320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wuppi, sa Kalju või flora poolt..? Jääb arusaamatuks hetkel.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
      Wuppi, sa Kalju või flora poolt..? Jääb arusaamatuks hetkel.
      rumal küsimus
      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

      http://runplus.wordpress.com

      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

      Kommentaar


        Ta on enda poolt. Mina kavatsen kyll kohale komperdada et seda kino näha
        Ja pildi aparaadi võtan ka kaasa
        I`m not scared of dying, I just dont want to

        Kommentaar


          Mul oleks selline huvitav ettepanek, et tehke mängu ka selle klubiga, kuhu Rautiainen just läks. Kas siis hooaja alguses või lõpus.. See oleks huvitav

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Mul oleks selline huvitav ettepanek, et tehke mängu ka selle klubiga, kuhu Rautiainen just läks. Kas siis hooaja alguses või lõpus.. See oleks huvitav
            Se on küll äss idee TPS (Turun Pallo Seura) on täitsa tugev meeskond, mis sest et U. Rooba sealt ära läks.
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              Mul oleks selline huvitav ettepanek, et tehke mängu ka selle klubiga, kuhu Rautiainen just läks. Kas siis hooaja alguses või lõpus.. See oleks huvitav
              Ooo.. see oleks õite magus mäng Võiks teha suvel siis ,kui meil liigas paus.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Ooo.. see oleks õite magus mäng Võiks teha suvel siis ,kui meil liigas paus.
                kuulda oli et ka Voolaid läks Pasile järgi aga eks peaks ise talt küsima
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Flora II-Ajax mängisid täna 1:3
                  ütleks nii, et ühed ründasid ja teised lõid väravaid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    Flora II-Ajax mängisid täna 1:3
                    ütleks nii, et ühed ründasid ja teised lõid väravaid
                    masendavalt palju 100% võimalusi oli duublil.

                    Kommentaar


                      Aga fännimängust nii palju, et nr. 9 mängis samal päeval ka Flora II eest. Flora fännid karjusid ilusti roosad üle, tegid rohkelt möllu ja toetasid meid vägagi.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Noh See tänane Flora vs Kalju mäng oli üpriski humoorikas iseenesest.Tuli välja et platsi ääres oleme küll kõvad mehed ütlema ja seletama,aga platsi peal tühjagi
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Aga fännimängust nii palju, et nr. 9 mängis samal päeval ka Flora II eest. Flora fännid karjusid ilusti roosad üle, tegid rohkelt möllu ja toetasid meid vägagi.
                          Ja lõhkusid ilusti oma kodustaadionit. Naised saunsas rääkisid, et Jan oli man of the shit olnud

                          Aga mis mina räägin, üritust ei näinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Noh See tänane Flora vs Kalju mäng oli üpriski humoorikas iseenesest.Tuli välja et platsi ääres oleme küll kõvad mehed ütlema ja seletama,aga platsi peal tühjagi

                            nüüd peab rematchiks treenima hakkama
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Ja lõhkusid ilusti oma kodustaadionit. Naised saunsas rääkisid, et Jan oli man of the shit olnud

                              Aga mis mina räägin, üritust ei näinud.

                              Lõhkusid kodustaadionit? Naljateed. Sa oled küll vastav mees enda roosade pantritega rääkima staadionite lõhkumisest ja rüüstamisest. mulle meenub vägagi teie tehtud trikk pärnus,ning ka Arenal kui peldiku paberirullid hakkasid lendama.Niiet selle kohapealt arvan,et peaksid vaikima,Aga kui jutt toolidele siiski,siis peaks mainima,et need toolid mida lennutati,olid ammu enne floralaste tulekut puruks
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust

                                nüüd peab rematchiks treenima hakkama
                                Kohe näha milline taseme vahe, Kalju kes teeb koos ka pisut trenni (üks mäng neil olnud), aga mida teevad Florakad. Vist nagu polekski varem palliplatsil viibinud välja arvatud mõne erandiga. Aff sai esimesel poolajal hästi hakkama, Rüütli paistis ka paaril korral silma. Penaltist ja sellele järgnenud momendist siis, et peab rohkem harjutama. Ja kuidas siis latist tagasi tulnud pall nii selgelt üle värava lüüa natuke lähemalt väravale, ei mõista. Teist poolaega ma kommida ei oska, kuna otsustasin ära minna.
                                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                                http://runplus.wordpress.com

                                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X