320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga mulle meeldib hooaja algus......peale selle,et Levadia läheb oma teed on kõik ülejäänud kaardid segamini pekstud.
    Tuleb põnev hooaeg,ning kindlasti ka Flora kogub ennast,ning hakkab südikamaid esitusi tegema.

    Ma ei usu,et niimoodi jõhkralt järsku treeneri vahetus kasuks tuleb.....küll rüütli asja lahti jagab ,ning koosseisu ja taktikat korrigeerib.
    Flora meistriks!!
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Algselt postitas kristi Vaata postitust
      Ma sügavalt kahtlen, et fännide puudumine staadionilt aitaks kaasa kõrge koha saavutamisele või mängude võitmisele, pigem siiski vastupidi. Kui me räägime, et fännid on nagu +1 mängija platsil, siis ilmselgelt on just praegu see aeg, kus me seda nn lisameest väga vajame.
      Äkki peaks siinkohal järgima põhimõtet - nii heas kui halvas...
      Kristikene!
      Kõrge koha saavutamine ei ole enam reaalne. Meie oleme aastaid , mõni aastakümneid oma klubi nii vihmas .lumes ,külmas ja palavuses toetanud, üle euroopa kaasas reisinud ja ka kümneid tuhandeid isiklikku raha sellele kukutanud. Just nimelt nagu sa ütlesid - nii heas ,kui halvas .
      Sellepärast ongi meil õigus ka midagi vastu saada . Meie protest on selgelt suunatud sellele ,et klubi peab meile selge sõnumi andma .,et millised on nende plaanid edaspidiseks. Ja loomulikult peavad ka mängijad ,kes teevad vist iga päev ja võibolla isegi kaks korda päevas trenni, toppima ahju Kure poiste amatöörsatsi.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Peaks küll väga lühinägelik inimene olema, et Flora liigatulemuste pärast ärrituda või midagi. See on ju kõigile selge, et nende eesmärk on veidi teine kui Eesti liiga võit.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Peaks küll väga lühinägelik inimene olema, et Flora liigatulemuste pärast ärrituda või midagi. See on ju kõigile selge, et nende eesmärk on veidi teine kui Eesti liiga võit.
          Kuule Jürvi , sa mõtle ise natuke ,mida sa siin räägid. Nahhui me siis üldse fänname ,kui klubi meile paska paneb ja eesmärgid on tra teab millised .. Mis see veidi teine eesmärk ,kui Eesti liiga võit siis on ?
          CL ja UEFA CUP oleks väga bro aga ma pole seda veel klubi juhtide( kui selline üldse eksisteerib ) suust kuulnud .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Järgmisel pühapäeval 12 . aprill mängib Flora naiskonda Levadiaga Sportland Arenal . Oleme kohal. Ehk süstib daamide hea esinemine meestessegi väheke rohkem eneseuhkust ja suudavad edaspidi võrdväärselt mängida
            Mängu algus 17.00 , kahest kullast ühe peame seekord võitma
            FCF Forever

            Kommentaar


              "Tüüpiline tänapäevane eestlaslik suhtumine," vastas Pohlak. "Kui olen tõeline fänn ja mu lemmikud kaotavad, oleksin kurb, nutaksin ja tuleksin tagasi, mitte ei löök küüsi tagumikku. Taolises olukorras vajatakse ju senisest suurematki toetust."

              Välismaal on fännid oma mängijaid välja vilistanud, bossidele ja treeneritele molli kütnud ja surmaähvarduskirju saatnud ning nüüd tahame boikoteerida, siis on kohe, et neid on vaja toetada? Mul ei ole sõnu.. ma tahan muudatusi näha juhtkonnas, muud ei midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Järgmisel pühapäeval 12 . aprill mängib Flora naiskonda Levadiaga Sportland Arenal . Oleme kohal. Ehk süstib daamide hea esinemine meestessegi väheke rohkem eneseuhkust ja suudavad edaspidi võrdväärselt mängida
                Mängu algus 17.00 , kahest kullast ühe peame seekord võitma
                Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

                Foto juubeldavast naiskonnast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  "Tüüpiline tänapäevane eestlaslik suhtumine," vastas Pohlak. "Kui olen tõeline fänn ja mu lemmikud kaotavad, oleksin kurb, nutaksin ja tuleksin tagasi, mitte ei löök küüsi tagumikku. Taolises olukorras vajatakse ju senisest suurematki toetust."

                  Välismaal on fännid oma mängijaid välja vilistanud, bossidele ja treeneritele molli kütnud ja surmaähvarduskirju saatnud ning nüüd tahame boikoteerida, siis on kohe, et neid on vaja toetada? Mul ei ole sõnu.. ma tahan muudatusi näha juhtkonnas, muud ei midagi.
                  Ära väga liiale ka mine.

                  Aga üks on ilmselge, klubi me ei jäta ja mingeid lolli vangerdusi ei tee, et nüüd tõttame teise klubi juurde fänniks, see on idiootsus, mängudel käime ikka... Kuid eks see ole ilmselge, et kui tulemused halvenevad, kaob ka publiku huvi.
                  Küll aga võib juhtuda, et staadion mattub vaikimise alla ja meie suudest ei tule ühtegi piuksu.
                  Pöidlad pihku, et edasised mängud tooks anult rõõmu
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Joonas Tamm lõi värava U-19 koondise eest, ehk saab kammitsatest lahti?

                    Kommentaar


                      Joonas Tammel on kõik vajalikud eeldused olemas ,et heaks mängijaks saada. Suurte valgevene kollide kõrval oli ta füüsiliselt nendega üsna võrdne aga kutt peab ikka meeletult enda kallal vaeva nägema . Eelkõige kiiruses jäid kõik meie poisid neile alla.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        kõik on p*rses

                        Kommentaar


                          Rüütli jätkab edaspidi ainult koondise postil?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            Rüütli jätkab edaspidi ainult koondise postil?
                            ryytlile tuleb kiiremas korras kinga anda!!!!

                            Kommentaar


                              No kui nüüd ka Tarmo kinga ei saa, siis peab Pohlak veits nõder olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                No kui nüüd ka Tarmo kinga ei saa, siis peab Pohlak veits nõder olema.
                                igati n6us sinuga...koondisest tulex ka ta eemaldada, iga v6hik saab aru et ka koondise mängudes esineb ikka väga palju puudujääke!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X