320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by jots


    Tähendab lugesid mu eelmist postitust - kui asja eriti ei jaga siis pole mõtet rääkida. Muidu kõik normaalne ainult Borisssov ei mängi Levadias.

    Ja värav oli tingitud poolaka rämedast eksimusest.

    Ja natuke imelik on nimetada mängu rabedaks, kui 75% esimeset poolajast hoidis Flora palli ja ehitas mängu lühikese sööduga üles.


    Krt, ma üldse ei saa paljudest tegelastest aru, kas te vaatasite mängu või onaneerisite?
    Tundub , et sina jots jagad siin foorumis ainukesena asja.Jaga siis seda ka teistega.See, et ma parandasin Borissovi Braginiks tulenes sellest, et ma ei ajanud näpuga kavalehel numbreid ja nimesid kokku, samuti pole ma just eriti suur Levadia fänn, et mehi nägupidi tunda.Sorry.

    Ma ei istunud küll selle värava taga kuhu Larsen kolli lõi ja ei saa sulle 100% väita , et väravavaht ei eksinud.Küll aga nägin täpselt , et pealöök mille Larsen (mitte Hamre , nagu sina arvasid) oli soorituselt SUPER. Kui Jaroszevski oleks ka väravajoonel seisnud , ka siis oleks seda palli olnud väga raske päästa, sest löök oli täpselt lati alla.

    No sinu palju kiidetud lühikese sööduga mängu ülesehitust ei paistnud küll mitte kusagilt (vähemalt esimesel poolajal).Küll aga hiilgasid regulaarsete valesöötudega küll Saviauk küll Allas ja eriti Tarassenkov.
    Rõõmu valmistas see , et Tibu pani vaid ühe kirve (st. lõi palli tribüünile) ja tegelikult oli tema see , kes Flora viigist (võibolla isegi kaotusest päästis).Erinevalt sinust nägin omakorda neid situatsioone juba väga lähedalt.

    Onaneerimise kohapealt jätan sulle vabad käed.
    299195

    Kommentaar


      #17
      Nii,paistab et panin pasa maha selle Hamrega. Võtan omaks,et ajasin nad segi. Eks tuleb järgmine kord vist Larsenilt vabandust paluda või välja teha.:P
      Aga nüüd mängust ja publikust rääkides siis ei karjunud Levadia omad meid üle ühtegi. Nimelt on statal nii võrd hea akustika ,et isegi 2-3 inimese kisa kostab hästi ,kui ise vait olla. Kui meie ikka häält tegime siis polnud kedagi kuulda
      seda ütles mulle inimene ,kes ise külje peal istus.
      Väga sita ilma kohta oli meid suht palju ja Levadiaid vähe,
      kokku publikut parajalt.
      Mäng oli heatasemelineega ma siin spetsialistidega analüüsis
      võistlema ei hakka,kuid Jots on mängu olemust üpris hästi kirjeldanud.
      FC-i mängus oli ikka uut kvaliteeti palju. Ka Levadia oli tugevam,kui eelmine aasta. Ja arvestage ,et hooaeg pole veel õieti alanudki ning mäng siiski mõlemalt poolt üsna ettevaatlik.
      Kokkuvõttes oli FCF-ülekaal siiski suurem ,kui seda oli mängu tulemus. Mängijad: Haavistu kõva areng on näha,
      Kulik oli esialgu rabe ,kuid olen kindel ,et varsti läheb pauk lahti ,Kristal väga hea,Lindpere hea. Natuke justkui eksi
      Raio liiga palju ,kuid tema puhul võib andeks anda ,pole ta ju talv läbi õieti trennigi teinud. Meeskond kokkuvõttes
      hinne 4- . Prandamisruumi peab jätma.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Photos

        Kes tahab, voib vaadata pildid:
        http://www.hot.ee/roxegphotos/soccer/sector2.jpg
        http://www.hot.ee/roxegphotos/soccer/tors.jpg
        http://www.hot.ee/roxegphotos/soccer/sector.jpg
        http://www.hot.ee/maarduultras/photo/flora/sector.jpg

        (c) www.hot.ee/maarduultras/

        Kommentaar


          #19
          Jättes nüüd vahelduseks eneserahuldamise teema - ja tulles mängu juurde tagasi - siis mina ootasin Levadia meekonnalt küll ilusamat mängu tegelikult.

