320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui mujal maailmas on jalgpallifännide omavahelised kähmlused ning tülid praktiliselt igapäevased, siis nüüd hakkab kõik see jõudma ka Eestisse.


    Üleeile peetud jalgpalli meistriliiga mängu ajal Sillamäe Kalevi fännidega kaklema läinud FC Flora fännid kartsid tõelise mässu puhkemist.
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

    Kommentaar


      Kurat Postimeest ma nüüd ostma küll ei hakka, kuigi tahaks täit artiklit.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        shermanni peerukotid võiks siit lahkuda ja avaldada mulle kes te sellised plõksijad olete? helista mulle 56 25 0997.
        anonüümsed peerukotid.
        Hei kuule kas ma läbi Sinu ei võiks neif Flora värke ajada et helistaks sulle jne.et siis oleks ma ei tea lihtsam äkki!?

        Kommentaar


          Brandon, sa mainisid kuskil postis üpris frustreenulult, et ikka süüdistatakse Flora fänne esimesena. Minu küsimus on, et miks see nii on? Ja mida annaks ära teha/muuta, et edaspidi see nii teps ei oleks?


          ---


          Nii infoks, et antud juhtumi suhtes ma seisukohta ei hakka võtma, kuna ei viibinud kohapeal. Empiirilisel meetodil võiks ju mingite järeldusteni jõuda, ent see meetod ei ole mõistlik kuna lugu on hoolimata erinevatest lahtirääkimistest ikka veel natukene segane ja tulemus ei pruugi olla aus. Tuleks teha aga järeldused ja mõelda, et miks nii läks, mida muuta ja kuidas edasi minna?

          Kindlasti mõistan ma aga vägivalla igal juhul jalkatribüünidel hukka. Kui tahetakse kakelda, siis võiks selle kakluse koha kuhugi mujale kokku leppida. Ei ole mõtet hakata staadionil möllama, kuna nii võivad muuhulgas tõsiselt kannatada saada ka need, kes vägivaldselt käituda ei taha (näiteks antud juhul Eleri juhtum). Üks näide on 2006 aasta MMist kus poolakad ja sakslased tahtsid hirmsasti omavahel kakelda ja nii lepitigi kokku lahing kuskil Saksamaal Poola piiri lähedal metsas, kus siis mõlemalt poolt läks lahingusse ligi tuhat meest (ja politsei lendas vist lõppeks veel suuremate jõududega peale). Teisisõnu, kakelge kui tahate, aga ärge tehke seda staadionitel ja võimalusel palun end mitte kutsuda ka jalkafännideks (kuna sellel pole ju fänlusega seost, kuigi jah saan aru et mõned tahavad läbi selle omale feimi ja oma mingitele muudele probleemidele tähelepanu, ent egost võiks üle olla). Mina tänan.

          Kommentaar


            Vaatan ja mõtlen siin selle keskustelu üle. Kui sellised kaklemishimulised on mõlemal pool, siis leppige kokku aeg ja koht nagu välismaal. youtubes neid näiteid piisavalt, lepite aga riietuse ja arvu kokku ja müdistate. teete endale ilusti eraldi foorumi ka ja seal siis sõimlete edasi.
            olen ise ka flora poolehoidja, kuid pean tõdema, et kui lugesin mõned leheküljed kommentaare tagasi, kus iga teine sõna oli v...u, siis on kurb. noored fännid loevad ka seda siin ja kas see peaks olema siis eeskuju?
            olen mõelnud ka et võiks tulla fännitribüünile vahel, aga kahjuks ei tõmba mitte sinna kui ebatsensuursus on vahend fännamiseks.
            aga mis seal ikka, tehke mis tahate, aga lihtsalt fännklubi võiks ammu suurem olla kui natuke oma käitumist erinevatelt tahkudelt analüüsiksite ja sellest järeldusi teeks.
            edu
            Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Brandon, sa mainisid kuskil postis üpris frustreenulult, et ikka süüdistatakse Flora fänne esimesena. Minu küsimus on, et miks see nii on? Ja mida annaks ära teha/muuta, et edaspidi see nii teps ei oleks?
              Põhjus miks süüdistatakse Flora fänne ikka esimesena on väga lihtne. Floral on VÄGA erinevad poolehoidjad ja seetõttu leiab ALATI keegi omale tegelase keda ta vihkab. Flora fännid teevad lärmi Eestis väga palju ja see ei meeldi tennisepublikule (mida on suht palju). Flora fännid näitavad oma arvamuse väga otsekoheselt välja kui midagi tehakse neile või meeskonnale.

