsjate ja ründaja vahel liikudes võttis kohati ilusasti taanlasi 1-1 ette. Kahjuks järgnesid sellele küll enamasti lollid otsused.

            Viikmäe kritiseerijatest ei saa ma aru - keda oleksite tema asemel näha tahtnud? Mees tegi esimese täispika kohtumise pärast vigastust ja sai täiesti rahuldavalt hakkama. Füüsis oli nõrk ja lõpuks väsis, kuid eriti 1. pa. oli täitsa ok, arvestades seda, et poolkaitse varustas teda 90% ulatuses vaid pikkade pallidega. Üksinda mitme pika taanlase vastu võidelda ei ole kuigi lihtne, ometi sai ta nii mõnelgi korral palli nii oma valdusesse. Ei midagi erilist, aga kindlasti ka mitte midagi hullu.

            Kaalma on kauglöökide võtmisel 0 ja Reinumäe mängu ei saa ka kokkuvõttes kahjuks enamaga hinnata. Mõistetamatuks jäi, miks Flora kaotusseisus olles isegi ei üritanud oma mänguskeemi ründavamaks muuta? Vahepeal mingi pallivaldamine justkui tekkis, aga seda eelkõige tänu sellele, et taanlased tõmbusid selgelt kaitsesse. Kui ma poolajal omaette mõtlesin, kelle Janno küll Viikmäe kõrvale ette toob, siis tegelikult mängis Flora veel teise poolaja keskelgi ühe ründajaga ees.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas mazz


              Kuulusin minagi nende hulka, kes esimest korda enne lõppu staadionilt lahkusid. Tõsi küll, seda isiklikel põhjustel, aga olgem ausad - 1200 inimese esituses haudvaikust kuulata ei olnud kuigi tore. Fännitribüünilt tuli koguni Florat mõnitavaid hüüdeid. Nii masendavat atmosfääri pole ma veel enne staadionil näinud.
              Tegelikult esimesed 10-15 minutit oli ikka kaasaelamine kaa üpris korralik... Aga nohh, mida sa enam siis ikka kaasa elad, kui mehed lasevad 10 minutiga 3 väravat lüüa ja põhimõttteliselt alla annavad
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                uiuiuiuiuiuiuiuiii
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Selle tehinguga jäädi küll natukene hiljaks. Mis siin ikka, eks Flora hakkab nüüd kolmandat kohta ehk pronksmedalit jahtima – loodame, et ka uus ost on tasemel.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas Jyrka


                    Mehed 6 Väikesed poisid 0
                    Algselt postitas Tänane SLõhtuleht


                    Meeste jalgpall vs poiste jalgpall - 6:0

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      jürka leidis töö?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Ise lahkusin mõni minut enne kohtumise lõppu, aga seda olude sunnil, muidu oleks kindlasti lõpuni vaadanud.
                        Haavistu mängis muidu hästi, aga üks asi jäi arusaamatuks. Kuidas õnnestus tal alati rünnakutelt hoog maha võtta? Iga kord, kui talle pall söödeti, keeras vastasele selja ja söötis palli tagasi kaitsjale. Oleks võinud ikka julgemalt edasi minna.
                        Alguses elasin minagi Florale kaasa, kuid juba 3:0 pealt enam ei viitsind...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Kahjuks ei saa kuidagi nõustuda Odiam\'i mängijate(v.a.mõned)hinnanguga.Ta ju lausa kiidab viite meest(ja Mazz,sa lisad veel kuuendagi).Kui meeskond(kelle liikmeist viimne kui üks hävingus süüdi)sellise paki saab,tuleks nad välja vilistada ja kiire analüüs teha.Miljoneid majandav klubi ei tohi kuidagi ennast avaringis nii täis sittuda.Otseselt ei ole kunagi Viikmäe kohta halba sõna öelnud,sest ta on kiire.Kuid eile tuli ründajail kaitsetööd pisut ikka teha,see oli ette teada.Vastasel juhul ta ei ole mitte null vaid miinusmärgiga mängija.Selle kivi võib vabalt ka treeneri kapsaaeda veeretada.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Algselt postitas Jyrka


                            Algselt postitas Jyrka


                            Mehed 6 Väikesed poisid 0
                            Algselt postitas Tänane SLõhtuleht


                            Meeste jalgpall vs poiste jalgpall - 6:0
                            Jyrka on Marko Kristal!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              alfred berge floras!
                              Vjatšeslav Zahovaiko vigastada saamine tähendas meile kindla liidrita jäämist. Värava löömine muutus suureks probleemiks, meil polnud enam ründajat, kes raskel hetkel kastanid tulest tooks,» selgitas Flora peatreener Janno Kivisild. «Alfred on kiire ja osav palliga ning peab konkurentsi meie edurivis oluliselt tõhustama.»

                              Eile lõunal allkirjastas Alfred Berge seitsmekordse Eesti meistriga poolteise aasta pikkuse lepingu. Kõksis seejärel A.Le Coq Arenal meisterlikult palliga, aga esimene pealelöök värske koduareeni väravale ebaõnnestus - pall vuhises kõrgele tribüüni fännisektorisse.

                              Tõsi, juba homme on leegionäril võimalus viga parandada:

                              Flora võõrustab meistriliigas FC Valgat.

                              Teitur: «Berge on juba aastaid noor talent.»

                              Berge vahendas Eestisse Norra tuntuim agent Terje Simonsen, sama mees, kes aidanud maale tuua ka Flora eelmised «viikingid».

                              «Ma ei mõelnud üldse, kui agent helistas ja Flora pakkumisest rääkis. Pakkisin väga kiiresti asjad ja tulin,» rääkis Berge, kes seni kuulus Norra tugevuselt kolmanda liiga klubisse Stord/Moster.

                              Endine FC Flora treener, täna Norras töötav Teitur Thordarson teadis Berget. «Teda on siin juba aastaid peetud suureks talendiks. Aga seni pole tema talent millegipärast avanenud,» iseloomustas islandlane Flora värsket hanget.

                              «Täpselt nii,» nõustus Berge. «Vajasin uut väljakutset, uut võimalust, uue stiiliga jalgpallikultuuri pääsemist. Loodetavasti siin leian selle.»

                              Ta täpsustas: «Vihkan Norras levinud pika palli stiili. Et seal kesktormajana läbi lüüa, pead olema kaks meetrit pikk ja väga jõuline. Mul on jõudu küll, aga ma olen väikest kasvu ning mu peamised trumbid on kiirus ja tehnika. Norras polnud need omadused kõige tähtsamad.»

                              Esmamuljest: «Muidugi polnud see meeldiv õhtu.»

                              Berge esimene mulje Florast ei saanud olla kuigi meeldiv: ta istus pealtvaatajate hulgas, kui tema vastsed kaaslased 0:6 Esbjergile hävisid.

                              «Jah, muidugi polnud see meeldiv õhtu. Esimesed kaks väravat tulid liiga kiiresti ja kergelt.» mõtiskles Berge. «Aga Esbjerg on tugev klubi.»

                              Berge käis end hiljuti näitamas Saksamaa 2. Bundesliga meeskondadele. «Mulle tõesti üldse ei meeldinud seal!» tunnistas ta avameelselt. «Keegi ei rääkinud sõnagi inglise keelt, teised mängijad suhtusid minusse kui vaenlasesse. Siin on kõik sõbralikud ja keeleprobleemi pole tekkinud.»

                              homme valgaga mängus saab näha kas ta ka midagi väärt on loodetavasti teine hamre
                              Pilt kus trumm on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                FC Flora - FC Valga 3:0, võite ennustada. Nii on ja nii jääb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X