320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuli meelde, et Flora tegi selle hooaja alguses " Itaaliat" ja tõi meeskonda 35a Martti Pukki. Kuidas veteranründajal hooaeg läinud on , ehk mingisugust statistikatki rohevalged?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      Puudu või pingil Pedõk, Minkenen, Alliku, Luigend. Kas see on treenerite sõnum Pohlakule?
      Prosa ka puudu
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Tuli meelde, et Flora tegi selle hooaja alguses " Itaaliat" ja tõi meeskonda 35a Martti Pukki. Kuidas veteranründajal hooaeg läinud on , ehk mingisugust statistikatki rohevalged?
        sitasti. http://jalgpall.ee/players.php?year=...layer=666&b=ML

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Tuli meelde, et Flora tegi selle hooaja alguses " Itaaliat" ja tõi meeskonda 35a Martti Pukki. Kuidas veteranründajal hooaeg läinud on , ehk mingisugust statistikatki rohevalged?
          No täna näitas veteran "oskusi" kolmel korral, kui eksis lihtsalt algklassilikult kahel löögil ja ühel tsenderdusel. Lihtsalt lõi palli sellise kiiruse ja jõuga nagu mu vanad klassiõed algklassides. Peaga suutis peaaegu ühe sisse lüüa ning suluseisust ühe lõi väravasse. See oligi kogu ta mäng täna.
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Флора 4емпион!!!
            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

            Kommentaar


              Ega mäng polnudki täna kõige kehvem, aga see realiseerimine... Ei tahaks musta huumorit pritsida, aga see ründeladvik polegi palka ära teeninud ja seda terve hooaja lõikes.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Ega mäng polnudki täna kõige kehvem, aga see realiseerimine... Ei tahaks musta huumorit pritsida, aga see ründeladvik polegi palka ära teeninud ja seda terve hooaja lõikes.
                Kusjuures seda juttu räägivad ka paljud teised

                Kui nüüd naljaga asja võtta,siis alati on võimalus oma palgaraha narva moodi välja teenida
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Naljaga pooleks, äkki täna teenisidki (vaadates koosseisu)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    Naljaga pooleks, äkki täna teenisidki (vaadates koosseisu)
                    Paistab, et polnud siis täna ainus kes sarnast nalja tegi, et Pohlak lõi Transi beti gurudega käed, et meestele detsembriks palgad koju ära tuua. Päästeplaan missugune.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Kasvatasid Nahkpea sõnadele oma suled selga ja nüüd dotseerid nende ümber. Oma interpretatsioonide tõe pähe esitamine võib bulvarižurnalistikaliselt olla muidugi pädev knihv, aga kui seda liiga tihti teha, hakkab välja paistma...
                      Hea küll, et ei kisuks asjaliku jutu keskel jälle ühe mehe sooloetenduseks teemal "Šmutovi materdamine", küsin siis ka, et millist teist mõtet sellest Nahkpea lausest (toon veelkord ära: "Poleks olnud seda "kunstlikku seemendamist" omal ajal, oleks regionaalses mõttes Eesti jalgpall katastroofilävel seisnud praeguseks hetkeks.") siis veel välja annab lugeda? Oleks seisnud katastroofilävel, järelikult praegu ei seisa, st on enamvähem hästi ju. Mis siin demagoogia ja meelevaldne intepretatsioon on?

                      Pro-Pohlaku meeste toetusi oma seisukohtadele on huvitav lugeda. Samas tõi Martin omalt poolt välja terve hulga huvitavaid mõttekäike. Vastuseks aga jälle mingi sisutu laiamine. Kusjuures ühelt poolt kenasti möönad, et arvamused jäävadki erinema, aga kohe seejärel tembeldad kriitilise arvamuse pähelaskmiseks. Et kuidas nüüd oligi nende omade sulgede selga kasvatamisega.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Hea küll, et ei kisuks asjaliku jutu keskel jälle ühe mehe sooloetenduseks teemal "Šmutovi materdamine", küsin siis ka, et millist teist mõtet sellest Nahkpea lausest (toon veelkord ära: "Poleks olnud seda "kunstlikku seemendamist" omal ajal, oleks regionaalses mõttes Eesti jalgpall katastroofilävel seisnud praeguseks hetkeks.") siis veel välja annab lugeda? Oleks seisnud katastroofilävel, järelikult praegu ei seisa, st on enamvähem hästi ju. Mis siin demagoogia ja meelevaldne intepretatsioon on?
                        Panen siis sellele teemale omapoolse punkti ja rohkem ei jaksa sel teemal vaielda.

                        Ütlus, et oleks praegusel hetkel katastroofilävel oli ehk minupoolne väike kunstiline liialdus, aga tõenäoliselt ka mitte kaugel tõest. Kas ma olen end ebamääraselt väljendanud või pole te minust aru saanud, aga selle all ei pea ma kaugeltki silmas seda, mitu pealinna ja mitu muu Eesti klubi hetkel Meistriliigas mängib. Selle määrab eelkõige siiski konkurents. Ilmselge, et me ei saagi loota, et Meistriliigas oleks 2-3 Tallinna klubi ja ülejäänud seltskonna moodustaks pealinnavälised jõud. Eesti oma pealinnakesksuses juba välistab selle utoopia ja ma pole kindel, et see ilmtingimata ka vajalik oleks.

