320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raputaks nüüd veel korra soola haavadele:

    FC Flora on eurosarjades pidanud 17 duelli ja võitnud vaid ühe – kolme aasta eest Oslo Lyni vastu.

    1994 Odense - FCF 3:0, 3:0 (UEFA)
    1995 Lillestrøm - FCF 4:0, 0:1 (UEFA)
    1996 Valkeakoski Haka - FCF 2:2, 1:0 (UEFA)
    1997 Petach-Tikva Hapoel - FCF 1:0, 2:1 (UEFA)
    1998 Bukaresti Steaua - FCF 4:1, 1:3 (CL*)
    1999 Belgradi Partizan - FCF 6:0, 4:1 (CL)
    2000 Club Brügge - FCF 4:1, 2:0 (UEFA)
    2001 Zagrebi Dinamo - FCF 1:0, 1:0 (UEFA)
    2002 FCF - Nicosia Apoel 0:0, 0:1 (CL)
    2003 Tiraspoli Šeriff - FCF 1:0, 1:1 (CL)
    2004 FCF - Nova Gorica 2:4, 1:3 (CL)
    2005 Esbjerg - FCF 1:2, 6:0 (UEFA)
    2006 Oslo Lyn - FCF 1:1, 0:0 (UEFA)
    FCF - Kopenhaageni Brøndby 0:0, 0:4
    2007 FCF - Oslo Vålerenga 0:1, 0:1 (UEFA)
    2008 Djurgårdens - FCF 0:0, 2:2 (UEFA)
    2009 Brøndby - FCF 0:1, 4:1 (UEFA)

    ja kui siia juurde lisada see, et kipub juba ära ununema, mis aastal eesti liiga kinni pandi, siis tekib küsimusi....
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      [QUOTE=gianluca;1056720]
      1994 Odense - FCF 3:0, 3:0 (UEFA)
      1995 Lillestrøm - FCF 4:0, 0:1 (UEFA)
      1996 Valkeakoski Haka - FCF 2:2, 1:0 (UEFA)
      1997 Petach-Tikva Hapoel - FCF 1:0, 2:1 (UEFA)
      1998 Bukaresti Steaua - FCF 4:1, 1:3 (CL*)
      1999 Belgradi Partizan - FCF 6:0, 4:1 (CL)
      2000 Club Brügge - FCF 4:1, 2:0 (UEFA)
      2001 Zagrebi Dinamo - FCF 1:0, 1:0 (UEFA)
      2002 FCF - Nicosia Apoel 0:0, 0:1 (CL)
      2003 Tiraspoli Šeriff - FCF 1:0, 1:1 (CL)
      2004 FCF - Nova Gorica 2:4, 1:3 (CL)
      2005 Esbjerg - FCF 1:2, 6:0 (UEFA)
      2006 Oslo Lyn - FCF 1:1, 0:0 (UEFA)
      FCF - Kopenhaageni Brøndby 0:0, 0:4
      2007 FCF - Oslo Vålerenga 0:1, 0:1 (UEFA)
      2008 Djurgårdens - FCF 0:0, 2:2 (UEFA)
      2009 Brøndby - FCF 0:1, 4:1 (UEFA)
      QUOTE]

      Kõik need välja toodud vastased on ka Florast tugevamad ju. Seega kõik nagu seaduspärane. Iga värav, viik ja võit on juba väike kordaminek.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Kõik need välja toodud vastased on ka Florast tugevamad ju. Seega kõik nagu seaduspärane.
        Vaata Levadia vastaseid ja seda, kui palju kordi on nad edasi pääsenud, ei ütleks, et Levadia mängib eurosarjades pidevalt mingite mõttetute külasatsidega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
          Ega ennem ei muutu kui järgmine aasta.. Pohlakult õige käik anda juhtimis pult edasi uuele Flora presidendile, kellel on aega ja jaksu tegeleda flora toimetustega. Tuleb vaid loota järgmisele/järgnevatele aastatele, kuniks uus mees on asja jälle liikuma saanud ja küll praegu vihased foorumlased ja fännid kiidavad ja targutavad veel flora üle
          Nõrgad olete, kui alla annate.. klubi on siiski südames, mitte tulemustes kinni. Alati ja ikka Floraga!
          Mis uus mees ,millest sa räägid? Keegi liiguta seal pennigi raha enne kui Pohlak luba ei anna nii ,et ära aja mingit udu ,ise kah usud seda või?
          FCF Forever

