320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks on Postimehes Flora 1:4 kaotus ülisuure kirjaga, aga siis kui Levadia võitis Wislat või Flora Kopenhaagenis Brondbyt oli pisikene uudisenupp väikse kirjaga. Mingi kossumäng Eesti ja Uus Meremaa või Läti vahel mis lõppes umbes 60:50 on tõesti nii palju tähtsam?
    LFC

    Kommentaar


      Full highlights siis ka:

      Kommentaar


        «Suhu jääb selline poole muna maitse.» - Rüütli

        Enam vist tabavamalt ei saa sõnastada. Kahju, et jälle nii.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Meeldiv oli eile kindlasti publiku hulk, kes staadionile oli kogunenud. Flora fännid on küll ustavad olnud minu meelest oma klubile, kuid ütlen ausalt, mina aru ei saa, mille nimel, või mis nad vastu on saanud. Klubi taset ei ole ju aastaid tõsta kavatsetud ja ei kavatseta ka edaspidi, st. et potentsiaali ju ei ole. Kaua sa ikka kavatsed mingeid suvalisi tonte madistamas raha eest vaadata, parem minna juba ise kuskile staadionile madistama, on vähemalt rohkem pinget. Ja see hämamine, et Flora tahabki noorte kasvatamisega tegeleda, on ikka täielik vassimine, kelle pealt need noored peaksid siis õppima, Zahhovaiko? Ise kaotasin igasuguse austuse Flora vastu pärast seda Tarmo Rüütli "vangerdust". Flora taset peaks näitama ka tõsiasi, et Eesti Meistriliiga on maailmas üks kehvemaid ja kui isegi seal ei suudeta juba aastaid midagi korda saata ning suure õnne korral saadakse tänavugi 3-s koht maksimaalselt, siis noh, ega ei olegi midagi loota. Igatahes soovin fännidele tugevat meelt ja sihikindlust ning küll kunagi Floral mõnes mängus jälle õnne on, sest peale õnne sealt lähiajal paraku midagi loota ei ole. (Va. juhul muidugi, kui ollakse meistriliiga 3 kohaga rahul ja faktiga, et teiste liigade klubide vastu ei ole peaaegu ühtegi võitu kunagi saadud)

          Kommentaar


            kaotusest muidugi kahju.
            eelnevaid kommentaare lugedes- Anier ei ole paraku veel isegi ära koksaja ... ja ka mitte söödu andja-platsi nägija (kui 2 kaaslast kastis söötu ootasid)
            värav oleks võinud muuta mängu kulgu, aga seekord siis niipidi.
            tüüpiline Eesti tase. ei suudeta realiseerida. kui ründaja saab mängus ühe sellise võimaluse, siis tuleb see realiseerida, sest teist ei pruugi tulla ...
            jõudu tööle, jalgpallurid. vaja veel palju higi valada

            Kommentaar


              Veidi suurem fotovalik: Tallinna FC Flora vs Brøndby IF

              Kommentaar


                Noh mida ma öelda oskan mängukohta.Ilmselgelt olen pettunud Flora esituses.Ei oskagi nagu väga siia muud lisadagi kuna hämming siiani veel suur,ning ei suuda arusaada kuidas selline PASK võimalik on.
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                  Noh mida ma öelda oskan mängukohta.Ilmselgelt olen pettunud Flora esituses.Ei oskagi nagu väga siia muud lisadagi kuna hämming siiani veel suur,ning ei suuda arusaada kuidas selline PASK võimalik on.
                  Levadialt saime ka ju poolajaga 3 kolli oma võrku, teine poolaeg küll suutsime 2 tagasi lüüa. Kuid ikkagi, isegi hästi läks meil