          Teen ühe ennustuse, kui vanurid Krõm, Olumets, Bragin jt. jätkavad sama moodi mängimist, siis Pasi peab platsi puhtaks lööma ja noored mehed mängima panema - täpselt samamoodi nagu tegi Teitur Floraga oma viimasel ametisoleku aastal.

          Kusjuures yeg - ma sinu soovitatud vanasõna kohaselt talitangi.

          Tegelikult on teravad edasiviiv jõud. Ja ma arvan, et tänu minu postitustele tead nüüd INCE väga täpselt, kus mängib Bragin ja kus mängib Borissov.

          Oma vabanduseks võin veel öelda, et vaadake mis kell ma oma eelmise postituse tegin.
          Jalgpallihaigla Liige

          Kommentaar


            #20
            Esimene kohtumine võidukalt

            Hooaja esimene mäng oli tõesti hea heinamaal, kuid Flora miinuseks võib öelda, et kaitse äärtelt pisut lonkas, kuid mitte hullult. Aga ärge unustage, et esimene Flora vahetus Lindbere sisse tulek tõstis Flora rünnakuid veelgi, seda enam andis ta ka häid sööte ette. Teine vahetuski polnud halb, kui saabus Saharov. Stepanovil oli aga huvitav müts peas esimesel poolajal (side vigastuse tõttu). Mina annan Rootsi Kunnile andeks selle väikese eksimuse kohta, sest hüüdsin sama moodi valesti ning staadionil ei jõudnud õieti näha seda nägu, kes palli saatis väravasse. Pealegi see oli ju kõigest hooaja esimene kohtumine mida te veel ootate.
            Särgi numbrite kohta niipalju, kui et, kes mäletab siis oli nii mõnelgi mängijal eelmine hooaeg samad numbrid. Põhimängijate numbrid on samad ainult väiksed positsioonide koha muumised seal tekkisid. Ja üllatav uus särgi värv kujundusega, parem kui lihtsalt valge. Kuigi Levadial oleks pidanud olema valge seljas või on Flora põhi värv muudetud valgeks, see on küsimus.
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by jots

              Jättes nüüd vahelduseks eneserahuldamise teema - ja tulles mängu juurde tagasi - siis mina ootasin Levadia meekonnalt küll ilusamat mängu tegelikult.

              Teen ühe ennustuse, kui vanurid Krõm, Olumets, Bragin jt. jätkavad sama moodi mängimist, siis Pasi peab platsi puhtaks lööma ja noored mehed mängima panema - täpselt samamoodi nagu tegi Teitur Floraga oma viimasel ametisoleku aastal.

              Kusjuures yeg - ma sinu soovitatud vanasõna kohaselt talitangi.

              Tegelikult on teravad edasiviiv jõud. Ja ma arvan, et tänu minu postitustele tead nüüd INCE väga täpselt, kus mängib Bragin ja kus mängib Borissov.

              Oma vabanduseks võin veel öelda, et vaadake mis kell ma oma eelmise postituse tegin.
              OK! Klaar.Mis puutub minu postitusse, siis panin kirja tõesti omapoolsed mänguemotsioonid ja kui sulle jots tundub, et mõned mõtted olid nagu sinu peast võetud, siis on mul ainult hea meel , et me mõnedest asjadest ühtemoodi aru saame.Peace!
              Mis puutub vanurite mängu ,siis minu meelest ei mänginud Krõm ja Olumets sugugi kehvemalt kui kogu Levadia.Lihtsalt Flora ei lasknud neil vabalt tegutseda ja Krõm oli Saviaugu ja Piiroja vastu püsti hädas (siit ka võis mulje jääda kui erilisest käpardlikkusest).
              Tegelikult olen nõus (Bragini kohta ei oska öelda), et Pasi peaks platsi puhtaks lööma ja uut verd sisse tooma, iseasi kas see hr.Levada plaanidega kokku langeb(ja keda siis ikkagi nimetada uueks vereks).Pole tänavu ju(erinevalt möödunud hooajast) võimalik teha kõiksuguseid vangerdusi Pärnust Maardusse ja tagasi.
              299195

              Kommentaar


                #22
                Särgi numbrite kohta niipalju, kui et, kes mäletab siis oli nii mõnelgi mängijal eelmine hooaeg samad numbrid. Põhimängijate numbrid on samad ainult väiksed positsioonide koha muumised seal tekkisid.
                Jagan jälle teadmisi, kes veel tähele pole pannud, siis Floras (ja ka koondises) pole mängijatel kindlaid number, 11 platsile minejat panevad selga särgid 1-11 ja kõik
                kaitseliin paremalt vasakule 2,3,4,5
                poolkaitsjad 6,8,10
                ääreründajad 7 ja 11
                keskmine ründaja 9

                ja see, et näiteks allase number võrreldes eelmise hooaja muutunud pole on tingitud sellest, et ta mängib endiselt paremat äärekaitsjat ehk siis 2.

