320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    ehk keegi ytleks, et palju see pilet TVMK-Flora lihtsurelikule maksma läheb????

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Allo

      TVMK mängu pilet on lihtsurelikule täpselt 30 krooni. Õpilastele on vist mingi soodustus, aga pead ei anna. Üliõpilastele ei ole

      Tervitades

      Eestlane Finsbury Parkis

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by priit


        ehk keegi ytleks, et palju see pilet TVMK-Flora lihtsurelikule maksma läheb????
        Pilet maksab 25.- ,mis minu meelest on küll vga odav sellise matshi eest . Kui sul raha on aga lihtsalt kahekümneviiekast kahju siis jää parem koju.
        Kui aga raha pole ja mäng huvitab siis tule kohale ja annan ühe tasuta pileti sulle.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Originally posted by priit


          ehk keegi ytleks, et palju see pilet TVMK-Flora lihtsurelikule maksma läheb????
          Pilet maksab 25.- ,mis minu meelest on küll vga odav sellise matshi eest . Kui sul raha on aga lihtsalt kahekümneviiekast kahju siis jää parem koju.
          Kui aga raha pole ja mäng huvitab siis tule kohale ja annan ühe tasuta pileti sulle.


          tänan pakkumast aga ma arvan et selle 25 jaaku leiab ikka sellise mängu jaoks

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Originally posted by ROOTSI KUNN
            Homsele Meistriliiga tippmängule TVMK versus FCF saavad 30-nd Jalgpallihaigla liiget
            Tundub, et oli huvitav mäng.. Äkki keegi ütleks, miks Piiroja pidi 2 väravat lööma, ründajad ei saanud hakkama?

            Alo

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              sest Piiroja tahab inglismaale minna!!!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Mäng oli väga põnev. Esimesed 10.min ei saanud FCF kuidagi mootorit tööle, nagu tavaliselt. Ja vineer kasutas selle kohe kiiresti ära. Hea ,et uks kord, kuigi võimalusi oli veel. Esimese poolaja keskel kombineerisid juba rohelised ladusamalt ning olid paremad ,kuid jällegi Frankeli puterdusest said taburetid värava. Teisel aga näitas FCF
                head sisu ja võitlust ning Piiroja ,kes tegutses kogu mängu suurepäraselt, lõi kaks kolli.
                Mõlemad sobiksid õppefilmi. Kindlalt tegutses Taavi Rähn ,Lindpere lõhkus vastaste kaitset ja Hamre triblas ning jõudis lõpuni võidelda. Positiivselt üllatas vahetusest tulnud Kristal ,kes pani keskvälja lõpuks kinni . Ka Sass ja Haavistu olid üpris head.
                Kokkuvõttes oli see FCF üks parimaid mänge sel hooajal .
                Lõpus oli FCF -il kontratest veel mitu suurepärast võimalust ,kuid tulemus ei muutunud. Tundub ,et see oli üks otsustavamaid mänge teel meistritiitli poole ja TVMK-l on juba väga raske kulda püüda. Hoopis Narva võib siin tegusid teha. Levadia jääb sel aastal kindlalt neljandaks.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Ma olen erimeelsusel nii mitmeski seisukohas..

                  Esiteks - Flora kohe kindlasti ei domineerinud seda mängu. Esimesel poolajal ei olnud Flora üheski elemendis parem. Peale mängu arutasin mõned laused ka ühe Flora paadunud austajaga, kes üritas mind veenda, et mänguliselt parem võitis ja Flora oli kogu aeg võidus kinni. Usun, et sinu seisukoht tuleneb ka sellest.

                  Mina vaatasin mängu neutraalse pilguga. Kohe kindlasti valitses TVMK esimest poolaega. Kui ilmselt teha statistikat niiöelda heade võimaluste loomise kohta, siis oleks see nii 7:1 TVMK kasuks. Floral oli minu mälu järgi vaid üks ohtlikum olukord, mis langes ka õnnega sülle. Mitu korda jooksid-mängisid TVMK äärepoolikud oma kaitsja üle ning said anda ohtliku söödu väravaesisele. TVMK ei löönud oma võimalusi lihtsalt üleolevusest tulenenud lohakuse tõttu ära. Söödumäng ning keskväli olid ka sinisärkide käsutada.

                  Tõepoolest - Flora oli üle teisel poolajal. Kristal oli selgelt parem paariline Reimile, kes kogemustega keskvälja valitsesid. Lisaks andis miskipärast tunda ka TVMK puudulik füüsis, nad lihtsalt ei kestnud.

