320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
    Kuule toonetikas, ära nüüd hüppa. See, et sa lugesid ette, kui hästi Viljandil läheb ja kui tubli sa oled, et igal mängul käid on küll tore - ennast kiitmast ma ei väsi. Ja nagu ma aru olen saanud siis ütlete te endite kohta pigem toetaja, mitte fänn.. hääle tegemise asemel teete nägusi. Võta nüüd nata tuure maha ja kui tütarklubi toetajana proovi ennast panna meie positsiooni. Ikka ei kisu küll Viljandisse minema, eriti, kui kaotus peaks tuleme. Ega see ei tähenda, et Flora meile vähem tähendaks. Pealegi proovime me endi poolt järgmine neljap Florale anda fännamise asemel veidi teisipidi toetust ja jaksu.
    ja usku oma meeskonda teil ka ei ole! veider fännamine küll siis!
    kui te ise ka ei usu, et Flora homme võidab selle mängu, siis polegi teid meeskonnale vaja.
    selles mõttes, et homne mäng tuleb ilmselt päris võrdne, kui tabelisse vaadata. paberil on aga Flora selgelt tugevam meeskond ning kui fännide jaoks ei ole sellised mängud tähtsad vaid ainult levadia ja transi vms vastu, siis mis tõelistest fännidest me räägime? ei loe (vähemalt ei tohiks), kellega mäng on või kus. mugavad ja pirtsakad need pealinna inimesed.
    enda kiitmise eesmärgil ma küll siin sõna ei võtnud, pigem on isiklik näide kõige paremini kättesaadavam.
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Nii nagu Tulevik mängima hakkas nii fännid kohe õhku täis
      Mis siis saab ,kui juunis, teie paremad pojad juba meie juures pallivad ???
      FCF Forever

      Kommentaar


        Oeh jah. Ole tubli edasi
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
          Oeh jah. Ole tubli edasi
          Hea vastus(Y)

          Kommentaar


            Lugesin mitu korda üle, aga ei leidnud ei hüppamist ega õhku täis minemist, vähemalt mitte toonetikas' poolt
            Flora fännide tunnetest saan ma hästi aru, kaotused on üks asi, mängijate suhtumine aga hoopis midagi muud. Teisest küljest, mina läheksin lemmiksatsi mängule igal juhul kohale, kui selleks vähegi võimalus oleks, aktiivse kaasaelamisega on muidugi teine teema.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Nii nagu Tulevik mängima hakkas nii fännid kohe õhku täis
              Mis siis saab ,kui juunis, teie paremad pojad juba meie juures pallivad ???
              minu sõnavõtt siin tulenes sellest, et vaatan tavaliselt alati enne järgmist mängu vastasmeeskonna foorumi teemat, mida seal arvatakse-räägitakse. ja seekord oli mul ka midagi vastu öelda.

              ja kui osad mängijad Florasse pääsevad, on ju tore! kedagi taga nutma ei hakata, mängime nendega edasi, kes jäävad (ja juurde tulevad). me peaks juba sellega harjunud olema ju...
              Last edited by toonetikas; 25.04.09, 00:28. Põhjus: lisa
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                Ma ei mõista mis raskust seal Viljandis käia ole. Tallinnast hommikul rongi peale, 100.- per face. Jõuate kohale, passite pubis või vaatate ilusat Viljandit ja suundute mängule. Raudtee jaama ja staadioni vahelt ainult paar kilomeetrit minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Ma ei mõista mis raskust seal Viljandis käia ole. Tallinnast hommikul rongi peale, 100.- per face. Jõuate kohale, passite pubis või vaatate ilusat Viljandit ja suundute mängule. Raudtee jaama ja staadioni vahelt ainult paar kilomeetrit minna.
                  see ei valmistakski raskusi ja ma tean ka paari meie oma, kes lähevad ka Viljandisse.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    see ei valmistakski raskusi ja ma tean ka paari meie oma, kes lähevad ka Viljandisse.
                    teatud põhjustel kahjuks ei jõua sinna mängule siiski... krdi kahju muidugi a elu seab vahel omad korrektiivid...loodan siiski et mäng on hea ja flora võidab
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauno Vaata postitust
                      teatud põhjustel kahjuks ei jõua sinna mängule siiski... krdi kahju muidugi a elu seab vahel omad korrektiivid...loodan siiski et mäng on hea ja flora võidab
                      jõuame, leiaks ainult kaine autojuhi

