320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Jalkaliidus räägitakse ,et varsti pidavat siia tööle tulema mingid kaks turundusspetsialisti välismaalt. Mis nende täpsed tööülesanded saavad olema seda ma ei tea. Võibolla hakkavad ka ML-i turundama .
    Seda nalja tahaks ma küll näha. Wir wollen Fußball, Tore, Bratwurst und ein Bier! Jawohl!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      mäng toimub ikka tallinnas, mitte nõmmel eksjuonju?
      Cerveza.

      Kommentaar


        Sportland Arenal kell 18:00

        Kommentaar


          tänud =)


          xoxoxoxoxo
          Cerveza.

          Kommentaar


            nii palju täpsustuseks, et ÕLis mingid artiklid on olnud, kuid see küll väga pahasti, et täna pole mingit asja tulnud...


            R
            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


            K
            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


            aga jah need artiklid küll mainivad jalkahooaja algust, kuid ei räägi konkreetsemalt esimesest voorust kahjuks...

            Kommentaar


              Kas Mikk Reintam on te uus Sander Post vä?

              Kommentaar


                Vunk ja Zahho tulevad mängu vahetusest, Anier ei saa üldse mängu. Samas Rüütli juunior mängib 90 minutit. Mis toimub?

                Kommentaar


                  isa-poja-poliitika, aga mängis telepildi järgi küll täitsa okeilt ju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Vunk ja Zahho tulevad mängu vahetusest, Anier ei saa üldse mängu. Samas Rüütli juunior mängib 90 minutit. Mis toimub?
                    Rüütli tulekust on minu suhtumine Florasse vähenenud ka kõvasti. Aga Rüütlil nagu hääljämedamaks läinud, interviewis panin tähele.

                    Kommentaar


                      Kummaline koosseis oli jah täna. Seda, et Rüütli juunior algkoosseisus ja keskväljal alustab, seda poleks küll oodanud.

                      Kõige tähtsam oli need kolm punkti täna kätte saada. Vähemalt on algus parem kui eelmine hooaeg. Aga seda võib küll öelda, et ega Kaljuga kerge küll kellegil olema ei saa. Tänane mäng oli igatahes raskem kui superkarika mäng Levadiaga, kuigi mänguiseloom oli ka natuke teine.

                      Levadiaga peavad sotid selgeks saama järgmine laupäev.

                      Aga Reintam oma võitluslikkusega meenutab mulle Piirojat, mitte Posti. "Uus Piiroja"
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Üldiselt on FC Floral Martin Vunk, Vjatšeslav Zahhovaiko, Oliver Konsa, väga hea (Eesti ML-i) jaoks on Mihkel Aksalu ja kui terveks saab siis ka Teet Allas. Samas ma peksin ütlema, et noored olid enam-vähem normaalsel tasemel (kõik need Palatud jne. v.a Rüütli). Kui mängus olid Zahho, Vukn ja Konsa oli ikka Flora tehniliselt täielikult üle.

                        Kommentaar


                          jun. Rüütli ei mänginud halvasti sai Smirrelt mitmeid kordi palli endale ja Reintam on küll väga andekas mängija.

                          Kommentaar


                            Punktid käes. Lõpp hea, kõik hea.
                            Mäng ise paras pusimine.
                            Nädala pärast Flora-Levadia mänguks võiks Sportlandil teadustaja võimenduse niimoodi paika panna, et igas staadioni otsas midagigi kuuleks. Keegi väitis, et kusagil oli tabloo olemas ja eriti lahe oli tahmapall, mis pimeneva taeva foonil ja platsi kaugemas otsas aeg-ajalt nähtamatuks muundus.
                            Kes Brasiilia pileti võitis, kas loosimine üldse toimus?

                            Kommentaar


                              ütleme ausalt.Sitt mäng oli aga 3 punkti tuli ja minu suurimad tänud Rene Kaas!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Mitte sitt mäng vaid kaalul oli rohkem ,kui elu. Mäletate seda filmi?
                                Kalju on paras pähkel , hoopis teine meeskond ,mis eelmisel aastal. Kui Kaas poleks bläkki teinud siis viigiga me siin undaksime hullemini. Novikov oli nende parim.Brassid oli suht kahvatud aga ilmselt nende mäng paraneb kliima soojenedes Kohati me nagu kontrollisime aga täit ülemvõimu ei suutnud kordagi luua.Kaljul oli samti mõni hetk väga hea mäng. Mina ütlen küll esimese emotsiooni pealt ,et mingit erilist taseme vahet ma ei näinud .
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X