320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga mis oleks siis õige reageering? Tuleks kiita õnnestunud nalja eest? Kutsuda koos neegreid peksma? Sellised taskunatsid tuleb kiiresti madalaks panna. Füüsiline noomitus aitab kah, järele proovitud. Kambakesi koos on vahvad kätt viskama, paari kaupa viskavad aga jälle väga kenasti varvast
    No seda ma küsingi, et miks see niiväga häirib sind? Pildil ju ei provotseeritud vastasmeeskonna fänne vaid see tehti nö. omaks tarbeks. Noored poisid, vähe radikaalselt meelestatud - no mis seal hullu on? Ega me Iisraelis või Saksamaal ela, kus mõni käeliigutus võib sind trellide taha viia.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Pole mingi nali ju? Ära võta kõike naljana. Maailmas iga fännklubil on oma mingi sümbol millega väljendatakse ennast, keegi ei tee neid maha sellepärast sest nad on jalgpallifännid ja kuidagi peab erinema teisest jalgpallifännist.

      Meie aga oleme nii võib-öelda matsid selle jalgpallifänluse kohapealt, et meil on kohe probleem lahti kui pildil tõstetakse käsi nähtavale - tule taevas appi.
      Kas see on mingi kadedus Flora fännide vastu, et nad suudavad nii erineda teistest fännidest ja siis nokite nende kallal? Kalju fännid ka üritasid erineda, olid roosade kostüümide ja paljaste kõhtudega, aga näed jälle ei saanud kuna tuldi kohe foorumise tembeldama pededeks, ning alakad võiks oma koleda kõhu ära peita.

      Ei mismuud, paneme tavalised riided selga ja lähme istume staadionile maha jalkat vaatama nagu vaataks baletti.. mulle sobib, kindlasti teile enamusele ka.
      Arenenud maailmas ei lasta Hitlerist märgu unenägusid nägevaid inimesi staadionitele. See, et balkanil ja Venemaal sieg heil ja klu klux klani kostüümid (http://www.youtube.com/watch?v=q_MS6LNimDU) staadionitel on, näitab ühiskonna arengutaset...

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        No seda ma küsingi, et miks see niiväga häirib sind? Pildil ju ei provotseeritud vastasmeeskonna fänne vaid see tehti nö. omaks tarbeks. Noored poisid, vähe radikaalselt meelestatud - no mis seal hullu on? Ega me Iisraelis või Saksamaal ela, kus mõni käeliigutus võib sind trellide taha viia.
        Vaevalt keegi arvab, et keegi peaks trellide taha minema. Piinlik võiks aga küll olla...

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Ei taha teravat tõmmata, aga selle käeviskamise oleksid paar tüüpi võinud küll ära jätta.
          Mis sind seal käeviskamise juures häirib ei saa aru, Flora fännidel pidevalt käed üleval. Sa oled mingi juut või venelane, et loed sellest mingi solvangu välja?

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Pole mingi nali ju? Ära võta kõike naljana. Maailmas iga fännklubil on oma mingi sümbol millega väljendatakse ennast, keegi ei tee neid maha sellepärast sest nad on jalgpallifännid ja kuidagi peab erinema teisest jalgpallifännist.

            Meie aga oleme nii võib-öelda matsid selle jalgpallifänluse kohapealt, et meil on kohe probleem lahti kui pildil tõstetakse käsi nähtavale - tule taevas appi.
            Kas see on mingi kadedus Flora fännide vastu, et nad suudavad nii erineda teistest fännidest ja siis nokite nende kallal? Kalju fännid ka üritasid erineda, olid roosade kostüümide ja paljaste kõhtudega, aga näed jälle ei saanud kuna tuldi kohe foorumise tembeldama pededeks, ning alakad võiks oma koleda kõhu ära peita.

            Ei mismuud, paneme tavalised riided selga ja lähme istume staadionile maha jalkat vaatama nagu vaataks baletti.. mulle sobib, kindlasti teile enamusele ka.
            kle laps, sa ei jaga seda biiti vist eriti.

            Algselt postitas elx Vaata postitust
            nooh.. oleks ma Flora fänn ning oleks ma antud seltskonnaga kaasas käinud ning siis teinud meeldiva reisi mälestuseks ühe ühispildi ja siis.. kodus KURAT!! Ma oleks äärmiselt pettunud, et pilt sellise jamaga ära rikuti. Aga õnneks see mind ei puuduta ning tunnen kaasa neile, kes minu eel pool kirjeldatud situatsiooni pidid läbi elama.
            just.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              kle laps, sa ei jaga seda biiti vist eriti.
              gangsta rap made him do it
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                right dawgg