              Jalgpallifänluse eesmärgid: 1) Toetada oma meeskonda. 2) Võtta vastasmeeskonnal moraali maha, et nad mängida ei suudaks nii hästi. 3) Võtta vastasmesskonna fännidelt tuju oma meeskonda toetada (et vastasmeskonnal kaoks moraalne tugi). 4) Luua eriline atmosfäär kõigile kes mängul on (arvestades publiku hulka, siis Eestis veel ei ole võimalik).

              Mida ei muudeta kindlalt: Häälekust, otsekohesust, väga erinevate fännide olemasolu (ei panda paika, et ainult need ja need tohivad siin mängul olla).

              Ehk siis kui keegi kaklema kipub siis on see tema oma probleem, et närvid nii perses on ja haigla/vanglaravi vajab. Las istub ja rahuneb haiglas/vanglas või ärgu tulgu üldse mängule sel juhul.

              Kommentaar


                Ma ei hakka seda kõike siit läbi lugema ja ega palju midagi lisada pole. Kaasas olnuna sain ühena esimesest väravast välja ja kui selja keerasin siis märkasin et vahepeal on aed kinni tõmmatud ning osa rahvast turnib väravate otsas jne... Olin sunnitud igaks juhuks jopeluku eest kinni tõmbama, kuna fototehnika mis kaasas oli, ei ole just kõige odavamate hulgast. Bussijuht ütles, et tema ei sõida väravast sisse ja see peale mõeldigi hiljem teine tee välja. Samal ajal kui värava juures toimusid rahutused tegelesin ise Aadu&Viinad reisi seltskonna aitamisega, kuna neil oli auto ikka nii läbi, kui läbi. Parklas sai mitu tiiru autot lükates joostud, kuid tulutult. Ei tea, mis neist sõpradest seal pärast sai. Väike pildigalerii nii ilusast mängust, on soccernetis kõigile näha, mis oli tõesti ilus tulemusega 1:3. See et lasti karistuslöögi järksest olukorrast omale ära lüüa, tõi ka meie triibulistele täpsemad löögid jalgadesse. Suurepärane Jürgensoni parema jala tõstega pall viigistas seisu ja juba uuel poolajal tulnud lisa tegid meele heaks. Ainult mäng oli ainus ilus asi, mida Sillamäel näha sai, kõik ülejäänu tahan ära unustada.
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Straight Vaata postitust
                  Vaatan ja mõtlen siin selle keskustelu üle. Kui sellised kaklemishimulised on mõlemal pool, siis leppige kokku aeg ja koht nagu välismaal. youtubes neid näiteid piisavalt, lepite aga riietuse ja arvu kokku ja müdistate. teete endale ilusti eraldi foorumi ka ja seal siis sõimlete edasi.
                  olen ise ka flora poolehoidja, kuid pean tõdema, et kui lugesin mõned leheküljed kommentaare tagasi, kus iga teine sõna oli v...u, siis on kurb. noored fännid loevad ka seda siin ja kas see peaks olema siis eeskuju?
                  olen mõelnud ka et võiks tulla fännitribüünile vahel, aga kahjuks ei tõmba mitte sinna kui ebatsensuursus on vahend fännamiseks.
                  aga mis seal ikka, tehke mis tahate, aga lihtsalt fännklubi võiks ammu suurem olla kui natuke oma käitumist erinevatelt tahkudelt analüüsiksite ja sellest järeldusi teeks.
                  edu
                  See tooks Eesti jalgpallifännindusele huku (nii klubi kui ka koondise tasandil) ja lisaks süütuid ohvreid erinevatel põhjustel. Sillamäe kodumängud võiks lihtsalt Tallinnasse tõsta, et normaalsete fännide suhtarv munnidesse parem oleks.

