320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen kuidagi väga kahtleval seisukohal, et 17-aastane grusiin ja koheselt tugevdus. See peab üsna arvestatav talent sellisel juhul olema.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Kas see 17a vana grusiin u-18 koondisse ka kuulub?
      Üldse huvitav kuidas Flora sellise noore haridustee siin tagab. 17 aastane peaks ju veel keskkoolis käima.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        mind härib,et sa rocki fänn silmaklappidega oled ja ei tea tõsiasja,et peale mängu on alati ühes nn üüritud saunas kena läbu ja litside panek. Tõsi grusiinid pole ainukesed kes seal skoorivad. ja nüüd mõtle miks kerde lahkus.
        D

        räägi lähemalt

        Kommentaar


          Kerde oli ainus, kes ei skoorinud

          Kommentaar


            Ma ei saa aru, kas kuskil on üldse öeldud, et kindlalt tuleb grusiin? Minuarust oli Õhtulehes ainult sellest, ja seda ma usaldan küll kõige viimasena.

            Kommentaar


              isegi kui Pohlak seda ütles?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Ma ei saa aru, kas kuskil on üldse öeldud, et kindlalt tuleb grusiin? Minuarust oli Õhtulehes ainult sellest, ja seda ma usaldan küll kõige viimasena.
                ma võin kinnitada, et tuleb...Narvaski oli juba mängu vaatamas.
                FC Flora

                Kommentaar


                  mošnikov ja kasimir varus, rüütli põhis
                  VIVA!
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Ai-ai, mina ütleks, et see hooaeg on kõik Floral läbi, kui juba esimesel poolajal hetkel saavad Tammekalt 1-0 lutti peab asi väga mäda olema.

                    Kommentaar


                      kui tammeka vastu ikka tuleb kaotus siis rüütli saab kinga kah..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas #23 Vaata postitust
                        kui tammeka vastu ikka tuleb kaotus siis rüütli saab kinga kah..
                        Ei usu, küll Pohlak leiab Rüütlile vabanduse ja süüdistab kasvõi mõnda mängijat, aga Rüütlit ta ei süüdista.

                        Kommentaar


                          Hahahaha Flora saab Tammekalt kotid sappa?
                          See oleks päris huvitav tegelikult Kas ka seölle punkti juures läheb Aivaril kops üle maksa ja laseb Rüütli lahti? Näeme! Tõsine Reality Show noh!

                          Kommentaar


                            Mäng päästetud? 2-1 Florakad ees
                            47' [1 - 1] M. Reintam
                            52' [2 - 1] M. Vunk

                            Kommentaar


                              2:1 on päris hädine tulemus, kuid ikkagi ma usun florasse ja küll kõik veel hästi läheb.

                              Kommentaar


                                Hambutu mäng Flora poolt. Tammeka mängis isukalt. Tahaks penalti olukorda veel näha.
                                Lõvi helistab põlevale ringile:
                                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X