Lehekülg 632, kokku 976 EsimeneEsimene ... 132532582622628629630631632633634635636642682732 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 12 621 kuni 12 640, kokku 19506

Teema: FC Flora

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Viimase distsiplinaarkomisjoni otsusega määrati Florale lausa 4 miinimumpalga suurune trahv. Kolm sellest moodustas Flora II kohtumine Pärnuga ning midagi oli valesti ka Flora - Kalju mängus. Täitsa huvitav.
    Misasja? Mille eest?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Viimase distsiplinaarkomisjoni otsusega määrati Florale lausa 4 miinimumpalga suurune trahv. Kolm sellest moodustas Flora II kohtumine Pärnuga ning midagi oli valesti ka Flora - Kalju mängus. Täitsa huvitav.
    Kusjuures Flora karistamine ei ole esmakordne ja kui kunagi juhtub Kaljule mingi karistus tulema, siis mäleta seda, et ka Flora on saanud karistada, mitte ära ütle, nagu vahel ikka öeldakse, et Florat ei karistata kunagi.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kusjuures Flora karistamine ei ole esmakordne ja kui kunagi juhtub Kaljule mingi karistus tulema, siis mäleta seda, et ka Flora on saanud karistada, mitte ära ütle, nagu vahel ikka öeldakse, et Florat ei karistata kunagi.
    Sind ei ole ju olemas?
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

urmar urmar urmar urmar urmar. Aitäh! Taaskord tõid just sina minu päeva paar naerupahvakat juurde
    Ulme!

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Milline on see flaier millega homme 5 eurtsi eest mängule saab?
    Uiboleht ja Pohlak pole mulle flaierit saatnud ja tasuta kutseid samuti mitte
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mister Vaata postitust
    urmar urmar urmar urmar urmar. Aitäh! Taaskord tõid just sina minu päeva paar naerupahvakat juurde
    Ulme!
    Hea, et hea tuju said, muidu oled alati tige.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Hea, et hea tuju said, muidu oled alati tige.
    Urmas, selle asemel et ironiseerida, aita parem hädas inimesi.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas olll Vaata postitust
    Tallinna TV kavas vähemalt mäng on , aga kas nad ka tegelikult näitavad ??? nelja meeskonna turniiril lubasid ju ka algul kõike mänge näidata ...
    samas kui näitavad - siis nende programm jookseb ju ka netileheküljel , lootust peaks olema

ot et nagu on ka striim sellest kanalist? mis aadress on?
    Catalunya is not Spain!

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Milline on see flaier millega homme 5 eurtsi eest mängule saab?
    Uiboleht ja Pohlak pole mulle flaierit saatnud ja tasuta kutseid samuti mitte
    Tänases eplis oleval reklaamil oli:
    "Flaieriga, mille saad andale Nike`i ja Sportland`i kauplustes täispileti hind ainult 5 eur"

Ehk printerist vist abi pole.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Tänases eplis oleval reklaamil oli:
    "Flaieriga, mille saad andale Nike`i ja Sportland`i kauplustes täispileti hind ainult 5 eur"

Ehk printerist vist abi pole.
    Kindlasti on seal ka mingi trikk juures a la, et osta 30 või ma ie tea mis summa eest ja siis saad flaieri.
    Valgustage nüüd rumalat inimest.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Ootaks ka ise sama infi.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Flaiereid saab Sportlandist ja Nike kauplustest ja ka enne mängu saab selle Arenal asuvast Sportland Footballist tasuta.
    FC Flora

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Veispukkist sain vastuse- Flaieri saab Sprotlandi ja Nike kauplustest, samut saab flaieri enne mängu Sportland Footballist.Kui kardate flaierist ilma jäämist, siis võite selle ka ise välja printida http://www.piletilevi.ee/p​icture_w.php?type=showDeta​ilsFull&ID=601fbb7180 26957​c7aa2743d8e653a05

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

http://www.ohtuleht.ee/435563

Selle asemel, et hiljem kommentaariumites viriseda Eesti klubide kehva taseme üle, kutsub Reim kõiki homme staadionile, et oma häälega Florale jõudu juurde anda. „Meil on vaja nii õnne, jõudu kui poolehoidjaid tribüünidel, et pigistada endast välja see, mis seal sees on!"

