320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reintami hüüdnimi on John. Usaldusväärsed Flora II allikad.

    John Terryst ikka.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Flora poisid on hollykas öösel kõva pidu pannud,jalad nagu keedetud spagetid. 2-0

      Kommentaar


        just vaatasin, oli 1-0, nüüd juba 2?
        LFC

        Kommentaar


          Paras mäng ikka küll Flora poolt vaadatuna...

          Mina ei mõista seda ainult, miks pole Vunk ega Konsa algkooseisus?
          Rüütli ei saa imo küll hakkama, Joonas Tammest - Alo Dupikov, sellise ründeduuoga sa ei võida Eesti ML!

          Kommentaar


            3-0....jube, mis toimub.

            Kommentaar


              jäi siis 3-0?
              LFC

              Kommentaar


                Mäng käib ! Aga tuleb juurde veel kolle

                Kommentaar


                  Kurat, kohe kui Rüütli tuli ja kontrollmängud nii näruste tulemustega lõppesid teadsin, et midagi head siit ei tule. Rüütli ei ole mulle kunagi meeldinud ja ei meeldi ka hetkel. Peab vist Kalju fänniks hakkama, palju etem.

                  Kommentaar


                    Õige, Kalju sakib täiega :P

                    Kommentaar


                      Ma ei saa Rüütli "suurapärasest" mängijate valikust aru. Juba teine mäng järjest kui Vunk ja Slava (Ok Slava on küll vigast ) mängu tulevad, muutub mängupilt Flora kasuks. Miks on vaja oma Henri Rüütlit sinna väljakule?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                        Miks on vaja oma Henri Rüütlit sinna väljakule?
                        Vastan:

                        Parseldada välismaale

                        Kommentaar


                          Rüütlisse kui treenerisse ma kindlasti usun...vähemalt ta võiks olla ka Floras heade tulemustega kuid küsimus on rohkem selles, et mis on ta eesmärk? Või on ta praegu liiga heal arvamusel endast?
                          Algkoosseisu valik jätab ikka väga palju küsimusi õhku. Kusjuures oli näha et Vunk näiteks oli kuidagi väga endast väljas ning tegi väga palju närvilisi liigutusi... võibolla ka tema ei saa aru Rüütli koosseisust? (ilmselt on küll Rüütli kõik oma meestele ära selgitand, miks ja kuidas, kuid ikkagi mõne mehe pingile jätmine ilma konkreetse põhjuseta on ehk liiast)

                          Kommentaar


                            Mis kuradi kandikul kätte toomisest ta intervjuus räägib, kui keskväljal ikka on mingi tattnokk Henri Rüütli türa siis me ei jõuagi kuhugi.Vittu miks Eesti peab nii väike olema ja mingid idikad ainult kena klubi rooli saama. perse perse perse

                            Kommentaar


                              Huvitav, millal Henri oma koondisedebüüdi teeb?

                              Kommentaar


                                Brasiilia vastu ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X