          Kommentaar


            Ise jahud, et muru niitmata, tulemusi pole ja seda ning teist... mille taga see on kinni?!?! Suutmatuse taga, Pohlak isegi tunnistas, et 100% tööst pühendab ta vaid 10% florale.. ongi just vaja uut tüüpi, kes asjad jälle liikuma paneks. Sa pritsid ainult negatiivsust siin flora suunas, äkki pole siis õige klubi sulle?
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
              Ise jahud, et muru niitmata, tulemusi pole ja seda ning teist... mille taga see on kinni?!?! Suutmatuse taga, Pohlak isegi tunnistas, et 100% tööst pühendab ta vaid 10% florale.. ongi just vaja uut tüüpi, kes asjad jälle liikuma paneks. Sa pritsid ainult negatiivsust siin flora suunas, äkki pole siis õige klubi sulle?
              Kuule , tegevjuht on seal juba ammu olemas ,kui sa pole veel kuulnud siis Ljuba on ta nimi ja töötas ennem FC Levadias ja siis vutiliidus. Olgu seal tegevdirektoriks kas või vanajumal ise aga ,kui raha ei ole ja ei anta siis jääbki kõik nii. Ma ei näe mingit põhjust positiivsust pritsida ehk paneb kriitika nii paljugigi liikuma ,et saavad aiaäärsed vähemalt Brasilia mänguks niidetud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Mida perset.. räägi nagu ümber augu... mis tegevjuht.. ma räägin sulle klubi presidendist, mitte mingist mõttetust tondist, kelle nimi on Ljuba ja kes on tegevjuht, kes meiega vapsjee ei suhtle ning isegi vist tunnistanud, et tal kõik üle pea kaela. Klubi PRESIDENT on see, kellel on ohjad.. olgu siis rahakott Pohlaku käes, aga president on aju ja paneb asjad liikuma, suunab, ütleb ja näitab. See tegevjuht võib oma näppu edasi imeda. Kogu mu point on olnud selles, et klubi on siiski südames. Leed United on kukkunud fucking kolmandasse liigasse Inglismaal, aga fännid pole silmagi pilgutanud, vaid on patrioodid, Tammeka poisid on viimasel kohal, aga fännid tublid siiani, Pärnu kukkus esiliigasse aga mingit nurinat ma küll ei kuule fännidelt... laskem nüüd vaking olla natuke. Kui mingi asja, klubi, tegevuse või ükskõik mille valinud endale, siis poolikuks jätmine ei ole ju normaalne.. ega me mingid neegrid ole, kes isaegi väikse nutsu pärats on nõus kodakontsust vahetama ja venemaa korvpalli koondises mängima. Mina oma hinge ei müü ja florat ei vaheta, nii see asi ei käi lihtsalt. Seda nuttu ja hala ning paska võib siin pritisda palju tahes ja viha välja elada, aga mis kasu sest on.. vb peaks kannapöörde tegema ja just positiivselt suhtlema, võtma pundi kokku, helistama pohlakule, küsima koosolekut, arutada, kuulda ja rääkida, mitte istuda oma mätta otsas ja kõike sitatsi näha. Edu, ma suvilasse, peace!
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Jaanuse jutus iva täiesti sees. Kas Pohlak isegi ei öelnud, et kuluv aeg on isegi vaid 5%? Jutt oli ka see, et näiteks oli vist Poomile pakutud klubi presidendi või vähemalt juhi (mitte tegevjuhi) kohta vms. Omanikuks jääb küll Pohlak, aga ta ei tegeleks igapäevaselt juhtimisega vaid mõned korrad aastas uurib, et kuidas läheb jne. Oli vist midagi sellist.