                  Jälle läheb sama rada - TVMK on meeskonnana parim, aga Flora võtab kulla. Nii see lihtsalt on. Samas ei nõustu ma sinu pakutud Transi tõusuga - Levadiat nad ei edesta.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    See mäng oli küll super Eesti liiga kohta.Jumala põnev oli,mõlemad võistkonnad üritasid ikka rünnata ja nii palju väravaid...
                    Aga samas jäeti palju 1-1 võimalusi kasutamata.
                    Frankel ei saanud eriti hakkama ja Kristalist oli üle pika aja seal kasu.
                    Aga ma ei saanud hästi aru,mis see Glen seal pingi peal askeldas.Ta nagu vaatas rohkem publikut kui mängu.
                    Kristo Tohver oli vist ka aktiivses tujus,koguaeg otsis treenerite,mängijate ja kohtunikega kontakti Teda oli päris naljakas vaadata,vahepeal jalutas niisama rigi ja...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Originally posted by 13




                      Ei tea mida vloora fännid ,siis ütelvad kui homme kaotatakse TVMK-le.Arvatavasti mitte seda,et vloora on mõõnast väljumas.

                      Isiklikult hoian TVMK-le pöialt!!!
                      Üldiselt oli ilus mäng mõlemalt poolt.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        FC FLORA TALLINN - VILJANDI JK TULEVIK 5:1 (3:0) LÕPPSEIS

                        Kohtunik: Raivo Lattik

                        Väravad: 27. Lindpere, 28., 31., 62. Hamre, 80. Haavistu - 64. Dovydenas

                        Hoiatused: 62. Sidorenkov - 37. Zahovaiko

                        FC Flora: Kaalma, Allas, Stepanov, Piiroja, Sidorenkov, Frankel, M. Rooba (46. Haavistu), Reim (56. Kristal), Kulik (51. Larsen), Hamre, Lindpere.

                        JK Tulevik: Kütt, J. Sirel, Pärnpuu, Kirs (65. Meet), Alonen, Lelov, Dovydenas, Jürisson, Enver Jääger, Ustritski, Zahovaiko (65. Tölpus).


                        Flora poolt kena mäng. Hamre oli tubli , Kulik õnneks vahetati välja. Lindperelt
                        hea mäng. Sass on vist vigastatud ? Eelmine mäng Pärnuga sai ta päris valusa laksu...
                        Pildikesi mängust näete siit.

                        Seda kah veel ,et kas Meistriliiga mängudel see läbiotsimine sisenemisel on ikka hädavajalik ? Eile katsus mind mingi turban läbi ja hakkas siis käsi minu taskutesse
                        toppima. Küsimuse peale et mis toimub , vastas ta kindlalt et mul on taskus terariist !
                        Nojah võtsin siis pastaka taskust ja näitasin talle seda \"terariista\" , tüüp kobas mind veelkord põhjalikult läbi ja saatis siis minema. Ausaltöeldes kole ebameeldiv oli.
                        Ei vabandust ega midagi...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Pingutavad vahest üle jah selle kontrollimisega. Mul näiteks keeras ka deodorandi pudeli eile lahti ja kukkus nuusutama. Röögatasin siis pässile ,et see on HUGO BOSS ja maksab nii ja nii palju ning lasin talle väikse vurtsu. Vana oli õnne täis, lasi meid pärast Seniga isegi viinakoksiga sisse.
                          Aga mänguga jäin mina igatahes rahule ja hea ,et koondislased on mõnusas vormis. See annab algavateks mängudeks lootusi.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Kunn, lugesid õhtulehest Pijpersi arvamust - kurtis et flora oli vilets. Eduseisus lohakad jne. Õnneks Viljandi oli piisavalt nõrk.
                            memer of Gaskoff fan club

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Lugesin seda Arno arvamust ,kuid eks treener peab ikka omi eesmärke silmas ja kaitses oli FCF-il tõesti probleeme. Kahjuks andsid mulgid nõrga lahingu ,ootasin neilt enamat.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Kaevurid on kodus hirm sitked vennad ja nagu tulemusest näha tuli võit viimastel minutitel. Hea seegi! Narva sai just Lootuselt viimase kaotuse ja kaevurite kodus jällegi.
                                Homme on muidugi jälle tippmäng Kadriorus. Loodan ,et fanera võidab.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X