320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal aastalõpuka koosseisud teada saab?

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Millal aastalõpuka koosseisud teada saab?
      eeldatavasti saavad osad "vanad" oma vanadele jalgadele puhkust ning noored uhavad täiega. eelmisel aastal andis see kombinatsioon võidu ja Ott Järvelale Miki Hiire kostüümi kandmise võimaluse

      Kommentaar


        Martin Reim: järgmine aasta on Flora jaoks tõehetk



        "Kui tulime ja tagaukse kaudu võitsime tiitli, siis nüüd peame seda kaitsma ja see võib isegi raskem olla,"

        Kommentaar


          täitsa lõpp kui inetu on vaadata neid XL vorme mõne kuti seljas. kas personal arvab, et kutid kasvavad välja ja 2a pärast paras särk? lohvendab ja üldse väga ebamugav tundub. M suurus mõndadele kuttidel oleks ideaalne variant, ei pea siis si vähemalt mänguaja jooksul 3 minutit kulutama särgi ülesseeeeee kermisel või misiganes.
          i don t like u u don t like me

          Kommentaar


            Võib olla veidi väheke rumal kõsimus, aga kus pedõk?

            Kommentaar


              haige

              Kommentaar


                Algselt postitas jalkamees15 Vaata postitust
                haige
                kivisild helistas hommikul Pedõkile koju, et miks ta Kalevi hallis juba ei ole.
                pedõk vastas, et "Ma ei saa tulla, ma olen haige".
                kivisild küsis, et:"No kui haige sa siis oled?"
                pedõk: "Noo mai tea, ma panin eile oma õde, mõtle ise kui haige ma olen!"

                Kas ka reaalselt selline vestlus toimus, ma ei tea. Ühtede teiste inimeste vahel on toimunud. Ja nüüd on muutunud anekdoodiks.
                Sööge mind elusalt, aga kerge vana-aasta huumor oli vaja veel laia ilma päästa.

                Head vana lõppu,
                Piksenool!
                Algselt postitas alehis
                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                  kivisild helistas hommikul Pedõkile koju, et miks ta Kalevi hallis juba ei ole.
                  pedõk vastas, et "Ma ei saa tulla, ma olen haige".
                  kivisild küsis, et:"No kui haige sa siis oled?"
                  pedõk: "Noo mai tea, ma panin eile oma õde, mõtle ise kui haige ma olen!"

                  Kas ka reaalselt selline vestlus toimus, ma ei tea. Ühtede teiste inimeste vahel on toimunud. Ja nüüd on muutunud anekdoodiks.
                  Sööge mind elusalt, aga kerge vana-aasta huumor oli vaja veel laia ilma päästa.

                  Head vana lõppu,
                  Piksenool!
                  need õe naljad ei ole just tipp huumor
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                    need õe naljad ei ole just tipp huumor
                    Seda minagi. Postituses oli kirjas ka, et "kerge vana-aasta huumor". Lihtsalt eelnev postitus sõnaga "haige" tõi meelde selle eile kuuldud loo. A samas usu mind, kellelegi on see kindlasti päeva nali.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Seda minagi. Postituses oli kirjas ka, et "kerge vana-aasta huumor". Lihtsalt eelnev postitus sõnaga "haige" tõi meelde selle eile kuuldud loo. A samas usu mind, kellelegi on see kindlasti päeva nali.
                      Need on perverdid, kellele sellised naljad meeldivad. jee

                      Kommentaar


                        mmmm perverdid...
                        Head uut eurotsooni ja 2011 kuulugu Florale!

                        Kommentaar


                          ainult 2011???

                          alates aastast 1990 kuulub ju kogu eesti jalgpall florale

                          Kommentaar


                            Krt. Martin hakkas juba täna enne turniiri vabandama ,et kutid ei ole vormis.Selge see ega me esimest korda hooaja alguse mänge vaatama ei sõida aga pole mõtet ka liigselt põdeda ,kuna arvatavasti pole ka vastased paremas olukorras.Ei tea kas naabritest keegi lõunalaagris kah käis või läheb aga vanasti ( 3-4 aastat tagasi ) käisid Läti 4 esimest klubi lausa kaks korda talvel soojal maal laagris.
                            Igatahes laupäeva hommikul läheb reisiks .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Homme leiab kodukalt ka koosseisu

                              Kommentaar


                                eelmine aasta ventspils raudselt oli türgis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X