                  Ja Jaanuse fännijutuga ka täiesti nõus (Y)

                  Kommentaar


                    ses mõttes, et nii palju kui mina tean, siis peaks nagu ikka tegevjuht olema see, kes on aktiivne ja tegeleb asjadega... president on aukoht ja niisama tore maskott (seda võib ju Pohlak ise edasi olla ka)
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Seda minagi räägin ,et president on rohkem selline aunimetus või omaniku tiitel. Ja kui Ljubal on tööd liiga palju ja ei jõua ära teha siis tuleb järelikult talle abilisi palgata nagu see normaalsetes firmades käib.
                      Ja üleüldse ,kui ma olen klubi fänn ,isiklikult 19. aastase staaziga, mis tähendab seda ,et oma isiklikust elust olen suure osa staadionil passinud , raha , aega ,närve kõik muudki ohverdanud, olles sisuliselt sama pere liige siis on mul täielik õigus ka midagi vastu saada ja nõuda, et peres oleks asjad korras.
                      Keegi ei kutsugi siin üles klubivahetamisele . Kui mõni on võibolla rahul siis mina isiklikult ei ole praeguse olukorraga rahul ja avaldan siin oma arvamust ja ma ei tahaks Vapruse karudega koos esiliigas mängida.
                      Muide siin foorumis kritiseerimisest on vahetevahel vägagi palju kasu olnud ,kas või lihtlabast staadioni heakorda silmas pidades.
                      Neid noori uljaspäid ,kes Flora eest on nõus ambrasuurile viskuma on aastate jooksul küll ja küll nähtud nii,et Sir. Nuutu ma võtan asja väga rahulikult Loodan tõesti südamest ,et sa ei satu sinna Flora fännide nimekirja ,kes mõne aja pärast äkitselt kusagile ära kaovad avastades ,et elus on palju tähtsamaid asju ,kui staadionil istumine.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                        Raputaks nüüd veel korra soola haavadele:

                        FC Flora on eurosarjades pidanud 17 duelli ja võitnud vaid ühe – kolme aasta eest Oslo Lyni vastu.

                        1998 Bukaresti Steaua - FCF 4:1, 1:3 (CL*)
                        Aga Bukaresti Steuat võideti ka ju

                        http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/1071/ Järvela valis selle veel Eesti klubide läbi aegade paremuselt teiseks mänguks.

                        Kommentaar


                          Kahe mängu kokkuvõttes kaotas ju.

                          Kommentaar


                            Kaks kolli kahes mängus ja ründajad lõid neist mitu?
                            Võimaluste üle kaebelda ei saa
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Flora duubel sai üle pika aja värava. tasuks 1:0 Legioni vastu.
                              enne seda ei suudetud lausa 7 mängu skoorida (kuigi võimalusi ju oli).
                              seekord siis lõpuks
                              samas ise suudeti oma puur puhtana hoida viimati 11 mängu tagasi (13.mail)

                              Kommentaar


                                Hommik!

                                Kui mõni kiirem nopenäpp, kes Flora duubli ning Leegioni mängu vaheajal aset leidnud insidendi ka pildile sai, jagagu seda "rõõmu" siin ka teistega

                                Ma ei oleks eales uskunud, et ma näen ESILIIGA mängul amokijooksu ... tõsi, härra enesepaljastaja polnud nüüd teab mis kõige kainemate killast , aga .. mingisugusel Flora duubli ja Legioni mängul.. no kamoon... traa ma ei või.... 15 kulli eest oli nalja ikka rohkem kui raba eest.. euromängu kaotusemänguga ei anna võrreldagi.. emotsioonid ikka olid tänasel mängul tunduvalt rohkem punases kui nädala keskel a.le coqil aset leidnud kohtumisel. ...


                                Ah jaa.. positiivne oli ka kohata pühapäeva õhtul kell üheksa, niivõd suurt hulka rahvahulka väljaku ääres... iseasi muidugi palju neist piletidega pealtvaatajaid oli, aga oma 60-70 inimest kogunes küll teise poolaja lõpuks kohtumist vaatama. Eesti mõistes üsna korralik publikunumber..
                                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X