                        Kui ma räägin jalgpallimõistes regionaalsest arengust, siis Pohlaku suurimaks teeneks pean mina seda, et ta lõi jalgpallikoolide võrgustiku ja tänu millele said oma võimaluse ka need väiksemate kohtade noored, kes ehk muidu poleks iial seda võimalust saanud. Võtame kasvõi Kehtna (Bärengrub, Dupikov jne.), koht mida iga eestlane ei teagi, et üldse olemas on. See oligi regionaalse jalgpalliarengu eesmärk, istutada jalgpallipisik igasse maakonda.

                        Kas ja kuidas oleks see kõik ilma Pohlaku ja tema missioonitundeta välja näinud? Kes oleks seda tema asemel üldse teinud? Levada? Lubage naerda. Burdakov? Kes?

                        Tulles nüüd "kunstliku seemendamise" ehk satelliitklubide loomise juurde, siis nende eesmärk oligi anda neile jalgpallikoolipoistele väljund. Iga istutatud puu ei ole juuri alla ajanud ja ma ei tea, kas see oligi nii eesmärk omaette. Jalgpalligeograafia oleks aga kahtlemata jäänud ilma Pohlakuta palju vaesemaks kui ta praegusel hetkel on. Võib olla mitte katastroofilävel, nagu ma siin esimese hooga julgesin öelda, aga me räägiksime pealinnakesksusest mitte ainult klubilisel vaid ka mängijate tasandil.

                        Ja minu poolt teema lõpp.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Väikese repliigi korras veel, et Martini puhul ärritas mind tema suhteliselt üleolev ja ülbe suhtumine "Ma pole kuulnud, et Tammeka mängijaid iga mängu eel bussiga Tallinnast kohale tuuakse."

                          Kordan veelkord, selles et väiksemates kohtades amatöörklubidel pole oma mängijatele pakkuda ei haridus- ega töövõimalusi, selles pole süüdi ei EJL ega Pohlak, vaid see on riikliku regionaalpoliitika tõsine möödalaskmine ja pealinnakesksus.

                          Tartul on ülikoolide näol olemas see miski, mis noori mängijaid seal hoiab ja pakub neile seda, mida näiteks Kuressaare paraku pakkuda ei saa. Poleks Tartul pakutavaid haridusvõimalusi, ei välista üldse, et ka Taaralinna mehed Tallinnast bussiga iga nädal oma kodumängule loksuks. See on kahjuks Eesti elu paratamatus.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Hea küll, et ei kisuks asjaliku jutu keskel jälle ühe mehe sooloetenduseks teemal "Šmutovi materdamine" /.../
                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Väikese repliigi korras veel, et Martini puhul ärritas mind tema suhteliselt üleolev ja ülbe suhtumine /.../
                            ...pluss Nahkpea kaks viimast postitust täismahus on jutt, millele ma kritseldaksin ka oma allkirjapookstavid, autori lahkel loal.

                            Ja mis materdamisse puutub, siis... Mina olen arvestanud sellega, et kui lõugu laiutad, pannakse sinna rusikas sisse; ja teinekord kaunis suur, valulik ja kiiresti ning et too rusikas on teinekord päris kena tükk mälumist. Argument, mille järel tuleb seisukohti muuta ja kuna silmad pahupidi saadav löödud, siis näed, oh imet, ka asjade teist poolt. Jumal teab, et olen oma lõugade laiutamise järel teinekord valgust näinud, asjade erinevaid tahkusid, eksimusi tunnistanud - ja, muuseas, inimeste ees ka vabandanud, kui seks tarvidust.

                            Pulleritsu-kooliga meestelt sarnlist käitumist ootamast ma olen loobunud ja pärani aetud kasti sisse pistetud rusik tuleb neile kah alati justkui üllatusena... Sääl on õigus, alati.

                            Keiss klõusd, teema lõpp ja siin teemas edaspidi minu poolt jutt FC Florast.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Ega mäng polnudki täna kõige kehvem, aga see realiseerimine... Ei tahaks musta huumorit pritsida, aga see ründeladvik polegi palka ära teeninud ja seda terve hooaja lõikes.
                              Mina kuulsin tribüünil eile (vist Brandoni esituses) õõvastavat perspektiivi, mille järgi on Pukk järgmisel hooajal meie esiründaja. Hjalp!

                              Kommentaar


                                Eilsest kohtumisest ka siis üht-teist. Lisaks mängijatele streikisid ka: piletimüüjad, kes tavapäraste 5euroste piletite asemel tahtsid eile vaid 2euroseid müüa; turvatöötajad, kel puudusid tavapärased kollased helkurvestid; hr kohtunik, kes ei viitsinud publikut lugeda(kui mitteametlikku protokolli on kantud 68 inimest, siis mina sain tulemuseks 74+ turvad+ pallipoisid+treenerid-mängijad) ja kaarte kukkus jagama alles mängu lõpus. Mängijate poolt tavapärane esitus, kus ei suutnud omi võimalusi äralüüa( ega neid eile väga palju tekkinudki arvestades Flora keskmist!) ja hetkeks unustati Ivanov( kelle löök oli ka keskmisest parem ja Toomil ei olnud suurt midagi teha). Eraldi tunnustust väärib Mets, kes II poolajal lisaks ohtrale ründetegevusele ja meeskonna õhutamisele oli päris asjalik pallipoiss teenides Transi vv-le kollase kaardigi.
                                Ps. Põhjapoolse väravaala muru on ikka väga armetus olukorras, loodevasti lapivad reedeks ära!
                                ROHE-VALGE SURMANI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X