320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänane mäng näitab ära kas Flora võidab see aasta ML.

    Kommentaar


      haha, niimoodi siit mingit võitu küll ei tule. sellest rüütli juuniorist küll kasu pole, järsku ja märkamatult sinna sattus ja kasu temast pole, on terve aeg platsil ja paremad mehed on pingil. armeenia mänguks ehk juba ka koondises, lausa hiilgab ju tulemustega.

      Kommentaar


        Jesss!! 2:1 õnneks saime ette.. masendus hakkab mööduma,

        Kommentaar


          tubli!!!!!!!!! loodame ,et tuleb ära ka
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Parajalt kole mäng oli ikka mõlema meeskonna poolt, aga saime Transilt siiski 3 tähtsat punkti!
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Tänane mäng näitab ära kas Flora võidab see aasta ML.
              Tänane mäng ei näidanud veel mitte sittagi .Igatahes sellise mänguga jääme hooaja lõppedes sinna ,kus me praegu oleme ehk siis neljandale kohale. Parandama peab väga ,väga palju.
              Narva oli parem ,kui arvasin ja meil vedas ropult ,et nad oma võimalusi ära ei löönud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Konsa vigastatud või milles probleem?

                Kommentaar


                  Kas tõesti Anier ei mahu enam pingile.
                  Ma tõesti loodan, et on mingi mõjuv põhjus, miks ta see hooaeg pole mängu saanud. Või Rüütli nussib lihtsalt talle näkku? Äki on Anieril pmst seal Itaalias juba leping olemas ja siis Rüütli ei mängita teda?

                  Kommentaar


                    kas ta mitte pole testimisel?

                    Kommentaar


                      Anier on ju Itaalias ja Flora asub siiski kolmandal kohal paremus omavahelises mängus Transiga

                      Kommentaar


                        On äärmiselt tore, et Flora koduleht pakub meistri-ja esiliiga mänguseise reaalajas. Aga kas ei oleks loogiline, et seda pakuks jalkaliidu koduleht? Muutusi mänguseisudes edastavad EJL-i mänguinspektorid, kui õigesti mõistan? seega peaks see info olema siis ka teistele klubidele reaalajas kättesaadav, kui sooviksin näiteks Kalju kodukal neid edastada?

                        Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, et Flora kodulehel selline info jookseb aga tekkib küsimus, kas mõni on võrdsete seas võrdsem...
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          On äärmiselt tore, et Flora koduleht pakub meistri-ja esiliiga mänguseise reaalajas. Aga kas ei oleks loogiline, et seda pakuks jalkaliidu koduleht? Muutusi mänguseisudes edastavad EJL-i mänguinspektorid, kui õigesti mõistan? seega peaks see info olema siis ka teistele klubidele reaalajas kättesaadav, kui sooviksin näiteks Kalju kodukal neid edastada?

                          Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, et Flora kodulehel selline info jookseb aga tekkib küsimus, kas mõni on võrdsete seas võrdsem...
                          asi on ikka nii, et mina helistan inspektorile, mitte nemad mulle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            asi on ikka nii, et mina helistan inspektorile, mitte nemad mulle.
                            Okei. Sa siis helistad iga 10-ne minuti tagant kõigile viiele inspektorile ja uurid, kas muutusi mängu käigus? Või kuidas see välja näeb?
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              asi on ikka nii, et mina helistan inspektorile, mitte nemad mulle.
                              Kus kohast EJL neid inspektoreid leiab v kuidas inspektoriks saadakse, urmar valgustad väheke?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                asi on ikka nii, et mina helistan inspektorile, mitte nemad mulle.
                                Aga sa töötad ju jalkaliidus või ongi jalkaliidus ja floras samad töötajad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X