320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kolme aastaga kaks tiitlit, kahtlemata suuepärane tulemus ning kindlasti on selles suur roll ka Reimil, aga...

    kui me vaatame mängijaid individuaalselt, siis mitme mängija puhul me viimase kahe hooaja jooksul mingitki arengut näeme? Olgu, on mehi, kes on tõusnud esile (Luigend, Mets) ning seeläbi ka mängutasemes teinud sammu edasi, aga seda eelkõige seetõttu, et sellises vanuses toimuvadki kõige suuremad muutused ning see periood ilma arenguta on üpris erakordne.

    Aga mehed, kellelt oleks oodanud järgmist sammu jõudmaks välismaale (Kams, Jürgenson, Luts, Minkenen jne)? Kui kaks-kolm aastat tagasi oli ajaküsimus, millal peaks näiteks Kams tegema järgmise sammu, siis praegu ei ole see teema absoluutselt aktuaalne, sest tegemist on täiesti keskpärase EMV mängijaga. Jah, kahtlemata Flora õhkkond ja töökultuur pole parim arenguks, aga iga Flora palluri esmane eesmärk peakski just olema välja rabeleda sellest sitast.

    Ehk tiitlid on kahtlemata toredad, aga nii kehva müügiperioodi mina Flora ajaloost ei mäletagi, eriti kui mõelda sellele, et potentsiaalselt on olnud erinevaid sündmusi, mis oleks pidanud tekitama huvi meie palluritesse. Kas Reimi aeg oli ikka nii hea Florale ja kas mängijate vilets areng ei lähe mitte tema kapsaaeda?
    Romario, sa anna mulle andeks, aga kui mängijate individuaalsest arengust ja arendamisest valitseva meistri esindusmeeskonnas tuleb rääkima mees, kelle klubi esindusmeeskonna edu püsib leegionäride ja vanade (eks)koondislaste najal, siis on see lihtsalt pööraselt naljakas...

    Sinu enese välja toodud Luigend ja Mets on suure tõenäosusega viie aasta perspektiivis A-koondise põhitegijad. Mitu Kalju noort seda rada käimas on ka?

    Müügitulemuste kehvuse osas võib osalt nõustuda, osalt mitte. Anieri ja Posti rutuline mahamüümine osutus iseendale taskusse laskmiseks. Kams on olnud seda tüüpi jalgpallur, kellele Norrasse mängima saamine olnuks iseenda jaoks karjääri absoluutne tipp, ses mõttes ei ole imestada, et pole tiibu kasvanud kõrgemale lendamiseks. Jürgensoni ja Lutsu aeg on veel ees, nagu ka eelpoolmainitud Luigendil ja Metsal. Vara halad - ja nagu öeldud, väga vales kohas oma platvormi arvestades.

    -Ediššuun-
    Intriigi kah: mitu persselastud Flora paremat poega uuel hooajal valitsevas meistermeeskonnas pallivad, arvestades seda idiootsust, mis rohevalges klubis praegu omaniku vahval juhtimisel käimas on? (Nendin, et küsimuse püstitamise hetkel mul pole õrna aimu ka, kui palju neid mehi üldse on, kelle leping säärast transferi lubaks).

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      .

      Aga mehed, kellelt oleks oodanud järgmist sammu jõudmaks välismaale (Kams, Jürgenson, Luts, Minkenen jne)?
      Vallu oli juba välismaal

      Markofkini öelduga nõus- palju kalju satsist neid noori on kes koondisesse võiks viie aasta jooksul jõuda?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Ja Kalju puutub hetkel asjasse, kuidas? Minu arust on see halenaljakas, ma olen erinevatel probleemsetel teemadel üpris palju sõna võtnud ning selle asemel, et esmalt luua huvitav arutelu, kas mu argumendid on mõistlikud või mitte on esimene nähvamine: "aga vaata, kuidas su klubis on."

