320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Originally posted by Juunior

    Jalgpallis räägivad numbrid -paraku viimased aastad meie kahjuks.
    Muudes näitajates oleme kõvad

    1.rohkem harrastajaid kui korvpallis
    2.fifa tabel
    3.venemaaga hea mäng
    4.jne.......

    Aga see ei toida ,pigem näljutab meie jalgpalli.
    Mis asja sa mees ajad? OK selle harrastajate kohta ma ei tea, kui minu m2letamist m88da on eesti korvpalli koondis maiilmas seal kuskil 30 koha juures, samamoodi on neil ette n2idata EM 6 koht. Kas peaksin j2tkama klubide tasandil keda nad on ahju pannud?

    Kuid tagasi teema juurde. Nii palju kui mina asjast aru saan on k6ik kinni suhtumise taga. N2ib, et Floral (kui yltse keegi l2hima 5 aasta jooksul edasi on v6imeline j6udma siis just FCF) on olulisem yles ehitada kindel noorte systeem, kui minna euroopat vallutama. Kuid milleks? Et need tulevikumehed neile eesti MV kinnni paneks? Kamoon! Pohlak+ hea hulk vuti huvilisi on v2itnud, et ega meie mehed teistest eriti halvemad ei ole jne. Imelikul kombel pole seda v6rdsust n2ha

    Pohlak and co peaks maha istuma, aru pidama (ahjaa k6igepealt pilvedest maale tagasi tulema) ja siis plaani paika panema: Vot sellel aastal j6uame 2 ringi, j2rgmisel 3ndasse, 7 aasta p2rast oleme p6hiturniiril ja siis selles suunas liikuma, maksku mis maksab. Et selline strateegia on v6imalik n2itas v2ga h2sti Ess P2rnu v6rkpalli meeskond (sry et toon n2ite muu spordiala pealt, kuid 1 eesti meeskonnana on nad praktiliselt nullist euroopa tugevaimasse liigasse p22senud).

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Lisame siis jõhkralt spekulatsioone - eile küsis TV3 kaameramehe käest mängulinti mingi skaut (arvatavasti) Moskvast. Kahjuks ei leidnud vend mind üles, sest ma lindi eest vastutav ning nii pole teada, et keda ta jälgis.

      Teeme siis pakkumisi ka, et kes järgmisena läheb?

      /me oleks rahul, kui ükskõik kes edasi liiguks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Stjopa, Stjopa, kes muu

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

          Ma ei tea, kas need olid just skaudid või mitte, aga minu taga istus hunnik soliidseid skandinaavia papisid, kes uurisid kõvasti nr 10 järele, lisasid et see mees on \"extra class\". Jutt siis Joel Lindperest.
          Minu meelest oli ka Lindpere üks mängu parimaid, Allas oli ka päris hea.
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            FC Flora kohtumised

            Need skandinaavia papid olid mingisugused Hamre fännid, kes kogu aeg karjusid norra keeles \"On ainult üks Tor Henning\". Mängu jooksul suutsid nad isegi paar lihtsamat Flora laulukest ära õppida. Kuna nad norisid pidevalt Sheriffi väravavahi kallal, olid turvad nende pärast üpris närvis. Negatiivselt mõjus see, et need raisad ronisid, koos teiste pässidega peale Sheriffi väravat minema.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              Minu taga istusid ka mingid tüübid, rääkisid inglise keeles, aga ega ma neid ei kuulanud eriti,nii et ei tea kes nad olid.
              https://r-cold.blogabet.com/

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Need papid küll midagi ei karjunud. Vist olid miskid teised.
                memer of Gaskoff fan club

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Originally posted by Man U


                  Minu taga istusid ka mingid tüübid, rääkisid inglise keeles, aga ega ma neid ei kuulanud eriti,nii et ei tea kes nad olid.
                  ma kuulsin kusagil mingeid tüüpe rääkimas, endil seljas Barcelona särk. Huvitav, keda NEMAD vaatasid?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    ma ise olin palli-poiss ja tribüünil toimuvat ei tea,aga kui palju neid skaute siis kokku oli...terve käputäis tundub
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Originally posted by indrek