                  Kommentaar


                    Vahet ei ole.Loen ajalehtedest lihtsalt rämpsu.Inimesed kes olid kohapeal teavad kuidas asi oli ja käis.Siin samamoodi lihtsaltt ühikargajad loevad kollast ajakirjandust,aga inimesed kes olid kohapeal neid ei kuulata.Parem tiib ja Viies Sektor on koguaeg süüdi olnud.Las jääda.Aitäh kõigile kes olid meiega sillamäel ja kaitsid üksteise elusid,Venelaste eest. Aiäth poisid/tüdrukud,Aitäh!
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      Aiäth poisid/tüdrukud,Aitäh!
                      Tegid ikka selle käeviipe ka arvuti ees, kui seda kirjutasid?

                      Kahju, et ma Tartus olles kuidagi foorumisse ei saanud, tahtnuksin kirjutada, et ootan pingsalt, mil saabub mõni härrasmees rohe-valgetriibulise avatariga ja kirjutab, et nemad ei teinud midagi, neile lihtsalt tuldi lambist kallale.

                      Vahva!

                      Kommentaar


                        Flora võiks ise teha miski fanclubi või ühenduse, koos mingi kargava klouniga, kes vägesid juhataks, kainelt ja rahulikult muidugi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Flora võiks ise teha miski fanclubi või ühenduse, koos mingi kargava klouniga, kes vägesid juhataks, kainelt ja rahulikult muidugi.
                          Klubil ei ole mõtet teha fanclubi. Fännid hakkavad klubilt ootama liiga palju ja hakkavad sõltuma klubist. Lõpuks lõppeb see fännide hääbumisega ehk siis klubist distantseerumisega. Ehe näide on Kalju, kus tulihingelised fännid on klubist eemaldunud diktaatorliku süsteemi pärast. Parim variant on see, et fännid veavad ise fanclubi ja klubi vahetevahel toetab fanclubi ja toimuvad ka kohtumised klubi juhtidega vahetevahel. See on muidugi minu nägemus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Parem tiib ja Viies Sektor on koguaeg süüdi olnud.
                            Ma nagu küll ei saa aru, et ainult teid süüdistatakse. Iga normaalselt mõtlev inimene saab aru, et süüdi olite nii teie, kui ka nemad.

                            Kommentaar


                              Kahju, et ma Tartus olles kuidagi foorumisse ei saanud, tahtnuksin kirjutada, et ootan pingsalt, mil saabub mõni härrasmees rohe-valgetriibulise avatariga ja kirjutab, et nemad ei teinud midagi, neile lihtsalt tuldi lambist kallale.
                              Sa olid Tartus ja TEAD kuidas asi tegelikult oli!? Ma arvan küll et sa ei tea mis seal tegelt toimus ja võiksid vähem jahuda sellel teemal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jepjep Vaata postitust
                                Sa olid Tartus ja TEAD kuidas asi tegelikult oli!? Ma arvan küll et sa ei tea mis seal tegelt toimus ja võiksid vähem jahuda sellel teemal.
                                Mõtle nüüd ise - nii loll ei saa isegi sina olla, et arvad, et kõik usuvad teie paipoiste juttu stiilis me ei teinud midagi, läksime ainult wc-sse ja kõik kargasid meile peale; üldse ei joonud ka, ainult mõned õlled.

                                Selleks, et mõista, et taolised asjad ei juhtu õhust ja armastusest, ei pea kohapeal olema, piisab vaid sellest, et enam-vähem teada/tunda, millised te olete.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X