320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Ei, istub Sillamäel kinni. Ta ei julge kultrast välja tulla, kuna Sillamäe venelased annavad talle muidu tuupi
    Kuna siis ka Flora fännidest pilte hakkab avalduma,mitte ainult vastas fännidest nagu tavaks saanud on?
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Päris viisakas püro oli teil, Jomps tegi?

      Kommentaar


        Ega jah, püroga juhtus nii, et kuna alles paar tundi ennem mängu avastati, et keegi selle hankimisega ei tegelenud, siis kahjuks paremat kiiruga ei leidnud.....Aaaaaga siiski, 4-0 võit.... Super
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          Super, Flora!
          FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

          Kommentaar


            Krt, mina ei saa Rüütlist aru.
            Flora väänas Sillamäele paki!!! SUPER ELAMUS! TÄNUD KÕIGILE MÄNGIJATELE!
            Selleasemel, et avalikkusele AK-s mängijaid kiita, neid tunnustada, ajab Rüütli mingit jura viletsast mängupildist jne. bla-bla-blaa.
            Rääkigu mängupildist garderoobis või duši all kui kobiseda on. Kas tõesti lugupeetud peatreener ei või veidi rõõmustada oma meeskonna võidu üle?
            Samas kui palju oleme pidanud peale stta mängu (ka koondise mängude järgselt) kuulma lutile järgnevaid õigustusi ilusast aga mingi ime läbi tulemuseta mängupildist.
            Flora VÕITIS (ja see on tähtsaim), mängult mängule üha suurenev fännigrupp oli sillas, viimastes mängudes sajab väravaid igale maitsele, mängijad võitlevad nagu oleks meistritiitel mängus, ainuke, kellel nina pikk, on millegipärast peatreener?
            Imelik.

            Kommentaar


              Tõsi, eks nädal ole pikk aeg, aga tuletaksin sulle sellegipoolest meelde möödunud laupäevast mängu Kuressaarega:
              1) hea annus tennisepublikut
              2) mängijad võitlesid nagu meistritiitel mängus?

              Ahah..


              Mitte, et mul ei oleks hea meel Flora tänase võidu üle, täpselt vastupidi, aga noh, ma ns..

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Tõsi, eks nädal ole pikk aeg, aga tuletaksin sulle sellegipoolest meelde möödunud laupäevast mängu Kuressaarega:
                1) hea annus tennisepublikut
                2) mängijad võitlesid nagu meistritiitel mängus?

                Ahah..


                Mitte, et mul ei oleks hea meel Flora tänase võidu üle, täpselt vastupidi, aga noh, ma ns..
                Jälgisid täna telekast ka mängu või lihtsalt ei suutnud uskuda enda silmi fännigrupi kohapealt?
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Tõsi, eks nädal ole pikk aeg, aga tuletaksin sulle sellegipoolest meelde möödunud laupäevast mängu Kuressaarega:
                  1) hea annus tennisepublikut
                  2) mängijad võitlesid nagu meistritiitel mängus?

                  Ahah..


                  Mitte, et mul ei oleks hea meel Flora tänase võidu üle, täpselt vastupidi, aga noh, ma ns..
                  Nädal tagasi:
                  Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3:0

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Jälgisid täna telekast ka mängu või lihtsalt ei suutnud uskuda enda silmi fännigrupi kohapealt?
                    Natukene vaatasin, enne viimast väravat õnnestus magama jääda.

                    Igal juhul positiivne, et teid täna palju oli, aga kesa jutust kumas pigem välja see, et järjest paremaks ja paremaks on läinud, kui aga alles eelmisel mängul oli kõik pehmelt öeldes nigel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Nädal tagasi:
                      Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3:0
                      Vaatasid mängu ka või näed ainult numbreid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Vaatasid mängu ka või näed ainult numbreid?
                        Võit on võit, kas vaataja silmis ilus või mitte, ikkagi võit ja võit on kõige tähtsam ja ilusam, mitte lutt, mis võib silmale ilus olla aga ikkagi lutt!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Kuna siis ka Flora fännidest pilte hakkab avalduma,mitte ainult vastas fännidest nagu tavaks saanud on?
                          Ehk järgmine hooaeg. Kui mõni mees suudab tundeid vaos hoida.

                          Kommentaar


                            Pehmelt öeldes jätab külmaks, mida Sina 17 arvad...
                            Heheheheeeee.... Parema tiiva poolt pikkkkk, pikkkkkk pai ja kimp punaseid nelke meie Sillamäe lemmikule, nr 17'le..... Mingi nimi talle ka "eiteamisvärvipassi" on pandud?
                            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Natukene vaatasin, enne viimast väravat õnnestus magama jääda.

                              Igal juhul positiivne, et teid täna palju oli, aga kesa jutust kumas pigem välja see, et järjest paremaks ja paremaks on läinud, kui aga alles eelmisel mängul oli kõik pehmelt öeldes nigel.
                              Eelmisel mängul, kui mängisime Šiauliaiga teisipäeval oli meid juba üsna arvestatav hulk, kuid mäng oli täna parem, fänlus parem... aga siiski eelmine mäng nüüd nii väga nigel ei olnud, vaatasid sillamäe euromängu hoopis?
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Ehk järgmine hooaeg. Kui mõni mees suudab tundeid vaos hoida.
                                Mida see tähendama peaks?
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X