320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nigeerlane oli päris hea ! Aga mängu lõpun mängitud ei saanud , kuna sai punase kaardi !

    Kommentaar


      Tundus jah päris hea, jõuline, kindel ja konkreetne. Eksis küll paar korda lihtsa sööduga, ent üldiselt siiski korralik keskkaitsja paistis.

      Kommentaar


        Päris korralik tüüp jah. Kahju, et mehel antud klubi fännide jaoks vale nahavärv on.

        Kommentaar


          Ikka päris s*tt olukord!
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Täna kell 17:30 toimub A. Le Coq Arena Sportlandi kaupluses klubi ja fännide hooajaeelne kohtumine.

            Koosolekul saab osta ka hooajakaarti 50%-lise soodustusega, ehk 20euriga. Muul ajal on kaardi hinnaks 40eur.

            Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]


            Kasutage võimalust, ainult täna !

            Kommentaar


              Algselt postitas sosku Vaata postitust
              Orgla jätkamine FCF-s on minu arusaama järgi ülimalt ebatõenäoline. Ja noor Vene kutt pidavat Viljandisse minema.
              (kõik muidugi platsiäärsed kuulujutud)
              seal samas lingi all on kirjas,et Dmitriev 2012 Viljandis ja Orgla Paides.

              Kommentaar


                Kui keegi salle ja mütse tahab osta siis võtan mõned kaasa ja täna saaks soodsamalt.,kui muidu on hind 10.- siis täna saab 8.- ga .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Mis sellest nigeerlasest sai ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                    Mis sellest nigeerlasest sai ?
                    Läks parematele jahimaadele või nagu Reim täna ütles siis omanikel olid temaga teised plaanid.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Kui palju täna Flora hooajapileteid ka müüdi? Kalju parseldas varem ju lausa 9 tükki maha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas peters Vaata postitust
                        Kui palju täna Flora hooajapileteid ka müüdi? Kalju parseldas varem ju lausa 9 tükki maha.
                        Ei oska öelda ise olin üks ostjatest aga ega seal järjekorda küll ei olnud . ,Kui aga laiemalt mõelda siis kas või Kalju ja .... ainult üheksa hooajapiletit. Ilmselt koduses liigas publikurekordeid väga oodata ei ole.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Ei oska öelda ise olin üks ostjatest aga ega seal järjekorda küll ei olnud . ,Kui aga laiemalt mõelda siis kas või Kalju ja .... ainult üheksa hooajapiletit. Ilmselt koduses liigas publikurekordeid väga oodata ei ole.
                          Endal oli ka õilis plaan kohale tulla ja see pilet soetada aga vaevlesin kodus seljavaluga ja unustasin sootuks ära
                          Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                          Kommentaar


                            Kunn oli viimane, kes kohale jõudis. Seega oli raske ka järjekorda märgata. Aga Paarkümend läks käiku kindlasti, mina isiklikult + mõni veel ostis mitu kaarti korraga (fännidele, kes ise kohale tulla ei saanud).
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                              Kunn oli viimane, kes kohale jõudis. Seega oli raske ka järjekorda märgata. Aga Paarkümend läks käiku kindlasti, mina isiklikult + mõni veel ostis mitu kaarti korraga (fännidele, kes ise kohale tulla ei saanud).
                              Mina ostan hiljem, eile lihtsalt ei olnud võimeline voodist püsti tõusma et koosolekule tulla. Jaanus, sa oleksid pidanud minu poole jääma kui mu lennujaamast koju tõid ja mind vägisi üleval hoidma
                              Täna kõik mängule! Hakkame neid karikaid vaikselt korjama! FLORA !

                              Kommentaar


                                Pole õrna aimugi palju neid hooajapileteid läks...ma ise juba pikendasin kolm tükki...nii mõnigi veel...kõik ei saanud kohale tulla kes oleks tahtnud hooajapiletit...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X