                ei tegelt mis biidi jagamisest sa räägid? kui rahvas hakkab sellepärast nokkima, et keegi imiteerib hitlerit siis keda kotib ausalt, kõva asi mile kallal norida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Mis sind seal käeviskamise juures häirib ei saa aru, Flora fännidel pidevalt käed üleval. Sa oled mingi juut või venelane, et loed sellest mingi solvangu välja?
                  Selleks ei pea olema juut või venelane, et sellise käemärgi peale pahaseks saada. Piisab, kui oled normaalne mõtlev inimene. Minu vanaisa ja tema vend ei tahtnud omal ajal niimoodi kätt tõsta. Vend lasti selle eest maha, vanaisal tuli Soome põgeneda ning seal tibladele tuld anda. Kui saabus aeg, mil punaarmee kirsa taas Eestimaa pinda tallus, siis tuli ta tagasi. Mitte selleks, et Aadule kulpi visata, vaid selleks, et kodumaad kaitsta. Ja Emajõe rindel ei valanud tema ja tuhanded temasugused verd mitte selle pärast, et tänapäeva rullnokad saaksid igavusest ja lollusest käsi püsti ajada ning Eesti mainet välisriikide silmis mustata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Mis sind seal käeviskamise juures häirib ei saa aru, Flora fännidel pidevalt käed üleval. Sa oled mingi juut või venelane, et loed sellest mingi solvangu välja?
                    Oleks võinud siis ühe pildi peal kaaslastega sama moodi olla. Mul on ausalt öeldes suva, aga pildi rikkusid ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aadu&co
                      Või on tegu ka lihtsalt kadedusega....
                      Loomulikult olema kadedad. Kellele ei meeldiks võsa vahel pudelist Karu õllest end karuks juua, üksteisele õlale patsutada ja kiita, et küll ollakse ikka kõvad mehed. Iga inimese unistus on ju elu mitte omada ning hängida teisejärgulise vutiklubiga mööda Eestit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tank Vaata postitust
                        Loomulikult olema kadedad. Kellele ei meeldiks võsa vahel pudelist Karu õllest end karuks juua, üksteisele õlale patsutada ja kiita, et küll ollakse ikka kõvad mehed. Iga inimese unistus on ju elu mitte omada ning hängida teisejärgulise vutiklubiga mööda Eestit
                        Ka selline elu meeldib mõnele. Ei ole ilus teise inimese karjäärivalikuid niimoodi avalikult maha teha, väga inetu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Aga sinusuguste antifade poste lugedes tekib tõsine kiusatus end kiilakas ajada ja kätt igal võimalikul moel tervituseks tõstma.
                          Miks peaks inimene, kes ütleb, et tema arvates ei sobi Flora fännide pildile mingite rühmituste käesignaalid, kohe antifašist olema? Selles mõttes, et miks sina niimoodi sildistad, kui sa samal ajal soovid, et teid ei sildistata?

                          Või on mõeldamatu, et näiteks fašist niimoodi arvata võiks? See oleks ju ka kurb, sest mõned on siin korduvalt väitnud, et poliitikat ja maailmavaadet tribüünidele ei tooda. See on siis vale?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ei saa aru, hakseldate siin paari poisi käeviibutuse pärast aga kas selline pilt sobib ikka Eesti Vabariigis, Meistriliiga mängul, Eesti klubide vahel?

                            Antifad-rad-rod, miks sellise pildi kallal ei hakselda, meelepärane või?

                            Poliitika tribüünil või mitte?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Selles mõttes, et miks sina niimoodi sildistad, kui sa samal ajal soovid, et teid ei sildistata?
                              See küsimus polnud küll mulle, aga kiusatus oli vastata:

                              Aga miks mitte? Miks peaks elama mingi kristliku moraali järgi ja teise põse ette keerama? Mina olen lähtunud alati seisukohast, et kui sind lüüakse, siis löö kaks korda vastu.

                              Ahjaa, ja Tankile: Sul paistab endal IQ sinna 50 kanti jäävat, ajades mingit udu inimseebist, mille isegi padusionistlikud organisatsioonid a la Juudi Maailmakongress, Wiesenthali Keskus jne. jne. on võltsinguks tembeldanud.

                              Üldiselt tundub, et inimestel on nagu kahju, et Sillamäel kõik nii rahulikult möödus. Nüüd peab iga pildikese pealt midagigi otsima, et oleks millegigi kallal norida. Ootused olid ju nii suured, nii suured...
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Ei saa aru, hakseldate siin paari poisi käeviibutuse pärast aga kas selline pilt sobib ikka Eesti Vabariigis, Meistriliiga mängul, Eesti klubide vahel?

                                Antifad-rad-rod, miks sellise pildi kallal ei hakselda, meelepärane või?

                                Poliitika tribüünil või mitte?

                                Üldiselt ei sobi. Tõenäoliselt täpselt samasugune provokatsioon kui käega vehkimine. Ühe seltskonna lollus ei tee aga teise kamba lollust olematuks.
                                Kui aga nemad tunnevad miskipärast sidet oma kunagise kodumaaga, siis võib ehk sellest veel aru saada. Kui aga mingid tolgused arvavad, et juba lahe on natsitervitusi visata, siis on nende probleem hulga sügavam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X