                Muuseas päris paljud võistkonnad ja eriti koondised kasutavad seda süsteemi.
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by jots
                  Jagan jälle teadmisi, kes veel tähele pole pannud, siis Floras (ja ka koondises) pole mängijatel kindlaid number, 11 platsile minejat panevad selga särgid 1-11 ja kõik
                  kaitseliin paremalt vasakule 2,3,4,5
                  poolkaitsjad 6,8,10
                  ääreründajad 7 ja 11
                  keskmine ründaja 9

                  ja see, et näiteks allase number võrreldes eelmise hooaja muutunud pole on tingitud sellest, et ta mängib endiselt paremat äärekaitsjat ehk siis 2.

                  Muuseas päris paljud võistkonnad ja eriti koondised kasutavad seda süsteemi.

                  Jah, sul on õigus ning ma sain juba eelmistest tekstidest päris hästi aru, mida sa sellega öelda tahtsid. Ma tean seda väga hästi ka ise kui Kulik või mõni teine mängija mängis eelmine hooaeg sama koha peal, kus praegugi, siis jääb talle selga sama numbriga särk. Sellegi poolest võiks Arno anda igale mängijale oma kindla numbri ja asi klaar ning meie (fännid või muidu jalgpalli huvilised) ei pea mõtlema oma peasopidest, kes parasjagu platsil on ja teha kiirelt omad märkmed ära, kellel on vaja.
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    #24
                    Aga mõtle teistpidi, kui igal positsioonil on number, siis hea mängu jälgida - nr. 5 trügib vastase trahvikasti - tohho tonti mida vasakkaitsja seal teeb?!

                    Ühesõnaga mäng paremini jälgitav (ja seda ennekõike treenerile). Mängijatelegi parem seletada, et nr 9 peab palli kätte saama ja seda hoidma mitte aga, et see esimene ründaja, teate küll, see mida meil Kulik mängib, peab palli kätte saama ja seda hoidma.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #25
                      Kuigi Levadial oleks pidanud olema valge seljas või on Flora põhi värv muudetud valgeks, see on küsimus.

                      -----------------------------

                      Kui meeskondadel on sarnaste värvidega särgid, siis kodumeeskond peab kasutama teist särki. Kuna FCF mängis kodus, siis oligi nende kohustus kasutada teist vormi (mitte rohelist).

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by INCE

                        Orginally posted by yeg

                        Jaak, eksid.
                        Levadia fännid ei teinud meile üldse ära, ammugi siis pika puuga...
                        Peldikupaberi- ja kassatšeki rullide väljakule loopimises tegid igatahes
                        Huvitav kas keegi mängu filmis ka???
                        Oleks meie tribüünilt midagi lennanud, oleks ca 10 venda kohe vangis olnud.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by maailmakunn

                          Särginumbrid on FCF-is nagu koondiselgi vastavuses mängupositsioonidega, niiet kellegil oma kindlat numbrit ei ole.
                          Nii et nr. 5 (Saviauk) on siis keskkaitsja, onju?
                          Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                          Kommentaar


                            #28
                            nr 5 on vasakkaitse

                            ------1-------
                            2---3---4----5
                            --6--10--8---
                            7-----------11
                            ------9-------

                            peaks vist olema midagi taolist

                            gaskoff
                            üldse mitte strateegiaspets

                            Kommentaar


                              #29
                              ------1-------
                              2---4---5----3
                              --6--10--8---
                              7-----------11
                              ------9-------

                              ma ei tea muidugi kuidas floras asjad käivad aga laias maailmas on nii et nr 5 on keskaitse tavaliselt

                              tavaline 442 oleks selline

                              -------1-------
                              2---4---5----3
                              7---6---10---8
                              ---9-----11---

                              Kommentaar


                                #30
                                ma ei tea muidugi kuidas floras asjad käivad aga laias maailmas on nii et nr 5 on keskaitse tavaliselt

                                tavaline 442 oleks selline

                                -------1-------
                                2---4---5----3
                                7---6---10---8
                                ---9-----11---

                                Flora mängib 4-3-3 selles ongi erinevus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X