320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju tegeleb juba aktiivselt hooajapiletite müügiga ,kas meil ei oleks aeg selle peale mõelda vähe varem ,kui eelmine aasta. Väike müügikampaania ei teeks samuti paha.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Jah loodan et neegri **** väntab flora skinheadile see hooaeg suure valusa augu tagumikku.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Mingi soov peab ju järgmiseks hooajaks olema. Aga miks sa arvad et ma kedagi vihkan?
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          Ma ei vihka kedagi peale agressiivsete inimeste.
          praegu paistad aga ise suhteliselt agrssiivne olevat...

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            praegu paistad aga ise suhteliselt agrssiivne olevat...

            Ma sain ise ka aru ja muutsin oma mõtet sry :-( aga juba jõuti mu rumalus jäädvustada tulevastele põlvedele näidiseks. Jah, iga sõna eest tuleb vastutada.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
              Jah loodan et neegri **** väntab flora skinheadile see hooaeg suure valusa augu tagumikku.
              Sa oled natuke haige inimene, pöördu abisaamiseks kuhugi. Paldiski maanteele või kus neid segaseid hoitaksegi.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab
                Saidki juba haiget või?
                Ei saanud, aga mu soovitus on preventatiivne. Su haigus võib süveneda.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ei saanud, aga mu soovitus on preventatiivne. Su haigus võib süveneda.

                  Aga ma ei tea mida tähendab preventatiivne
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aadu ja viinad
                    Nõustun
                    Arvamusi on igasuguseid, aga viisakas inimene ei kasuta oma arvamuse avaldamsieks selliseid väljendeid.
                    Nj aga 50 aastat N liitu on siiski oma töö teinud.
                    Olen aru saanud et jalgpall on töölisklassi sport ja väljendusviis. Seega vabandused kui olen liiga palju sellesse sisse elanud. Aga mis see NL siia puutub ei saa aru.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                      Jah loodan et neegri **** väntab flora skinheadile see hooaeg suure valusa augu tagumikku.
                      tartu - heade mõtete linn

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Sa oled natuke haige inimene, pöördu abisaamiseks kuhugi. Paldiski maanteele või kus neid segaseid hoitaksegi.
                        Paldiski mnt pole enam seda kohta mida sa mõtled

                        Kommentaar


                          Väike ilus teade Flora fännitaridele! Nädala jooksul mis soomes veetsin oli erinevates spordikauplustes märgata Nike Womani kaubamärgi all rohevalge triibulist kapuutsi ja lukuga Nike pusa. Suure tõenäosusega on seda ka meil siin kodumaal saada, seega soovitan neiud-naised teil silmad lahti hoida! )

                          päikest
                          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                          http://runplus.wordpress.com

                          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                          Kommentaar


                            Tulevik on ju samuti Meistriliiga klubi nagu Sillamäe ja selles osas ei näe probleemi. Mis teha aga praegu on siiski läbi Flora süsteemi suuremad võimalused välismaale saada ja sellest saavad ilmselt ka Sillamäe poisid aru.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Tulevik on ju samuti Meistriliiga klubi nagu Sillamäe ja selles osas ei näe probleemi. Mis teha aga praegu on siiski läbi Flora süsteemi suuremad võimalused välismaale saada ja sellest saavad ilmselt ka Sillamäe poisid aru.
                              Samas on Dobizha päris kindlalt märksa kogenum ja professionaalsem treener kui Lelov. Noored on ju ikkagi just tänu tema trennidele ja juhendamisele tegijateks saanud. Vähe on treenereid kes suudavad poisse paremini motiveerida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                                Samas on Dobizha päris kindlalt märksa kogenum ja professionaalsem treener kui Lelov. Noored on ju ikkagi just tänu tema trennidele ja juhendamisele tegijateks saanud. Vähe on treenereid kes suudavad poisse paremini motiveerida.
                                Mis sest dobisast ikka nii palju kiita. Ega tal viletsad mängijad ei olnud, aga Kaljust jäi ikka tahapoole. Kalju meistriks, Sillamäe heal juhul viiendaks jee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X