320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtke välja poisid

    Kommentaar


      Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
      Siksteni värav oli ilus, aga üldiselt oli ta kehv. Alati kui palli sai võttis mängutempo alla... Flora hakkas teisel poolajal väga ilusat kiiret mängu tegema, aga Siksten oli alati see poiss, kes mängu peatas.
      Ja ma ei saa aru meie klubide mängijatest. Kas nad ise ei saa aru, et pika palli ette virutamine ei too kasu. Milleks nad harjutavad üldse söötmist ja muud sellist kui väljakul seda oskust ei kasutata
      Kasimir ju mängis äärel, mis vast ei ole tema positsioon. Kohe kui keskele läks, hakkas pall ilusti liikuma.

      Kommentaar


        Tahaks selle Sen-i kommentaare kuulda, eile (täna vara hommikul) oli Levadia teemas küll kõva ütleja.

        Kommentaar


          Mis kuradi mängu te vaatasite? Floral ei hakanud elsuki pall normaalselt käima ja kõrget söötu anti sellepärast, et nii kui keegi üritas maast sööta, söötis auti. Põhjus, misk teisel poolajal rünnata saime, oli täpselt sama, mis põhjusel Fääri saared peale 3-0 taha jäämist ründamiseks ruumi said ja ka 3-3 viigistasid hetkeks. Ega see ei tähenda, et Fääri saared oma puuseppade ja ehitajatega mingil heal tasemel oleksid mängima hakanud järsku.

          Kommentaar


            Päris pettumusrikas mäng oli, kuid lohutusvärav viis emotsiooni balanssi. Eks see kõige reaalsem tulemus oligi. Halb on see, et Rüütli ei suuda mehi normaalselt mängima panna. Eriti kahtlane treener on ta minu meelest.

            Kõige debiilsem asi mida võis teha oli ju mängida kontraid sellise vastase vastu, eriti kui nende kaitsjad olid reeglina ründajatest peajagu kiiremaid. Teiseks, kui kaitses passida, siis varem või hiljem leiab pall enda tee väravasse. Valitses kaos, külmaverelisuse ja motivatsioonipuudus. Kui korra florakas sai palli maha, siis oli kohe 3 raisakulli tal peal ja polnud enam kuhugile sööta. Lisaks, minu arvates soosis kohtunik külalismeeskonda.

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              üks vise oli küll väga ilusa kaarega väravasse!
              Kuhu jäi 10-ne pealine Seni fännclubi maha tegemine koos sinu ja hübriidiga?
              Vb sinu meesmuistese ajan sassi ühe tartukaga,aga meie vaimset isa ja liidrit hübriidi teame me u kõik
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Tasemevahe tahtis vägisi näkku hüpata, eriti muidugi avapoolajal, kui Flora paraja surve alla jäi. Peale pausi hetkeks isegi nagu tundus, et ussi emmi ja taevase ime abiga võib siit ehk viigi välja võluda, taanlased võtsid ka juba lõdvemalt, aga kui SELLISEID võimalusi ära ei lööda, siis ei aita siin uss, taevas, ega Vanna...