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Vahemärkuse korras, Shamrock Roversi koosseisus on ainult üks mängija, kel esivanemad tõenäoliselt mustalt mandrilt, seegi varuväravavaht.
    Iirlasi Ulsteri, Elizabethi ja muu teravaga vaevalt keegi ärritama hakkab.

Nii, et suht mõttetu eelpõdemine, seda enam, et nagu fännikal aru sain, mõned üleannetud üritasid veits tribüünidele kogunenud meie kohalikke Pareiko ja Wislameelseid ning Flora vastase meelsusega immigrante ja nende järeltulijaid provotseerida.

Tegelt unustatud teema, imelik, et nüüd aegviitega meediasse üles tõmmati, klubi oleks võinud tõenäoliste patustajatega otse suheldes asi sirgeks rääkida.

Mõttetu, selleasemel, et negatiivset affišeerida, peaks klubi kogu oma energia reklaami, läbimõeldud mängukorralduse õnnestumisse suunama.

Aga nagu ikka, et enda saamatust ja vigu varjata, tuleb leida kont, mida avalikkusele visata, nagu Edgar Suur seda oskab.
    aga saaks ju
    soccerit mängivad iirimaal ilmselt ainult protestandid, et mingi katolike slõuganitega saaks neid ärritada kõvasti
    ja IRA lipud peavad raudselt väljas olema, eriti sellepärast, et sügisel on ju ka toredad koondisemängud
    tell your mother, we are hooligans!

Zeusi poeg Kasutaja Piksenool avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Päikest!

Pakun, et Pärnu mängus tuli püro kasutamise eest teisel poolajal ja alasti väljakule jooksu eest mängu lõppedes. Flora- Kalju mängus vististi neegri solvamise eest ja/või mängijate käitumisega viimastel minutitel seal penaltiolukorras.
    Tsitaat Algselt postitas alehis Vaata postitust
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Misasja? Mille eest?
    Ma parem ei pane videot üles, asjaosalised saavad veel äkki pahaseks.

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Vesti tütar jagas eile flaikusid. Keegi luges foorumit vahepeal vist.
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Fussballverrückt Kasutaja 818 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Noh, eks see esiliiga mäng oli omaette ooper Sellist möllu ja õhkkonda pole esiliigas vast ennem eriti olnud, seega ma arvan, et andestatav...
    Aga täna, juba täna, juba täna õhtul.... Aaaaaaagh, adrenaliin paugub juba hommikul kella 7'mest.
    Kuramus, kas iirlasi tuli tegelikult ka 500 ringis siia??? Väga hull igatahes, respect...
    Peame täna väga palju vaeva nägema, et meid kodus väga üle ei laulda... Ma juba kujutan seda melu ette, KÕIK täna õhtul staadionile...
    On ainult Flora!!!
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

Senaator Kasutaja Sen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 818 Vaata postitust
    Kuramus, kas iirlasi tuli tegelikult ka 500 ringis siia??? Väga hull igatahes, respect...
    Peame täna väga palju vaeva nägema, et meid kodus väga üle ei laulda... Ma juba kujutan seda melu ette, KÕIK täna õhtul staadionile...
    On ainult Flora!!!
    Ja nad kõik on ilusasti rohe-valge triibulised Dublinis läks mul murdosa sekundiks isegi särgid segamini kui rohe-valged ründasid Ja 40-50 Dublini eestlastega tegime suuremat lärmi ja kaasaelamist kui mõnel Flora kodumängul.
    Loodetavasti tuleb täna 2500+ pealtvaatajat.
    FLORA !

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud