320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Samas kui sinu juhendatav meeskond on 3:0 taga ning sa istud rahulikult treeneripingil ning ei tee ühtegi karma sõna, siis ei saagi meeskond ennast kokku võtta. Või ehk teeb tema siis ainult vaheajal häält.

    Ja samas seda ma küll ei ütleks, et Floral pole materjali tiitlit võita. Väravas on siinse meistriliiga parim väravavaht, ründes kah ehk siinse meistriliiga parim ründaja, keskväljal kolmik Vunk, Kasimir, Anniste. Lisaks veel kiired ja noored ääremängijad. Peaks nagu materjali minu arvates küll olema.
    Sinu loogikast järeldades küsiksin- Miks Pasi Floraga tiitlit ei võitnud?
    Materjal oli sama ja ta sõimas kogu meeskonda, kui midagi sitasti läks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Sinu loogikast järeldades küsiksin- Miks Pasi Floraga tiitlit ei võitnud?
      Materjal oli sama ja ta sõimas kogu meeskonda, kui midagi sitasti läks.
      Eelmine hooaeg oldi sellele ju väga lähedal. Jah, ka Pasiga ei tuldud meistriks, kuid väita, et Floral pole materjali tulla meistriks, on jabur.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Eelmine hooaeg oldi sellele ju väga lähedal. Jah, ka Pasiga ei tuldud meistriks, kuid väita, et Floral pole materjali tulla meistriks, on jabur.
        Kulla mees, kui sa nii tark oled, siis ütle miks meistriks pole tuldud? Materjali ju on ...
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kulla mees, kui sa nii tark oled, siis ütle miks meistriks pole tuldud? Materjali ju on ...
          Mine persse!
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Mine persse!
            Aitäh, poja. Ikkagi jään ma arvamuse juurde. Seni kuni vähegi paremad mehed kohe ära müüakse ei tule Flora meistriks. Samas on selline müümine kasulik koondisele ja ka Florale, sest raha peab ju kuskilt tulema.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              No toome näite Inglismaalt. Liverpool pole kah vist pärast 90. aasta tiitlivõitu rohkem Inglismaa meistriks tulnud, kuigi võimalusi ja materjali on oi kui palju. Lihtsalt sport on selline huvitav tegevus, kus võita soovivad palju, aga teoks saab see vaid ühel.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sinu loogikast järeldades küsiksin- Miks Pasi Floraga tiitlit ei võitnud?
                Materjal oli sama ja ta sõimas kogu meeskonda, kui midagi sitasti läks.
                Rein, sa võiksid samas oma silmanurka laiendada ja mõelda näiteks et Pasiga saadi 2. koht, Tarmoga aga on 2. koht ka kaugel ja võideldakse 3.-6. koha piires
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Aitäh, poja. Ikkagi jään ma arvamuse juurde. Seni kuni vähegi paremad mehed kohe ära müüakse ei tule Flora meistriks. Samas on selline müümine kasulik koondisele ja ka Florale, sest raha peab ju kuskilt tulema.
                  Millisest müümisest sa räägid? Viimati läks välismaale Post eelmisel suvel, talvel Hurt Kaljusse. Kogu lugu ju. Materjali peaks samuti olema piisavalt - FCF, FCFII, Valgas jne. kokku vähemalt 50 mängijat. Iseasi on muidugi kvaliteedis
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Ma ise kaldun arvama, et materjali osas on Flora see aasta kindlasti tugevam kui eelmine. Sellise meeskonnaga peaks mängima kindlasti esikohale, mitte laiutama hetkel neljandal positsioonil. Eks see on muidugi kõik suhteline. Treener on see, kes vastutab tulemuste eest.

                    Kommentaar


                      Eelmiste aastate meeskonna vahe on selles,et toona oli meeskonna ML parim mängija Juha ja meeskonna liider Reim. Kaks olulist lüli on kadunud ning Reimi liidriomadustest ongi praegu kõige suurem puudus.

                      Praegu on floras aga kõik sellised pehmekesed. Lisaks sellele on eelmised treenerid olnud sellise mängujoonisega, et palju oli rõhku kombinatsioonidel. Arnol oli hiilgeaegadel selge joonis kuidas pidi mingi situatsioonis asju lahendama. Pasi ajal oli jälle rajatud mäng kahele aspektile ja need olid Post ning Juha. Hiljem küll asjad muutusid.

                      Florasse on selgelt praegu vaja üht tõsist liidrit nagu on olnud viimased hooajad Levadias. Küll Hohlov, Lemsalu ja Nahk.

                      Kommentaar


                        Kui teie arvates Rüütli on nõrk treener, siis minge ja kiunuge ka Eesti koondise teema all ja nõudke, et talle kinga antaks.
                        Ok, võib olla tõesti on Mayhemil õigus, et materjali on, aga see on natuke halva kvaliteediga. See, et Levadia on tugevam kui Flora on kahjuks tõde. Sellise kooseisuga nagu on Levadial mängitaks isegi Getulio samad tulemused välja. Loodetavasti asjad muutuvad ja tulevikus saab olema nii nagu on olnud siin viimased aastad (loe:meister selgub viimaste voorudega).
                        Mayhem, polegi väitnud, et kogu aeg kedagi müüakse. Ütlesin ainult seda, et kui keegi on vajalikul tasemel, siis müüakse ta kiiresti ära. Viimasel ajal pole kedagi müüdud, sest lihtsalt pole selliseid mängijaid kellele oleks piiri tagant kosilasi.
                        Lorenzo, tibusid loetakse sügisel.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Rein sa paned ikka kohati väga lampi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Rein sa paned ikka kohati väga lampi.
                            Sorry Silver, parandan siis ennast. Getulio ei suudaks praeguse Levadia kooseisuga Eesti meistriks tulla
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Ma ise kaldun arvama, et materjali osas on Flora see aasta kindlasti tugevam kui eelmine. Sellise meeskonnaga peaks mängima kindlasti esikohale, mitte laiutama hetkel neljandal positsioonil. Eks see on muidugi kõik suhteline. Treener on see, kes vastutab tulemuste eest.
                              Tugevamad me kindlasti pole. Vasakult äärelt on läinud Hakola, kellele pole ligilähedaseltki võrdväärset asendust kahjuks sel aastal. See on vast suurim puudujääk.

                              Levadia on koosseisu poolest ehk natuke üle, aga kindlasti pole me nii kehvad, et peaksime neljandal tabelireal asetsema. Tõsi, treener on see, kes vastutab tulemuste eest. Kui orkester viisi ei pea, on ikka dirigent süüdi.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Anieri hoog on ka raugemas? Sahistati, et võib-olla liigub Tuleviku ridadesse? Samas pole oma kohta ka väga andekas Mosnikov leidnud. Mõlemad mehed võivad äärtel mängida väga ilusti. Konsa on ka muidugi enda hale vari.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X