        Ma ei ole ei klubi president, noortetööjuht ega spordidirektor, et ma ei tohiks avalikult teiste klubide sellistest probleemidest rääkida. Kalju ja noored on ju nii läbi ammendatud teema, et sellega on kursis iga väiksemgi huviline. Aga kui rääkida nö noortest, siis Kallaste, Jevdokimov ja Melts on Kalju särgis viimaste aastatega teinud küll ilmselge arenguhüppe. Ja me räägime siinjuhul meestest, keda meie suurklubid Flora ja Levadia varasemalt pole soovinud.

        Kommentaar


          Jaa, nähvasin küll, tunnistan - aga seejärel selgitasin ka. Ära nüüd päris nutma ka hakka, ise suur mees igas mõttes.

          Kallaste, Jevdo, Melts - esimest ja viimast loodaks isegi koondises näha millaski, siiralt. Aga sulle vastuseks - tõid omalt poolt välja need kolm meest kui arengupantrid. On's nendega võrreldavas vanuses Mets, Luigend ja Luts oma arengus paigal seisnud või? Millel selline plähm baseerub ka? Sellel, et pole välislepinguga uimaseks pekstud või? Jevdo "paugutab" ja "areneb" juba mitmes-setmes aasta, mitu korda talle kontrahti piiri taha on pakutud?

          Aga ühesõnaga, et asi ei oleks taas pelk kahe eri klubi fänni vaheline paugutamine - sitt ja läbikukkunud hooaeg on lõppemas, peagi algab üleminekute aeg ja Floras on mitu emigrandikandidaati olemas, kuluaarides jutte liikumas küllalt. Mida ulguda? Ootame järgmise hooaja alguseni, siis loeme tibusid ja päid ning vaatame, kus klubis mis mees on. Sita hooaja lõpus hakata moraalitsema... Ole nüüd ometi väärikas võitja - ma omalt poolt olen küll igati üritanud väärikas kaotaja olla. Kaeme perrä ja räägime hooaja alul uuesti. Peale selliste jampside ja sisepingetega vürtsitatud aastat nagu Flora kutid on sel aastal pidanud endale sisse imema, ei ole mina absoluutselt pahane ka siis, kui sel aastal ühtki välja siirdumist ei tulegi. Tausta ja juhtkonna jaburusi arvestades on tüübid isegi hästi mänginud.

          Ikkagi - paku välja ka aasta, mil esimene Kaljus kasvanud noor lepingu teenib ja esindusmeeskonnast välja siirdub? Ja puht sõbraliku konkurentkiusu vimka pärast ei jäta küsimata ka: milline järgmine vana koondislane Kaljus maandub?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Aga kui rääkida nö noortest, siis Kallaste, Jevdokimov ja Melts on Kalju särgis viimaste aastatega teinud küll ilmselge arenguhüppe.
            Jevdokimov lõi Tuleviku eest sama palju väravaid kui viimasel kahel hooajal Kalju eest. Mänguaega jääbka igal hooajal järjest vähemaks. Kus see areng on? Ja kui sa tuled ütlema, et loevad väravad minuti kohta, siis mina ütlen, et meeskond on arenenud palju rohkem ning varsti võib Jevdo leida end olukorrast, kus saab stabiilselt Kalju pingil taguotsa soojendada. Hooaeg-paar tagasi olid jutud, et Jevdo jaoks on Eesti väikseks jäänud ning mees suurematele jahimaadele siirdumas. Enam neid jutte miskipärast minu kõrvu pole jõudnud.

            Sel hooajal esiviisiku klubide vastu mitte ühtegi väravat, eelmisel hooajal 6 väravat (sh 2 pennalt), üle-eelmisel samuti 6 (sh 2 pennalt), Viljandi eest 2009 5 väravat (sh 1 pennal).
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Tegelikult on Flora hädades süüdi Romario.. Come on! Mario rääkis lihtsalt kogu selle keberniidi ühest tahust. Arvestades fakti, et Flora ärimudel baseerub osaliselt ka mängijate eest saadavatel rahadel, siis on mängijate arendamine väga oluline. Kuid konstruktiivse vastuargumendina tooks välja selle, et tegelikult on tänu globaalsele masule mängijate müügiturg üsna kokku kuivanud. Seega ei pruugi kellegi müümata jäämine hetkel tema taset peegeldada..

