320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sama kasutaja all on ka üks lühem, parema heli kvaliteediga (sain seda vaadates aru, et öeldi "igipõlie rivaali" mitte "esimese (kaob musta mutiauku)") ning seetõttu veidi parem klipp. Vinguks samuti teostuse üle aga arvan, et hetkel on põhiline midagigi teha.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ma arvan ,et ma ei eksi ,kui väidan ,et laupäeval tuleb selle hooaja Eesti klubijalgpalli kõige põnevam mäng ,mis võib otsustada Eesti Meistri tiitli. Lisaks põnevusele on see mäng eriti tähtis Flora fännidele ja toetajatele.
      Ja sellepärast teen üleskutse kõikidele ,kes vähegi FC Florale pöialt hoiavad .
      Tulge laupäeval kõik vaatamata ilmale ,külmale jne.jne. Arenale ,et kaasa aidata meie järjekordsele tiitlivõidule.
      Aitab jahumisest koondise teemal ,meil on tähtsamatki teha . Karikas on vaja taas Asula tänavale tuua. Kaua ta seal Maarjamäel , mingis sitases soojakus vedeleb.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Ma arvan ,et ma ei eksi ,kui väidan ,et laupäeval tuleb selle hooaja Eesti klubijalgpalli kõige põnevam mäng ,mis võib otsustada Eesti Meistri tiitli. Lisaks põnevusele on see mäng eriti tähtis Flora fännidele ja toetajatele.
        Ja sellepärast teen üleskutse kõikidele ,kes vähegi FC Florale pöialt hoiavad .
        Tulge laupäeval kõik vaatamata ilmale ,külmale jne.jne. Arenale ,et kaasa aidata meie järjekordsele tiitlivõidule.
        Aitab jahumisest koondise teemal ,meil on tähtsamatki teha . Karikas on vaja taas Asula tänavale tuua. Kaua ta seal Maarjamäel , mingis sitases soojakus vedeleb.
        Muidu täitsa hea üleskutse, aga...
        Paraku ei tekita sa viimase lausega mingit tõsiseltvõetavust flora fännirühmituse suhtes. Niikaua kui ei austata vastaseid, siis ei kisu üldse staadionile koos teiega fännama.
        Olen siin seda teemat ikka jälginud ja eks arvamusi on erinevaid, kuid tahtsin lihtsalt öelda, et seni ma perega staadionile ei kipita kui sellest ei kujune tore üritus ning kus peamiseks küsimuseks on see kas õlut müüakse või ei.
        Aga loodan, et flora võidab ja saate ikka tiitli kindlustatud.
        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ma arvan ,et ma ei eksi ,kui väidan ,et laupäeval tuleb selle hooaja Eesti klubijalgpalli kõige põnevam mäng ,mis võib otsustada Eesti Meistri tiitli. Lisaks põnevusele on see mäng eriti tähtis Flora fännidele ja toetajatele.
          Ja sellepärast teen üleskutse kõikidele ,kes vähegi FC Florale pöialt hoiavad .
          Tulge laupäeval kõik vaatamata ilmale ,külmale jne.jne. Arenale ,et kaasa aidata meie järjekordsele tiitlivõidule.
          Aitab jahumisest koondise teemal ,meil on tähtsamatki teha . Karikas on vaja taas Asula tänavale tuua. Kaua ta seal Maarjamäel , mingis sitases soojakus vedeleb.
          parem oleks jah see arena katkiste uste ja soditud seintega tühja betooni vahele tuua.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Ei noh ,kus meid siis saab tõsiselt võtta ! MÕnel meist pole olnud lihtsalt 21 aastat muud sittagi teha ,kui iga nädal vahtida mingite rohe-valgete särkidega tegelaste mänge . . Sul vist jääbki Flora mängul perega käimata vähemalt niikaua ,kui mina elus olen .
            Aga seniks soovitan sul perega minna kusagile Midrimaale , Pokumaale või veeparki .!
            FCF Forever

            Kommentaar


              vembutembu maale!!

