320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Selge on see, et Floras peab midagi muutuma ja kiiresti, vastasel korral võitlemegi Tuleviku ja Kurega tabeli keskel. Mulle ei meeldinud Rüütli määramine kahele ametipostile niigi ja nüüd on siis näha...

    Pasi sarnast tugevat natuuri oleks vaja.
    Ma nii väga Rüütlit ei sarjaks kui välja arvata see oma poisi upitamine Samas on probleem selles,et liiga palju on neid sarnase amploaga mängijaid ja selles ongi probla.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Ma nii väga Rüütlit ei sarjaks kui välja arvata see oma poisi upitamine Samas on probleem selles,et liiga palju on neid sarnase amploaga mängijaid ja selles ongi probla.
      Esmane vastutus langeb siiski peatreenerile, mitte mängijatele.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Esmane vastutus langeb siiski peatreenerile, mitte mängijatele.
        Kahtlane on see,et miks vormist väljas Ummit upitakse. Vaevalt et peatreener nii vormitut pallurit upitaks?Mõtlemisainet või mis?

        Kommentaar


          mängu ei näinud ja kriitikat sellessuhtes ei saa teha, kuid siiski kurele kaotada on mystika. mis toimus? rääkige kohalolijad

          Kommentaar


            mis müstikast sa siin sonid, vaata asja rahulikult, Kure tegi juba teise mängu järjest proffidele ära: 1. Sillamäe, 2. Flora

            Kommentaar


              Mis siin öelda. 3 kindlat punkti jäi võtmata. Rüütli pane amet maha ja lahku Florast palun
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Mul on ettepeanek ,et protestiks halva mängu vastu , läheme kogu seltskonnaga Viies Sektor ja Parem tiib järgmises või ülejärgmises voorus hoopis Flora tüdrukuid -naisi toetama. Las siis mehed mängivad ükskord fännideta. Uskuge tüdrukut näitasid Superkarkamängus tõelist võidutahet ja lõid ilusaid väravaid.
                Ma pakun juba järgmist vooru .las kolistavad üksi Rakverre. Seal oleks neile paras katsumus.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Mul on ettepeanek ,et protestiks halva mängu vastu , läheme kogu seltskonnaga Viies Sektor ja Parem tiib järgmises või ülejärgmises voorus hoopis Flora tüdrukuid -naisi toetama. Las siis mehed mängivad ükskord fännideta. Uskuge tüdrukut näitasid Superkarkamängus tõelist võidutahet ja lõid ilusaid väravaid.
                  Ma pakun juba järgmist vooru .las kolistavad üksi Rakverre. Seal oleks neile paras katsumus.
                  Ja seda räägib "tõeline" Flora fän
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Ja seda räägib "tõeline" Flora fän
                    Kui meeskond lubas eile omale vaba päeva mängus Kurega siis on meil ammugi õigus valida ,millist osakonda me FLORAS toetame. Kas meeste või naiste ? Toetuse on ära teeninud neeed ,kes selle nimel vaeva näevad ,mitte aga ei lase peatreeneri äraolekul luuslanki.
                    Tra. me ei ole 5 aastat enam Meistriks tulnud ja igal aastal aetakse hooajaeelsetel kohtumistel fännidele puru silma. Kui klubi eesmärk on kasvatada mängijaid selleks ,et ise eksisteerida nende müügist ja Meistritiitel polegi tähtis siis tulebki nii meile öelda aga mitte lollitada.
                    Minul hakkab vaikselt villand saama sellisest suhtumisest. Kaalun tõsiselt kuidas ja kellega edasi minna.!
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Väga õige väga õige. Juhtkond & Co. peab ise ka arusaama, et midagi on valesti.

                      Kommentaar


                        Ma nõustun Rootsi Kunniga,et järgmise või ülejärgmise vooru kohtumis toetada Flora naisi/tüdrukuid. Ning Parem Tiib asjaga samamoodi nõus
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Kahtlane on see,et miks vormist väljas Ummit upitakse. Vaevalt et peatreener nii vormitut pallurit upitaks?Mõtlemisainet või mis?
                          Ega seal vasakkaitses pole ka kedagi peale tema. Kallastet on seal korra küll kasutatud, aga no tema ei ole kaitsja.

                          Järelikult on meeskond puudulikult komplekteeritud hooajaks.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Ega seal vasakkaitses pole ka kedagi peale tema. Kallastet on seal korra küll kasutatud, aga no tema ei ole kaitsja.

                            Järelikult on meeskond puudulikult komplekteeritud hooajaks.
                            No Ken sai kordades paremini hakkama kui see puujalg.

                            Kommentaar


                              Noh teil ka juba lastakse treenereid lahti ja sitt on ventilaatoris?
                              Konkureeriva klubi poolt soovin teile rahu ja kannatust!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                to Rootsi Kunn

                                Ma sügavalt kahtlen, et fännide puudumine staadionilt aitaks kaasa kõrge koha saavutamisele või mängude võitmisele, pigem siiski vastupidi. Kui me räägime, et fännid on nagu +1 mängija platsil, siis ilmselgelt on just praegu see aeg, kus me seda nn lisameest väga vajame.
                                Äkki peaks siinkohal järgima põhimõtet - nii heas kui halvas...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X