320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pagan, ma juba lootsin

    Kommentaar


      Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
      http://ohtuleht.ee/486926 kas ikka tuleb ?
      Ikkagi ei tule
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        järjekordne seik sarjast "ainult Eestis"
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Oot, aga kuidas see regamine käib? Näiteks regab Flora ära KÕIK nö. vabaagendid ja kui see üks vabaagent jõuab lepinguni näiteks Levadiaga, siis mis juhtub?

          Kommentaar


            Tõepoolest, see kuulub järjekordselt rubriiki "ainult Eesti (liiga)jalgpallis". Järgmisel suvel peaks van Persiel leping läbi saama. Saab näha, kas registreeritakse ka igaks juhuks Florasse ära...

            Kommentaar


              Kui lepingut pole, kas siis saab üldse regada?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Gert avab vaikselt silmad. Õrnas tuuleiilis lendavad liivaterad, päike pole veel kõrgel, kuid silmadel on natuke valus. „Pirta vist,“ mõtleb Gert ja ajab end istukile.
                Ta laseb käega üle valutava pealae ja mõtleb, et kuidas kuradist ta randa sattus. „Mis ma eile tegingi?“ meenutab ta ja korraga hakkavad tükid tagasi tulema. Aivar kutsus ta eile enda juurde. „Ilmselt maksab natuke palka,“ mõtles Gert toona. Gert on meeskonna kogenuim liige, kapten, koondislane, kes lõi San Salvadori vastu värava. Talle on palka vaja, sest kui Luigend on noor ja saab ema juures söömas käia, siis Gert tahaks ikka enda elu peale üle minna. Aivar kutsus teda sõbralikult. Ei pahandanud. Ja pakkus talle vestluse alustuseks klaasi mahla. Sealt on Gerdi mälestused justkui noaga lõigatud.
                Gert ajab end püsti ja otsustab kodu poole minna. Vaatab ringi ja võtab suuna enda hinnangul kesklinna. Majad on võõrad, rand on võõras, aga ega ta ka Tallinna lõpuni tunne, sest ta on ikkagi Koeru poiss.
                Rõõmsameelne noormees ligineb Gerdile ja lausub: „Oled vööras kohas? Ma vöin sind aidata.“
                „Ma ei puhu suomi,“ Gert peaaegu karjatab. „Kuradi soomlased,“ mõtleb ta omaette, ent on lõpuks kindel, et on Tallinnas. Soomlased talle ei meeldi, sest meeskonnakaaslased saavad nendega rääkida, aga Koerus Soome televisiooni polnud.
                Gert on segaduses. Vastutulijad on rahulikud, õhk on värske ja autod ei tuututa. „Kas ma lähen ikka õigele poole? Korraga kusagil Koplis küll olla ei tahaks,“ mõtleb ta.
                Gerdi taskus väriseb telefon. „Soccerneti-Kristjan“ näitab telefon. Gerdi nägu tõmbub naerule, sest talle meeldib ajakirjanikega rääkida. Ta tahaks seda isegi rohkem teha, sest ta lõi siiski San Lorenzo vastu värava, aga ajakirjanikud on mingil põhjusel passiivsed.
                „Halloo, Gert kuuleb,“ ütleb ta tuikavast peast hoolimata rõõmsalt.
                „Hallo, Kristjan Soccernetist siin. Paluksin kommentaari Teie üleminekule Kuressaare ridadesse?“ kõlab teiselt poolt noore mehe entusiastlik hääl.
                „...,“ ei suuda Gert korraga midagi öelda. Kõhus on õõnes tunne ja korraga ei saa ta enam midagi aru. „Ma ei tea sellest midagi.“
                „Aa, ma helistan natukese aja pärast siis,“ kõlab teiselt poolt ebalev hääl.
                Kõne lõppeb. Soccerneti Kristjan otsib eelmise aasta Kasimiri lugu, et seal nimed ära vahetada ja Gert seisab keset Kuressaare linna ja vaatab kaugusesse. „Mis möttes?“ ei saa ta endiselt midagi aru.

                Ehk ma tahtsin küsida, et miks Gert Kams täna kaasa ei löönud? Või Gert Kamas, nagu paberil.


                P.S. eelnev kirjutis on väljamõeldis ja sarnasused päris-inimestega on juhuslikud.
                Pluss mainin ära tõsiste fännide jaoks, et tegu pole ka solvanguna mõeldud, vaid ühe tribüünil tekkinud arutelu lahtikirjega.
                Peaaegu läks täppi. Ainult piiroja sai JÄLLE kamsi eest au endale

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Peaaegu läks täppi. Ainult piiroja sai JÄLLE kamsi eest au endale
                  Piiroja võttis revanši

                  Kommentaar


                    Ainult Flora süsteemis! Krt isegi mängija ei teadnud,et ta juba Florasse on regatud. Kas nüüd ongi nii,et selle aasta nr piiroja klubi vahetada enam ei tohi? Tänu Florale
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Oot, aga kuidas see regamine käib? Näiteks regab Flora ära KÕIK nö. vabaagendid ja kui see üks vabaagent jõuab lepinguni näiteks Levadiaga, siis mis juhtub?
                      ma laiendaks pigem küsimust, et kas flora äkki kõiki eesti jalgpallureid enda ridadesse ei saa regada...

                      Kommentaar


                        kuna temaga "sõlmiti" amatöörleping, võib ta liikuda kuhu ja millal ise tahab
                        (mina saan nii aru...)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Oot, aga kuidas see regamine käib? Näiteks regab Flora ära KÕIK nö. vabaagendid ja kui see üks vabaagent jõuab lepinguni näiteks Levadiaga, siis mis juhtub?
                          Ilma mängija allkirjata ei saavat siiski registreerida ning Piiroja sõnu olevat ÕL praegu valesti tõlgendanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Ilma mängija allkirjata ei saavat siiski registreerida ning Piiroja sõnu olevat ÕL praegu valesti tõlgendanud.
                            litsentsi avaldusel on vajalik mängija allkiri, ilma selleta ei saa registreerida

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Ilma mängija allkirjata ei saavat siiski registreerida ning Piiroja sõnu olevat ÕL praegu valesti tõlgendanud.
                              Pigem tuli peale ÕL artiklit ühe mehe poolt kõne talle,et räägi natukene teist juttu...
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas number9 Vaata postitust
                                litsentsi avaldusel on vajalik mängija allkiri, ilma selleta ei saa registreerida
                                kas EJL nägi Piirojat seda allkirja kirjutamas ...
                                pärast kooskõlastati jutt ja asi JOKK. minu fantaasia. nimede võimalik sarnasus on juhuslik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X