320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Ei midagi uut, taas on välismaalased süüdi ja pahad, meie oleme kõik õigesti teinud.
    Aga mida siis valesti tehti? See oli Vitesse ja Flora vahel sõlmitud kokkulepe, et kui mees on piisavalt hea sellisel tasemel mängimiseks, siis tehing Odd Grenlandist Vitesse'i ka toimub. Ja isegi poolpime nägi, et Eredivisie taset see mees küll välja ei kannata. Mida siis tegema oleks pidanud? Selle asemel Vitesse'i asjapulkadel näo täis valetama ja meest taevani kiitma, peaasi, et nad lepinguni jõuaks. Kui palju usaldust oleks Flora sellise käiguga kaotanud?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Tundub ,et Sportland arena kunstmuru soojendus ei tööta .Mis sellest uuest kattest kevadeks järele jääb ,kui traktor iga nädal seal peal nühib nagu ma seda täna nägin ,kui juhuslikult staadionile sattusin .
      FCF Forever

      Kommentaar


        Juhuslikult nägid ja kohe on kõik rikutud. Enamus kunstmurudel müttavad traktorid igal talvel ja ei juhtu midagi erilist. Näiteks Rakvere kunstmurul. Kui mingi koht ka viga saab, siis tehakse uuesti korda.

        Praegusel soojal perioodil ei hakka ju keegi ometi kohe esimese lume puhul kütma. Küttehindu teab küllap igüks omaenese tarkusest.

        Kommentaar


          Peaaegu terve eesti peale ainuke köetav plats ja seda tuleks minu meelest hoida . Ega ma selle hooldamisest ausalt öeldes suurt ei tea võibolla peabki traktoriga möllama aga vähemasti minu arusaamist mööda on miljoneid maksev süsteem sellisel juhul tarbetu ,kui soojendamise kallidusele argumenteerides seda ei kasutata. Siis võib juba palju odavamat varianti kasutada - lund ja jääd sulatavat keemiat.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Ega mina seda täpselt ei tea, lihtsalt oletan, et küttesüsteemi pole tööle pandud, kuna püsivat lund veel ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN
              Ega ma selle hooldamisest ausalt öeldes suurt ei tea võibolla peabki...
              Algselt postitas urmar
              Ega mina seda täpselt ei tea, lihtsalt oletan...
              Jep, tundub möistlik arutelu. Palun jätkake.

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Jep, tundub möistlik arutelu. Palun jätkake.
                Tahtsin lihtsalt kuulsale fännile selgitada, et kunstmuruväljakult lükatakse ikka lund traktoriga ära, muud midagi.

                Kommentaar


                  Martti Pukk FC Florasse!!? Mis mõttes?????

                  Kommentaar


                    millest selline hüüe?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                      Martti Pukk FC Florasse!!? Mis mõttes?????
                      Kalda mängis ka ju Floras. Siis peaks Martti väga kunnima seal ju.

                      Kommentaar


                        Lisaks Pukile alustas FC Floraga ettevalmistust veel kaks mängijat, kes lõppenud hooajal Saaremaa esiklubi värve kaitsesid – Märten Pajunurm ja Andre Ilves. Ka sellegi üle tundis aastaid FC Kuressaare kaptenipaela kandnud Pukk ainult heameelt: „Positiivne oli näha, et kolm uut mängijat oli Kuressaarest ja vaid kaks Viljandist, nendestki üks Kure kasvandik. Näib, et Kuressaare on ikka õigemal teel.“

                        kes see Kure kasvandik Viljandis mängis?
                        Pohlak ütles, et 10 mängijat nö. katsetamistel, kes need 10 nime siis on?

                        Kommentaar


                          Sander Laht ilmselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas spekter Vaata postitust
                            Lisaks Pukile alustas FC Floraga ettevalmistust veel kaks mängijat, kes lõppenud hooajal Saaremaa esiklubi värve kaitsesid – Märten Pajunurm ja Andre Ilves. Ka sellegi üle tundis aastaid FC Kuressaare kaptenipaela kandnud Pukk ainult heameelt: „Positiivne oli näha, et kolm uut mängijat oli Kuressaarest ja vaid kaks Viljandist, nendestki üks Kure kasvandik. Näib, et Kuressaare on ikka õigemal teel.“

                            kes see Kure kasvandik Viljandis mängis?
                            Pohlak ütles, et 10 mängijat nö. katsetamistel, kes need 10 nime siis on?
                            Tõele au andes on Märten Kehtna/Rapla Flora kasvandik ja Ilves Raasiku kasvandik. Ei maksa end võõraste sulgedega ehtida ka.

                            Kommentaar


                              loe lause ikka uuesti läbi.

                              Kommentaar


                                Tunnistan oma viga
                                Vähemalt sai kaks postitust juurde.
                                Jeee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X