320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On võimalik, et Siim Luts lahkub
    Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Enne seda on veel Riia 29 jaan, Skontolt vaja revanš võtta!
      jälle Riia - taevas halasta ...
      tahaks vahest kodus ka olla
      millal see Otepää nüüd tulebki ?
      siis veel väljasõit Soome välishokile, nüüd juba ka Rootsi ?
      oh õudust ... ja Kunn tahab veel Peterburi ka minna ...

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Piirojale on vääriline mantlipäria sirgumas .
        Mikk Reintam oli ka sama tiitliga pärjatud, liiga odavalt jagatakse neid

        Kommentaar


          Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
          Mikk Reintam oli ka sama tiitliga pärjatud, liiga odavalt jagatakse neid
          Kas keegi oskab tagamaadest kah rääkida või Reimile lihtsalt Reintam ei istu? Rüütli ajal põhikeskkaitsja ning kutt alles oli/on arenemisjärgus ning nüüd ei lasta Floraga hooajaks enam valmistudagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kas keegi oskab tagamaadest kah rääkida või Reimile lihtsalt Reintam ei istu? Rüütli ajal põhikeskkaitsja ning kutt alles oli/on arenemisjärgus ning nüüd ei lasta Floraga hooajaks enam valmistudagi.
            Rüütli ajal oli muudki huvitavat: põhimees oli Henri Rüütli, toimetas väravamasin Slava, ka Meistriliiga parim mängija Vunk, väravat valvas Inglismaal pinki soendav Aksalu j.n.e. Tulemuseks oli auväärne 4. koht.

            Kommentaar


              Algselt postitas peters Vaata postitust
              Rüütli ajal oli muudki huvitavat: põhimees oli Henri Rüütli, toimetas väravamasin Slava, ka Meistriliiga parim mängija Vunk, väravat valvas Inglismaal pinki soendav Aksalu j.n.e. Tulemuseks oli auväärne 4. koht.
              Põnev, kui palju nüüd Pedõk on parem, kui Aksalu või kas Vunk on sinu silmis tõesti nii pask?

              Ma nõustun, et Rüütli ajal oli tõesti huvitavaid otsuseid, kuid osad su näited on küll arusaamatud :S
              Barcelona.

              Kommentaar


                Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                Põnev, kui palju nüüd Pedõk on parem, kui Aksalu või kas Vunk on sinu silmis tõesti nii pask?

                Ma nõustun, et Rüütli ajal oli tõesti huvitavaid otsuseid, kuid osad su näited on küll arusaamatud :S
                Küllap mõeldi hoopis seda, et siis oli koosseis justkui parem, aga lepiti neljanda kohaga.

                Kommentaar


                  Kuskil näeb kaysespori ja vitesse mängu ka we ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fizth Vaata postitust
                    Kuskil näeb kaysespori ja vitesse mängu ka we ?
                    Ilmselt ainult kohapeal näeb. Vitesse on poolaja 1:0 võitnud. Väravalööja on esialgu saladus. 20. minutil on see löödud. Nüüd on seis juba 1:2 türklastele, rohkem enam ei vahenda mängu käiku.

                    Kommentaar


                      Tulemuse käiku jälgisin ise ka , 5:1 türklastele ! Ei tea kas Luts ka mängis ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fizth Vaata postitust
                        Tulemuse käiku jälgisin ise ka , 5:1 türklastele ! Ei tea kas Luts ka mängis ?
                        Esialgu pole leidnud, aga nüüd on teada huvitava nimega väravalööja Barazite

                        Kommentaar


                          Nüüd on selge, et Luts tänases 1:5 kaotusmängus kaasa ei teinud. Küllap ei jõudnud piisavalt varakult kohele.

                          Kommentaar


                            Kallis Ummi, ma ei tahaks vinguda, aga vastavalt foorumi reglemendile on topeltpostitused keelatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Paul_500 Vaata postitust
                              Kallis Ummi, ma ei tahaks vinguda, aga vastavalt foorumi reglemendile on topeltpostitused keelatud.
                              Juba vingusid ju, aga ütle julgelt mida sa veel tahad?

                              Kommentaar


                                Armas Ummi
                                Paranda mind kui ma sain valesti aru, aga ma ei taha sinuga tüli norida üldsegi mitte. Mul lihtsalt riivas see silma, kuna mu lemmik netifoorum, kus ma olen olnud, seal olid väga karmid nõuded eeskirjade täitmise kohta lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X