320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Kui nüüd peaks Mošnikov ka kuhugi minema, siis pole siin küll erilist põhjust rõõmustamiseks.

    "Küll me kuidagi hakkame saame" on juba aastaid tuttav jutt, ainult et need aastad on ka tiitlita mööda saadetud.
    Ega Mosni yksi ka ei jaksa tassida seda florat

    Kommentaar


      selliste mängijate nagu praegu floral on ei maksa medalitele loota, peaasi, et Pohlak saab mängijad välismaale müüa ja raha saada, see mis koht flora saab eesti liigas on juba viiekümnde kuues asi...
      ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

      Kommentaar


        Kas see Moshnikovi jutt on mingi luulu või on alust kah? Kui alust ei ole siis milleks niisama blalbalbala. Korra ta käis ja temaga jäädi rahule seda ma tean aga nüüd pole rohkem nagu midagi kuulda.
        FCF Forever

        Kommentaar


          FC Flora parimad hetked 2009. hooajal

          Kommentaar


            Super! tänud meesmuistele :P
            FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

            Kommentaar


              Neetud, kui ma selle taustalaulu esimesed taktid ära kuulsin, siis ma loobusin edasi vaatamisest. Vabandust, Steiv

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                FC Flora parimad hetked 2009. hooajal

                Oh jah , nii hea oli vaadata seda ,kuidas mul koos Kesa ja Sen-iga peale Vanna väravat katus ära sõitis Oli tõesti värav kusagilt universumist.
                Meesmuistele selle eest küll pikk pai ,kuigi kohati sa peksad siin segast nii mitmeski teemas aga annan andeks
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Neetud, kui ma selle taustalaulu esimesed taktid ära kuulsin, siis ma loobusin edasi vaatamisest. Vabandust, Steiv
                  No kuule, nii hull see ka nüüd polnud
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Laul oli küll hea, kust originaalversiooni saaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Laul oli küll hea, kust originaalversiooni saaks?
                      Aga see ongi originaalversioon, kui nii võtta, vaid pilt on uus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Neetud, kui ma selle taustalaulu esimesed taktid ära kuulsin, siis ma loobusin edasi vaatamisest. Vabandust, Steiv
                        Vaata, see on Florale tehtud Flora 2009. aasta klipp


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Meesmuistele selle eest küll pikk pai ,kuigi kohati sa peksad siin segast nii mitmeski teemas aga annan andeks
                        Ma nii huvi pärast küsin, et kus? Enda teada vaid korrektset infot jaganud Aga tänud komplimentide eest.


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Laul oli küll hea, kust originaalversiooni saaks?
                        Millist laulu mõtled? Esimene ja viimane neist on Flora hümn Ivo Linna esituses, mille on kirjutanud Gunnar Männik (seda fakti võiks keegi igaks juhuks kinnitada). Seda võiksid küsida Florast. Teised lood on poodides müügil.

                        Kommentaar


                          kas Flora ka kuhugi treeninglaagrisse läheb?
                          millised on plaanitud hooajaeelsed treeningmängud välismaal?

                          Kommentaar


                            Kuu lõpus kohtutakse Riia hallis Skontoga, rohkem ei tea. Vb Skandinaavia.
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              FC Flora pakub nüüdsest huvilistele võimalust küsida ja tundub, et lubab ka vastuseid anda! Esimene vastus on ka ilmutatud.

                              Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

                              Kommentaar


                                ilmselgelt ise küsitud ja ise vastatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X