                  Kommentaar


                    Ilus õhtupoolik staadionil, kuid mitte ilus tulemuse poolest. Nurgalöögid ja teisel korrusel mäng vedas korralikult alt ja oligi mäng otsustatud. Teisel poolajal võttis Flora juba 'vabalmalt' ja hakkas söötu mängima, mida oli väga meeldiv näha, kuid kahju et seda juba varem ei julgetud proovida. Tegelikult oskuseid ju meestel on olemas.
                    Mängu nõrgim lüli oli kahtlemata täna Jürgenson, kellel kohe kuidagi midagi ei õnnestunud eile. Rüütlist peab aru saama, sest tal vist ei olnud tema asemel kedagi sinna panna teiste vigastuste tõttu. Rooba oli ka kehvik ning sedamoodi see kaitse meil mehisena ei püsinudki. Laidaks veel Annistet, kellel ilma pallita liikumine on ikka nii loid kui loid.
                    Kiita saaks aga ründeliini. Anieril jätkus mahti joosta mängu lõpuni. Slava'ga oldi tihti hädas ning vahetused Tamm ja Dupikov olid head. Tulevikumehed. Tamm füüsiliselt selgelt tugevam, aga Dupikov tehnilisem.
                    3 head võimalust - kui ära ei löö, siis mnjah...

                    Kommentaar


                      Njah, vaadates mängu mis taanis oli tekkis esimesel 10'nel minutil selline tunne et kaotab suurelt, ei viitsind vaadata rohkem, hiljem teades, et võit tuli mõtlesin, et ikka peaks minema lillekülla mängu vaatama ja ega midagi ilusat ei olnud seal tõesti vaadata, kui pall kätte saadi siis jäedi seisma ja vastaseid ootama, et millal nad palli ära võtaksid... ja lõpuni ei viitsinudki vaadata, ei tea kas kunagi hakkabki floora mängima, tundub, et ei hakka...

                      Kommentaar


                        EIle magamajäädes tuli huvitav küsimus pähe. Kumba teie oleks eelistanud? Kas seda, et me oleks eile kogu kambaga kastis istunud ja teinud terve 90min söötu seal, ehk totaalselt mängu ära tapnud. Või oleks julgelt rünnanud ja kõike ja saanud 4:0 pähe?

                        Inari, aga ma kahteln kas teie Kalju üldse kuhugi jõuab. Pidite juba see hooaeg meistrid olema ja aga noh mis teha, kui peatreener teil reegleid ei tunne.

                        Kommentaar


                          Osaliselt vastaks eelmisele küsimusele ,et kas Flora hakkab kunagi mõnes Euroopa sarjas edasi saama. Ma arvan ,et niikaua ,kui klubi omale sellist eesmärki ei püstita siis seda ka ei juhtu. Juhtuda võivadki need juhuslikud ,üksikud võidud nagu Kopenhagenis ,kus meil vedas ja Vanna Tõnn ennast ületas aga järgmises mängus toodi kõik jälle maapeale tagasi. Floral pole isegi seda eesmärki enam ,et näiteks Eesti meistriks tulla. Sõnades JAH on seda küll väljedatud aga tegudes mitte. Iga vähegi jalgpallist aru saav Flora fänn näeb ju ,mismoodi asjad käivad. Seda nimetatakse lihtsal olemiseks ,eksistentsiks aga mitte arenguks. Meil oleks samuti vaja tugevdusi leida välismaalt ja mitte üht, vaid ikkagi 2-3 võibolla isegi. Pole meil seda materjali nii palju ,et euroopas midagi ära teha.
                          Ah mis siin ikka vinguda ,pole nagu nii sellest kasu ja meie arvamust suurt kuulda ei võeta enne ,kui ükskord avastavad ,et viimasedki fännid on tribkalt kadunud ja takjamets kasvab endiselt ümber staadioni ,mille tribüünialused on muutunud prügimägedeks.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Saan aru, et Flora rahaline seis on nii hea, et mängijaid müüma ei pea ja saab vabalt staadioni lõpuni ehitada jms?

                            Kommentaar


                              See staadion on nagu Tallinna linn, iial ei saa valmis.

                              Kommentaar


                                Ega ennem ei muutu kui järgmine aasta.. Pohlakult õige käik anda juhtimis pult edasi uuele Flora presidendile, kellel on aega ja jaksu tegeleda flora toimetustega. Tuleb vaid loota järgmisele/järgnevatele aastatele, kuniks uus mees on asja jälle liikuma saanud ja küll praegu vihased foorumlased ja fännid kiidavad ja targutavad veel flora üle
                                Nõrgad olete, kui alla annate.. klubi on siiski südames, mitte tulemustes kinni. Alati ja ikka Floraga!
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X