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Tegelikult on Flora hädades süüdi Romario.. Come on! Mario rääkis lihtsalt kogu selle keberniidi ühest tahust. Arvestades fakti, et Flora ärimudel baseerub osaliselt ka mängijate eest saadavatel rahadel, siis on mängijate arendamine väga oluline. Kuid konstruktiivse vastuargumendina tooks välja selle, et tegelikult on tänu globaalsele masule mängijate müügiturg üsna kokku kuivanud. Seega ei pruugi kellegi müümata jäämine hetkel tema taset peegeldada..
                Mina ei ole Romariot üheski Flora hädas süüdistanud. Aga midagi öelda lihtsalt selleks, et öelda ja siis tõdeda, et tegelt polnudki midagi öelda ja argumentisid kah pole... Milleks? Seda enam, et oma postituse viimase lõiguga paned oma sõbra ise kenasti paika.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Ikkagi - paku välja ka aasta, mil esimene Kaljus kasvanud noor lepingu teenib ja esindusmeeskonnast välja siirdub? Ja puht sõbraliku konkurentkiusu vimka pärast ei jäta küsimata ka: milline järgmine vana koondislane Kaljus maandub?
                  Ehk 2016-2017 võiks see aasta olla, siis on 96 grupp sellises vanuses, et säravaim sell võiks teekonna ette võtta, aga hetkel on väga raske spekuleerida, sest teevad alles esimesi samme meestejalgpallis. Eks ole näha, selleks peavad nad muidugi lähiaastatel esinduses ka mänguaega saama, selge on see, et ainult duublis mängides on raske suureks jalgpalluriks saada. Tegelikult saab olema väga huvitav näha, kellega Prins nüüd hooaja lõpuni mängib, ausaltöeldes nüüd kui ei ole enam midagi kaalul, siis oleks üpris kummaline kui alg 11 väljakul ikkagi tõsist tööd tegema peaks. Usun, et ei oleks kellelgi midagi selle vastu, kui juba see hooaeg mõni 96 poiss avansina oma esimese võimaluse saaks.

                  Aga järgmine ekskoondislane Kaljus? Hea küsimus! Mulle ei tule ühtegi reaalset nime hetkel pähe.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Peale selliste jampside ja sisepingetega vürtsitatud aastat nagu Flora kutid on sel aastal pidanud endale sisse imema,
                    Midagi sellist on iga 2-3 aasta tagant. Meediavõimendus pole ehk iga kord samasuur, kuid see ei tee ju probleemi olematuks.

                    Ikkagi - paku välja ka aasta, mil esimene Kaljus kasvanud noor lepingu teenib ja esindusmeeskonnast välja siirdub?
                    Kalju esimene noortegrupp oli vist '96 sündinutele. Natuke vara ei ole oodata sealt mingeid tulemusi?