                      Kommentaar


                        Toonetikas, ma siis kordan kuna üks rääkis aiast ja teine aia august. Põhjus ei ole tulemustes. Õige fänn käib mängudel olenemata mängu tulemustest. Fänn protesteerib, ehk siis ei käi mängudel või teeb midagi staadionil siis, kui meeskond EI VÕITLE ja mängib alla igasugust oma võimete piiri ja nii palju mänge järjest nägemata muutusi. Ma loodan, et sa rohkem ei räägi, et teema on tulemustes. Kui tulemused on sitad, saan aru ja käin mängudel, aga kui platsil UIMATAKSE ja EI VÕIDELDA ELU EEST siis ei ole mõtet ka toetada. Kui üks ei viitsi tegutseda elu eest siis ei viitsi ka mina seda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Nii nagu Tulevik mängima hakkas nii fännid kohe õhku täis
                          Mis siis saab ,kui juunis, teie paremad pojad juba meie juures pallivad ???


                          Hehe.. Me oleme heas mõttes kogu aeg õhku ja muud täis olnud, olenemata sellest kuidas meie meeskonnal parajasti läheb!
                          Praegu on head ajad Tulevikul, küllap jätkuvad ka suvel peale seda kui toimub mängijate vahetus meie klubide vahel.
                          Üks küsimus on tekkinud küll. Kuidas Eesti väidetavalt parim treener, Tarmo Rüütli, ei suuda mehi piisavalt motiveerida?

                          Kommentaar


                            Rüütli võiks ameti maha panna. Ei juhenda ta keset mängu mängijaid platsil nagu teised vaid seisab nagu kivi staadioni kõrval (okei, ühe erandiga). motiveerimisega ta ka hakkama ei saa nagu näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Toonetikas, ma siis kordan kuna üks rääkis aiast ja teine aia august. Põhjus ei ole tulemustes. Õige fänn käib mängudel olenemata mängu tulemustest. Fänn protesteerib, ehk siis ei käi mängudel või teeb midagi staadionil siis, kui meeskond EI VÕITLE ja mängib alla igasugust oma võimete piiri ja nii palju mänge järjest nägemata muutusi. Ma loodan, et sa rohkem ei räägi, et teema on tulemustes. Kui tulemused on sitad, saan aru ja käin mängudel, aga kui platsil UIMATAKSE ja EI VÕIDELDA ELU EEST siis ei ole mõtet ka toetada. Kui üks ei viitsi tegutseda elu eest siis ei viitsi ka mina seda.
                              mnjaa, kui sa nii arvad. aga nagu ei tea sa mängule minnes ette tulemust, ei tea sa ka ette seda, milline on meeskonna motivatsioon vastavaks mänguks. kui kümme mängu uimatakse ja üheteistkümnes tehakse elu mäng, siis ei tea sa ka seda ette. Tuleviku ja Flora mängude eel räägitakse alati mängijate nö topelt-motivatsioonist. ühed tahavad tõestada, et nad soovivad mängida emaklubi eest, teised peavad tõestama, et emaklubi on tugevam. nii et kui see mäng toimuks Tallinnas, siis ma oletan, sa läheks kohale hoolimata meeskonna varasematest uimerdamisest platsil, kuid kuna tänane mäng toimub "kaugel" Viljandis, siis on hea ja mugav vabandus käeulatuses.

                              mina igatahes hakkan end nüüd mängule minekuks sättima =)
                              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Nii nagu Tulevik mängima hakkas nii fännid kohe õhku täis
                                Mis siis saab ,kui juunis, teie paremad pojad juba meie juures pallivad ???
                                Siis saate te jälle florat fännama hakata - praeguse jutu järgi saab aru, et te kaotajaid ei fänna. Ok, ei üldista - teatud eelkõnelejad on vaid sellised.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X