                      Ma ei tea, kas need olid just skaudid või mitte, aga minu taga istus hunnik soliidseid skandinaavia papisid, kes uurisid kõvasti nr 10 järele, lisasid et see mees on \"extra class\". Jutt siis Joel Lindperest.
                      Minu meelest oli ka Lindpere üks mängu parimaid, Allas oli ka päris hea.
                      Vahest rääkisid nad hoopis Sheriffi nr. 10\'st, Boretist, kes samuti üsna tehnilist mängu esitas?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Need ,kes võrdlevad siin korv-võrk ja muid pallimänge jalgpalliga siis mina ütlen selle peale ,et ärge võrrelge sõrme perseauguga.
                        Jalgpall on ületamatult kõige populaarsem terves maailmas ,euroopas . Riigid ,kus korvpalli ja võrkpalli võibolla ,et ei tuntagi on jalgpallis väga tugevad. Võtame kas või Inglismaa korvpalli või võrkpalli need alad on seal isegi meie tasemega võrreldes nõrgad. Näiteid võib tuua lugematu arv. Keegi siin mainis ,et meie koss on maailmas 30
                        kohal . Mitte maailmas vaid euroopas. Maailmaga võrreldes paneme veel 30 riiki juurde ja saame mingi tulemuse.
                        Neid alasid lihtsalt ei saa oma vahel võrrelda ,niivõrd võimas on jalgpall populaarsuselt ja harrastajate hulgalt. Ja tegelikult arvan ma ,et Tiraspol oli esimese ringi klubidest üks tugevamaid. Eilset HJK ja Glentorani mängu vaadates oli minul küll selline tunne ,et need klubid oleksime meie võinud vabalt ahju panna.
                        Tiraspol mängis täiesti endise N-LIIDU kõrgliiga klubi tasemel ja seal Moldova jalgpall omal ajal ka oli. Ärge unustage ,et Kishinjovi Nistru jalgpalliklubi mängis aastaid N-Liidu
                        kõrgliigas ja esiliigas ning oli väga edukas.

                        Et aga meie jalgpallielus oleks vaja uusi tuuli ja rahakamaid tegelasi selles pole kellelgi kahtlust. Kus on sellised transiidi ärimehed nagu on Tiraspoli omanikud,kes on klubisse sadu kümneid milj. dollareid paigutanud ja kolm-neli head mängijat ostnud.
                        Vaadake kas või meie Arenat,see on ju varsti ahervare ,koristamata ja õnnetu.
                        Muudatusi on vaja ja jalkafännid peavad siin samuti oma arvamust avaldama,sest muidu võime varsti omadega ikka päris perse lennata.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          .. siin eespool on mainitud ja vihjatud sellele et FCF il pole olnud loosiga õnne...c`mon eelmise aasta Nicosia(CYP) meeskond ja arvan ka et tänavu aastane vastane on ju küll loositulemi suhtes hea variant...Krt keda siis veel vastaseks tahta, mingit Lichensteini või Malta (kes muideks lõi Skontot lõpuks kui ma ei eksi sel aastal) või Luxembourgi meistreid ... lihtsalt mängida on vaja ja VÕITA!
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Originally posted by jansa


                            .. siin eespool on mainitud ja vihjatud sellele et FCF il pole olnud loosiga õnne...c`mon eelmise aasta Nicosia(CYP) meeskond ja arvan ka et tänavu aastane vastane on ju küll loositulemi suhtes hea variant...Krt keda siis veel vastaseks tahta, mingit Lichensteini või Malta (kes muideks lõi Skontot lõpuks kui ma ei eksi sel aastal) või Luxembourgi meistreid ... lihtsalt mängida on vaja ja VÕITA!
                            Selleks, et nõrgemaid vastaseid saada, peab ise olema tugevamas loosikausis. Sinna saamiseks peavad aga klubid Euroopas tulemusi näitama.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Muudatusi on vaja ja jalkafännid peavad siin samuti oma arvamust avaldama,sest muidu võime varsti omadega ikka päris perse lennata
                              teeks siis arvamuse avaldamiseks midagi suurt, teeks siis ettepaneku mõnele suurele eesti meedia väljaandele teha lugu eesti jalgpall fänni vaatenurgast, kus siis JPH ninamehed räägiksid asjadest nagu meie neid näeme. sellisel üksteisele halamisel ei ole suurt mõtet ega väga paljud tavakodanikud siia foorumisse ei eksi ja meie murest osa ei saa
                              www.jalgpall.ee
                              http://www.last.fm/user/lennartk

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Originally posted by Kaarel


                                Originally posted by jansa


                                .. siin eespool on mainitud ja vihjatud sellele et FCF il pole olnud loosiga õnne...c`mon eelmise aasta Nicosia(CYP) meeskond ja arvan ka et tänavu aastane vastane on ju küll loositulemi suhtes hea variant...Krt keda siis veel vastaseks tahta, mingit Lichensteini või Malta (kes muideks lõi Skontot lõpuks kui ma ei eksi sel aastal) või Luxembourgi meistreid ... lihtsalt mängida on vaja ja VÕITA!
                                Selleks, et nõrgemaid vastaseid saada, peab ise olema tugevamas loosikausis. Sinna saamiseks peavad aga klubid Euroopas tulemusi näitama.
                                ... no mida mina siis öelda tahan... aga ikkagi halatakse \"tugevate\" vastase loosisneedusest...
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X