                    Sõbrad, võtkem kokku end! Romario tuli väga huvitava mõttega siia ning lootis ilmselt siin käivitada diskussiooni Reimist, noortest ja Florast. Sisuline arutelu tapeti aga eos, kuna Romario on vale klubi fänn (või siis, et tema lemmikklubi mängijate-poliitika on nõme).
                    Teid on maksimaalselt 300. Eesti klubijalgpall lihtsalt ei lähegi suuremale jaole korda, ma ei saa aru milleks siis veel vaja need vähesedki omavahel vaenujalale ajada?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Sõbrad, võtkem kokku end! Romario tuli väga huvitava mõttega siia ning lootis ilmselt siin käivitada diskussiooni Reimist, noortest ja Florast. Sisuline arutelu tapeti aga eos, kuna Romario on vale klubi fänn (või siis, et tema lemmikklubi mängijate-poliitika on nõme).
                      Teid on maksimaalselt 300. Eesti klubijalgpall lihtsalt ei lähegi suuremale jaole korda, ma ei saa aru milleks siis veel vaja need vähesedki omavahel vaenujalale ajada?
                      Palun lõpetame nüüd selle pussy olemise ära ja ei jookse verd iga jumala kord, kui kellegi arvamusavalduse peale vähegi poliitiliselt ebakorrektsemalt vastatakse, eksole? Ma ei usu küll, et Romario kuidagi isiklikult võtab asja, mina veel vähem ja ammugi mitte. Diskussioon tekkis ja areneb, igati tervitatav. Aga, tõesti, palun veidi vähem akadeemilisust ja käed-püsti-taganemist kohe, kui vähe valjemalt oponeeritakse. Vsem mirom!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Teid on maksimaalselt 300. Eesti klubijalgpall lihtsalt ei lähegi suuremale jaole korda, ma ei saa aru milleks siis veel vaja need vähesedki omavahel vaenujalale ajada?
                        THIS! Olen pikka aega juba rääkinud sellest kui socceri foorumi suurest puudusest, siis naerdi mind ja kaasmõtlejaid lihtsalt välja.

                        Jah, mängijad pole kahtlemata suudetud müüa ka seetõttu, et turg on hetkel selline, et sellisel tasemel mehi saab ka tasuta, aga see peegeldabki olematut arengut. Häid mehi ostetakse ikkagi ja kui vaadata viimaste koondisemängude nimekirjasid, siis miskipärast me Flora mehi seal enam ei näe. Miks?

                        Kommentaar


                          Mis Flora noortesse puutub, siis on praegu kikivarvukil ja hinge pidades ootamise hetk - mis saab hooaja lõppedes ja uuel hooajal vana kaardiväega. Puhtalt sellest, kui palju vanu eest läheb - kas uksi paugutades või rahumeelselt, polegi vahet - sõltub see, kui palju duublitest ja farmidest mullikaid üle tõstetakse, pardon võrdluse eest. Ja sealt edasi on juba kõik Lelovi teha. Nagu varemgi öelnud olen - teoreetik on ta kõva, aga kõva teoreetik on näiteks ka Voolaid, kes siiani treenerina minu subjektiivse arvamuse kohaselt pigem... Ütleme, et keskpärane on olnud...

                          Reimi ajal noortetöö unarussejätmisele Reimi süsteemi või juurutatud suhtumise süül ma kindlasti alla ei kirjuta. Reim toodi klubi etteotsa kindla eesmärgiga tiitel tagasi kappi tuua ja seda mees ka tegi. Kui head tööd duublites ja farmides samal ajal tehti, on iseküsimus ja, nagu nüüd välja tuleb, siis ka tuleviku võti.

                          Segased ajad ootavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            ja kui vaadata viimaste koondisemängude nimekirjasid, siis miskipärast me Flora mehi seal enam ei näe. Miks?
                            Pardon, Alo on vana Flora mees... Mošnikov ka jne jne jne.

                            Tegelikult on see küsimus Rüütlile - miks Neemelo ja mitte Post, näiteks. Ma ei taha absull mingit konfrontatsiooni tekitada, see, et Karu kaljus mängib, on antud hetkel puhas juhus. Või kui konkreetselt meeste tänastest klubidest rääkida, siis miks Mošnikov, mitte Luts või Luigend jne. Sa ei ole ainus, kes sellise küsimuse on viimasel ajal küsinud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Palun lõpetame nüüd selle pussy olemise ära ja ei jookse verd iga jumala kord, kui kellegi arvamusavalduse peale vähegi poliitiliselt ebakorrektsemalt vastatakse, eksole?
                              Siin on ikka natuke sügavam teema, kui lihtsalt aasimine või poliitiliselt ebakorrektne vastus. Sellega hakati tapma potentsiaalselt väga huvitavat arutelu.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar




                                Jätkame palun nüüd seda potentsiaalset huvitavat arutelu, härrased.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X