                Fännid olid tublid.
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Loen ja loen ning lõpuks ei pidanud närv vastu. Mida te krt. Rüütlit süüdistate kogu aeg. Hakkaks õige pihta juba enne staadionile sisenemist ,kus mingid debiilid Sportlandist müüsid Brondby värvides täispuhutavaid kindaid- Töllid ei saanud sittagi aru ,kui ma neile selles suhtes märkuse tegin. Vastus oli ,et Eesti mängib ka sinises.
                  Muide nende Sportlandi töllidega saab varsti nalja aga see selleks.
                  Brondby oli selgelt tugevam nagu ka esimeses mängus aga kodus olime märksa sitemalt häälestatud ,kui võõõrsil. Ja üldse vaadake ,.mis ja kes mängivad meil ja kas või võrdluseks Levadias. Meie meeskonnas pole ju tasakaalu ollagi .Viies Sektor ja Parem Tiib peavad ilmselt peatselt oma vahel ühed mõttetalgud maha ,et mida vittu ja kaua meid peedistatakse igasugu bõliinadega teemal ,, me varsti võidame,,.
                  Pool aastat tagasi oli meil Siim ,kes vähemalt stabiilselt kontakteerus fännidega . Nüüd kus Siimul teised mured ,kuna ta ei tööta enam Floras siis meid ei taha enam keegi omaks võtta. OK ! Andke aga menna, Flora staff! Vean kihla ,et kaotate teie , meie jääme ikka jalgapalli juurde ,sest me naudime oma lemmikmängu ja oskame seda hinnata aga teie võite kaotada viimsedki truud fännid.
                  Räpakas staadion ,pügamata muru teede ääres .. arvate ,et see kõik ei jää välismaalastele märkamata.? Mul oli täna kaks itaalia sõpra külas , mõlemad paadunud jalkafännid Nocerina klubi juurest,kes tõusid just kolmandasse liigasse.
                  Ühte ma ütlen ,et niikaua ,kui Flora jätkab samasugust eluviisi,kus kõik läheb müügiks , niikaua me virelema jääme ja varsti saate selle tegevuse tulemusi tõeliselt näha.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Kuhu jäi 10-ne pealine Seni fännclubi maha tegemine koos sinu ja hübriidiga?
                    Vb sinu meesmuistese ajan sassi ühe tartukaga,aga meie vaimset isa ja liidrit hübriidi teame me u kõik
                    no ilmselt ajad sassi, enne mängu Seni nägin ja natukene sõbralikult nöökisin, muud midagi

                    mul oli väga hea meel üle pika aja võimsat Flora koori kuulda (Y) Edu!

                    mängust parem ei hakka rääkima, 1. poolaeg oli ikka piinlik...

                    Kommentaar




                      Tõesti respekt fännklubile, ainuke, mis täna Floral lausa suurepärane oli.

                      Kommentaar


                        tra ROOTSI KUNN räägib nii õiget jutt asja kui veel vaja. Naelapea pihta oli see staadioni äärne pügamata muru. Tuttavatele ei julgeks seda kohta niisama näidatagi, täpselt nagu mõni kena narkourgas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Kuhu jäi 10-ne pealine Seni fännclubi maha tegemine koos sinu ja hübriidiga?
                          Vb sinu meesmuistese ajan sassi ühe tartukaga,aga meie vaimset isa ja liidrit hübriidi teame me u kõik
                          Misasja?
                          See 10-ne pealise fännklaabi jutt oli piltlik. Ma iesgi mainisin seda. Ma ei ole Flora fänne fänluse poole pealt kunagi maha teinud, nii et küsimus oleks, et mida kuradit sa ajad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                            Misasja?
                            See 10-ne pealise fännklaabi jutt oli piltlik. Ma iesgi mainisin seda. Ma ei ole Flora fänne fänluse poole pealt kunagi maha teinud, nii et küsimus oleks, et mida kuradit sa ajad?
                            Ohh issand jumal,kas sulle peab tõesti puust ja punasest kõik ette tegema,et sa aru saaksid mida sa postitad ja mitte?
                            aga no samas arusaada,egas see Füüreri elu pole kunasgi u lihtne olnud
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                              Ohh issand jumal,kas sulle peab tõesti puust ja punasest kõik ette tegema,et sa aru saaksid mida sa postitad ja mitte?
                              aga no samas arusaada,egas see Füüreri elu pole kunasgi u lihtne olnud
                              Ma tõesti ei saa abosluutselt mitte midagi aru mida sa ajad praegu
                              Ma ei ole ühtegi Flora vastast postitust kunagi teinud.

                              Kommentaar


                                mängupilt + tulemused Flora 2008 vs Flora 2009, no kui rüütlit ei tohiks teravalt kritiseerida, siis keda veel? Okei, oleks natuke küll, aga ikkagi. Tegelased, kes aastaid seal poolikul staadionil ja lumevallidel toetamas käivad tahaks vahelduseks midagi tõsiselt nautida ka.
                                Tänasest. Mängueelne kommentaar - umbkaitsesse me ei lasku. No mis see mängu algus siis täna oli???
                                Okei, loodame ja usume siis edasi. Äkki õnnestub midagi Sillamäe vastu.
                                Jalgpallihaigla liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X