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Ma
                Ja sellepärast teen üleskutse kõikidele ,kes vähegi FC Florale pöialt hoiavad .
                Tulge laupäeval kõik vaatamata ilmale ,külmale jne.jne. Arenale ,et kaasa aidata meie järjekordsele tiitlivõidule.
                Aitab jahumisest koondise teemal ,meil on tähtsamatki teha . Karikas on vaja taas Asula tänavale tuua. Kaua ta seal Maarjamäel , mingis sitases soojakus vedeleb.
                nii naljaka lause Rootsi Kunn siin valmistanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Kes oli see kuri inimene, kes selle klipi kokku pani?
                  mina tegin selle, olen nõus, et saaks paremini, kuid tõesti oli väga vähe aega sellega tegeleda ja vähemalt on midagi olemas. eks järgmine kord veidi rohkem aega varuda ja teha paremini

                  Kommentaar


                    Homne mäng võib olla küll päris hea võimalus et mängu vastu tuntakse huvi seoses U 17 turniiriga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Ilus tondilossi tühjade tribüünide promo.

                      Waka-waka, klounid, its time for Afrikkaaaa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Ilus tondilossi tühjade tribüünide promo.

                        Waka-waka, klounid, its time for Afrikkaaaa
                        Ennäe crew kah endast märku andmas. Kas astusite Jalgpallihaiglasse ,et ainult enne suuri mänge välja ilmute ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Kuidagi kahtlane on jah...peaks vist levadia fännid punasesse raamatusse kandma seoses sellega, et tegu näib olevat väljasuremisohus liigiga. Iga aasta üritatakse anda esmaabi elustamise näol, kuid elustamisvõte "kommidega laste ära ostmine" pole siiani positiivseid märke näidanud kuna levadia fänluse võib lühidalt kokku võtta kui "elus laip" mis pidevalt viimses agoonias on. Kui siiani kopsud ja häälepaelad veel "elaval laibal" töötavad siis käed (või vähemasti sõrmed) on lakanud liikumast kuna siin foorumis pole neist ei kippu ega kõppu kuulda viimasel ajal. Täheldatud on ka seda, et selle liigi puhul on mõistus otsustanud kehast lahkuda ja pool sellest on hetkel vabalt ringi hõljumas otsides uut keha ja teine pool on uue keha juba leidnud kus abistada...vana keha muidugi ei salli mõistus enam üldse.
                          Väike inim-loomalik psühholoogilis-meditsiiniline kaudne kirjeldus vanametalli olukorrast kus iga lause midagi tähendab mis neil reaalne olukord on hetkel.
                          Ausõna segasemalt ei osanud kirjutada...aga ma vähemalt üritasin

                          Kommentaar


                            aga 00:12 kellaaja kohta päris korralik arvamus ju

                            haha, õhtul tuleb kõva lahing, täägid ja odad, noad ja kahvlid, kõik valmis panna - megafiilingulaks on garanteeritud!





                            ma ei õhutanud kedagi üles just vägivallale
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              ja häälepaelad veel "elaval laibal" töötavad siis käed (või vähemasti sõrmed) on lakanud liikumast kuna siin foorumis pole neist ei kippu ega kõppu kuulda viimasel ajal.
                              Hahaha, kes siin foorumis ei käi teda pole olemas. Eks igavene vingumine, ning enesepiitsutamine avalikus foorumis et elu on raske, "tra ei viitsi enam...", õlut ei saa, turvamees on kuri, papa aivar ei taha lubadusi täita, tiblad ja valetajad on igalpool jne jäägu triibuliste emode prerogatiivina

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                                Hahaha, kes siin foorumis ei käi teda pole olemas.
                                Kaudselt küll. Sa praegu naerad...aga siin on vaja käia kommenteerimas ühel põhjusel. Küll sa välja mõtled selle. Vihjeid olen kaks korda öelnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X