320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige rohkem on mul kahju sellest, et Lutsi käärid sisse ei läinud. Ilma suluta olnuks minu meelest Meistriliiga kümnendi värav.

    Kommentaar


      Esimest poolaega ei näinud, kuid teist vaadates oli kalju küll paras õnnetus. Mängiti pikka palli ette Neemelole, Viikmäe on saamatu nagu alati. Ja eks ma väheke olen jälginud jalkat, vähe enam kui sina ma arvan
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Kõige rohkem on mul kahju sellest, et Lutsi käärid sisse ei läinud. Ilma suluta olnuks minu meelest Meistriliiga kümnendi värav.
        Käärlöögi sooritajaks oli siiski Prosa.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
          Kaua sa jalgpalli vaadanud oled?
          Ma millegipärast kahtlustan, et ma olen jalgpalli kauem vaadanud kui sina elanud.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Käärlöögi sooritajaks oli siiski Prosa.
            Kindel? :O

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kindel? :O
              Sa küsid nii, et ma hakkan ise ka juba kahtlema. Aga oli ju!? Polnud?
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Ei tea kaugele see Flora UEFA Meistrite Liigas jõuaks? Esimesest ringist ei saadagi edasi... Ilmselget oleks pidanus värav lugema ja kõik! mjaasa, aga mida siis tegema oleks pidanud? See oli tõhus, loodi ohtlike olukordi, kuid kohtunik võttis igat sikutamist, kui löömist. Tänane võit oli õnn teile! Vabandust, kui ma nii kritiseerin siin Vihale ajab niuke asi, kui kohtunik ei vilista õieti.

                Kommentaar


                  Võit taskus, äge, tublid!

                  Tänan südamest kaasfänne ja Flora mängijaid vinge sünnipäevakingituse eest

                  Tänaks ka turvameeskonda kui järgmisel Flora kodumängul oleks fännisektorisse avanev koridor ja uks avatud.
                  Kas tõesti on raske tõsta oma neetud lindid veidi kaugemale, nii, et ei peaks fännikasse kulgema tribüünilt toolide vahelt, vaid tsiviliseeritult, ettenähtud koridorist ja uksest?

                  Lõpetage laisklemine mänguorgunnijad, orgunnige nii, et fännidel oleks mugav!!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
                    Vihale ajab niuke asi, kui kohtunik ei vilista õieti.
                    õigesti*

                    Kommentaar


                      Kalju fännide arvates ostis kesa Kaasiku kamba lihtsalt ära,et sünnipäev ikka tore oleks! Nüüd ootan Jüri Lina arvamust,kas äkki on asjasse segatud ka templirüütlid!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Tegelikult ei saa neid kahte klubi võrrelda, sest üritab tiimi tuua võimalikult häid mängijaid(sh ka välismaalasi) ning teeb kõik, et võita tiitleid ning jõuda edasi Euroopas(mis pole muidugi vale), aga teine tiim üritab just tuua sisse põhiliselt eestlasi kes võiksid ühe-paari hooaja pärast jõuda välismaale ehk on nagu hüppelaud. Ehk mulle meeldib Flora juba sellepärast rohkem, et ta annab Eestile rohkem juurde.
                        Algselt postitas Blue Moon
                        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Sa küsid nii, et ma hakkan ise ka juba kahtlema. Aga oli ju!? Polnud?
                          Luts oli siiski, ETV klipis see moment olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                            Kalju fännide arvates ostis kesa Kaasiku kamba lihtsalt ära,et sünnipäev ikka tore oleks! Nüüd ootan Jüri Lina arvamust,kas äkki on asjasse segatud ka templirüütlid!
                            Illuminaadid, Muzilane, illuminaadid. Teutoonidest illuminaadid.

                            Kommentaar


                              Wakui olukord oli 100% punase kaardi koht aga kohtunik tegi veel imelikke otsuseid. Osad olid Flora teised jällegi Kaljut soosivad. Kamsi kollane oli muidugi täielik müsteerium. Nagu ka varem öeldud oleks pidanud mõlemad mitte loetud väravad ka lugema.

                              Jalka Fänni jutt on küll hunnik lehma sitta ja ei kõlba kuhugi. Pole mingit alust väita, et Quinteri oleks kindlalt värava löönud. Kohtuniku võrdlemine Kassaiga on täiesti jabur.

                              Flora võitis ikkagi sellepärast, et oli täna Kaljust üle ja valdas palli ning tekitas ka ohtlikke olukord. Kaljul poolepeal meenub hetkel 2 olukorda, kus oli oht. Viimasel 10l minutil tõepoolest surve oli aga kui sa väravaid ei löö ei vääri sa ka võitu.
                              Võib-olla saaks Kalju väravala rohkem pihta kui mõni Kalju mängija, *köhh*Neemelo*köhh*, iga löögiga Sergio Ramost jäljendada ei üritaks ja palliga Estonian Airi lennukeid ei sihiks.

                              Veel pakkus nalja mängu lõpp kui üks abikohtunikest kibekiirelt pesema tormas ja mängijatega kätt suruma jäid vaid peakohtunik ja väravate mitte lugemises suurt rolli mänginud äärekohtunik.
                              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                              Kommentaar




                                Sai keegi teada, kust see vennike täpsemalt pärit oli, kes Mardi kõrval ka pildi tehtud sai?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X