320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
    poolsõprusmänge?
    Mängiti eelmine aasta ju varumeestega ja sama ka enam vähem see aasta. Balti liigat ei voeta täie tosidusega koigi meeskondade poolt.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      No kukutamine kukuamaiseks, kuid see, et mäng üldse ära korjati.. see on kahtlane. Samas ehk hakkas neil tõesti esialgse suure koefitsiendi pärast lihtsalt rahast kahju.
      Pakun, et korraldaja ei leidnud mõtet hakata sellise vähetähtsa ürituse osas ebaproportsionaalselt suuri riske võtma, võib-olla lennatigi Flora koefitsiendile sisse, book läks tasakaalust välja ja seejärel ei viitsitud koefitsientidega enam jännata ning võeti kogu mäng maha ning maandati olemasolevad riskid mujal.

      Kommentaar


        Ma arvan ,et Unibet pani Flora koefitsentidega lihtsalt puusse ja lõpuks võetigi maha. Mingit kokkuleppemängu varjugi ei olnud eile näha. Mõlemad pooled võitlesid elueest.
        Aga fänluse koha pealt tahaks omadele öelda ,et väike kriitika ei tee paha. See ,et eile uusi nägusid oli on igal juhul väga hea . Kui uute inimestega natuke vaeva näha siis saab kindlasti parema tulemuse . Tuleb väheke rohkem mängule keskenduda . Aga see mis puudutab uusi laule jne. siis selle koha pealt peaksime ninameestega omavahel asjad läbi mõtlema. Ma arvan ,et noorem generatsioon juhtigu laulukoori. Uued laulud ei tohi olla pikad . Vähem pikka teksti , pikk tekst ei jää meelde ja inimestele meeldivad rohkem lööklaused ja tuntud viisid , meloodiad. Neid on hea meelde jätta.
        Ja samas tuleb paikka panna ,millal salle lehvitame ja millal peakohale . Midagi keerulist ei ole, me pole lihtsalt viimasel ajal üldse sellele tähelepanu pööranud aga teised fänniliikumised samas jällegi õpivad hoolega. Meie pluss on praegu ikkagi veel see ,et meid aktiivseid tegelasi on rohkem ,kui teistel klubidel.
        Ning lõpuks kandub kõik sellele pinnale ,et kui klubi on edukas siis on ka fänne rohkelt ja nad tegutsevad aktiivselt. Igatahes vaatan praegu tuleviku suunas üsna optimistlikult ja küllap me selle trummigi uueks hooajaks ostame.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Jah Slava oli täna boss. Meie nõrgimad lülid olid kaitses Reintam ja Palatu.
          Kams tegi head tööd ,kiitus talle. ja Miku kah muidugi päästis mitu kindlat kolli. Fännisektor oli küll rahvast pungil aga kaasaelamine väga sitt.Leedukate 20 pealine punt tegi meile igatahes ära. Ei tea aga fänluses on täielik allakäik.Kui Pipi laul ja veel 1-2 välja arvata siis on enamus nagu vana vinüülplaati keerutaks.Kas koondise koopiad või lihtsalt iganenud lasteaiarepertuuar a-la ,,flora võidab niikunii , selles pole kahtlustki.,, Sellise plakatiga olid 10 a. tagasi mingid puberteediealised tüdrukud Kadrioru staadionil aga meie laulame seda nagu ogarad. Aga kui ei suudeta midagi muud välja mõelda siis pole miskit teha järelikult ongi tase selline. Ma ütleks ,et hetkel kõige sitem tase fännipuntidest Eestis.
          Ei saa ka kriitikast aru + koondisel on päris mitmeid Flora laule. Ma ei ütle, et nüüd koondis meilt üle võtnud, vaid pigem meie neile andnud, Sen, Pilt, mina ja mõned veel oleme proovinud koondise mängudel laulda neid ja etskae, ongi käiku läinud
          + mõned vanad koondise laulud olid minu teada ennem Flora fännide kasutusel, ennem kui koondisele jõudsid.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
            Ma ei ütle, et nüüd koondis meilt üle võtnud, vaid pigem meie neile andnud, Sen, Pilt, mina ja mõned veel oleme proovinud koondise mängudel laulda neid ja etskae, ongi käiku läinud
            Ennast kiitmast ma ei väsi ja kui väsin, siis puhkan ja kiidan edasi!!!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Sooviks näha tüütust Reinu üksikul saarel ilma netita.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Sooviks näha tüütust Reinu üksikul saarel ilma netita.
                Mis te seal kahekesi peale hakkaksite?
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Mis te seal kahekesi peale hakkaksite?
                  Vastus siin: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=7751
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Väravad ja intervjuud:

                    http://www.tv3.ee/video

                    Valida TV 3 Uudised -> 2009 -> 28/10/09 ja 28:10 peal hakkab jalgpalliteema pihta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Väravad ja intervjuud:

                      http://www.tv3.ee/video

                      Valida TV 3 Uudised -> 2009 -> 28/10/09 ja 28:10 peal hakkab jalgpalliteema pihta.
                      Slava teine värav on eriti hea

                      Kommentaar


                        Rein pani mulle täiega ära. Kummardus sulle oo võimas jumal.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Ennast kiitmast ma ei väsi ja kui väsin, siis puhkan ja kiidan edasi!!!
                          Me saame aru, et seal hakkab sul suvi tulema ja läheb palavamaks. Vedelikukadu on suur aga soovitaks rohkem vett tarbida (+28 kraadiga nii vähemalt 7L päevas ja +38 kraadiga vähemalt 8L päevas). Vein selleks ei sobi kuna viib mõistuse samamoodi nagu vedelikukaotus

                          Head palavuse talumist ja rohket vett soovides.

                          Ballack

                          Kommentaar


                            ballack teab millest ta räägib

                            Kommentaar


                              Lõuna-Eestis või?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Lõuna-Eestis või?
                                Ei, istub Sillamäel kinni. Ta ei julge kultrast välja tulla, kuna Sillamäe venelased annavad talle muidu tuupi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X