320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järelikult loodetakse Postist ikkagi lahti saada ,et tagalat Karuga kindlustatakse. Ma enne rõõmust hõiskama ei hakka ,kui Karu reaalselt väravaid hakkab lööma ja selgelt meile kasulik on. Eriti oleks teda CL-is vaja aga minu arvamus on ,et saaksime ka temata hakkama.
    FCF Forever

    Kommentaar


      No kui Meerits väravas on, siis annab pikki palle karistusala joonele, kus Post ja Neemelo neid kordamööda maha võtavad ja edasine on juba delo tehniki.

      Kommentaar


        a tehniki netu

        Kommentaar


          Loos ju kirjas, et Flora pakub lepingut. Järelikult lepingut veel allakirjutatud pole.
          Oodake ikka ennem ära kui leping olemas. Muidu juhtub nagu juhtus Morozoviga.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            ROOTSI KUNN, vaata oma e-maili kausta!
            FCLT.EU
            ----------------------------------------------------------------------
            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

            Kommentaar


              Floral 3 ründajat ning ega 2 pikka ette panda,ikka korraga 1 pikk ja teine kiirem. seega hakkavad Postiga minutite pärast võitlema ...
              aga jah, enne las sõlmib lepingu. kuni lepingut pole, on ka Kaljul võimalus. nemad pakuvad ju 100% põhikohta.
              Aga Flora selline käik oleks topeltvõimas- Neemelo lööb Eestis alati 20+ väravat, seega lööks ta need 2011.a Flora eest ja vastaste võrku. ise tugevam ja üks vastastest nõrgem

              Kommentaar


                Algselt postitas North Vaata postitust
                ROOTSI KUNN, vaata oma e-maili kausta!
                Selge ,nägin juba . Proovin midagi ära teha.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Vabandused igasuguse offtopicu eest, aga Neemelo!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    Vabandused igasuguse offtopicu eest, aga Neemelo!
                    Ongi. Neemelo võitles siis eelmises elus Esimeses Maailmasõjas Saksa armees.

                    Kommentaar


                      ..minu arust on see pildil olev rohkem lõkketegija-Kuliki nägu!
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Ei see ikka rohkem Neemelo. Ja mis lõkketegija, Kulik oli grillmeister!

                        Kommentaar


                          selle jaoks on OT-s oma teema
                          hea leid muidugi
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Loos ju kirjas, et Flora pakub lepingut. Järelikult lepingut veel allakirjutatud pole.
                            Oodake ikka ennem ära kui leping olemas. Muidu juhtub nagu juhtus Morozoviga.
                            Nii siis läks!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Nojah, ega see nüüd mingi teab mis kaotus pole, et Neemelo Kalju kasuks otsustas. Muidugi ega pink ei saa iial liiga pikk olla, hooaja jooksul võib nii mõndagi juhtuda, kuid siiski: Kaljul on teda rohkem vaja kui Floral.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                                Vabandused igasuguse offtopicu eest, aga Neemelo!

                                12 monkeys

                                a seda, et flora oli ju sitaks kindel et neemelo neile tuleb. kas siis kalju pakkus lihtsalt üle?
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X