320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Romariol on selles mõttes minu arust õigus, et juba aastaid pole Floral selliseid noori väga ette näidata, keda saaks välismaale müüa. Ja kui müüaksegi, siis tihti seal läbi ei lööda, mis omakorda mõjutab tulevaste müügiartiklite saatust. Ja kuni Klavani-Jäägri põlvkonnani peamiselt Florast ju mindigi aga siis läks mingil ajal Levadia selles osas mööda.
    Mäletan, et mingis ca 3 aasta taguses online-intervjuus küsisin Pohlakult sama asja ja ta oli põhimõtteliselt nõus, et probleem on olemas. Aga lahendatud pole seda siiani (iseasi, kas saakski) ja vähemalt osalt on külla sellest tingitud ka Flora rahahädad.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      See on üldiselt sinu tõlgendus, püüdisin lihtsalt Romario kainele analüüsile kaasa mõelda.
      Ah, et minu tõlgendus vaid? No vaatame siis...

      Väideti, et Flora mängijad ei ole viimastel aastatel arenguhüpet teinud ja sina kiitsid kaasa, et kui hiilgavalt ütleja asja tuuma ära tabas. Kes siis on vastutav selle eest, et arengut toimunud pole? Polegi Reim? Kes siis on? Mängijad? Vaat kus tõprad, ise ei taha areneda...
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Lisaks veel, et arenenud on muidugi noored Mets ja Luigend näiteks ja ilusat mängu näitab üldiselt ka keskväli, aga probleemid tekkisid ründemängus, et ei suudeta lihtsalt väravaid lüüa. Ja ega võimalusigi palju ei teki. Kasvõi Baseligi vastu oli ju mängupilt täiesti OK, aga rünnakut paraku ei olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Täiesti otse öeldes - ära valeta /.../ Vabandust, et läks natuke isiklikuks OT-ks, aga keegi peab lõpuks ütlema ka.
          Ei, ära vabanda, point on olemas ja mina vabandan Mario ees, siinkohal läksin küll pisut hoogu.

          Küll aga on selge (ja ka keskustelu sinnani jõudnud), et tegemist ei ole Flora probleemiga, vaid kogu ML probleemiga laiemalt, samuti nagu mingit katastroofi selles vallas ei ole Floras toimunud (muudes valdkondades muidugi selle eest topelt). Kordan ennast: minu arvates seis Floras mängijate arengu- ja emigratsioonipeetusega on täpselt sama nagu muudes klubides (kel üldse on mingit sellekohast ajalugu ette näidata).

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Lisaks veel, et arenenud on muidugi noored Mets ja Luigend näiteks ja ilusat mängu näitab üldiselt ka keskväli, aga probleemid tekkisid ründemängus, et ei suudeta lihtsalt väravaid lüüa. Ja ega võimalusigi palju ei teki. Kasvõi Baseligi vastu oli ju mängupilt täiesti OK, aga rünnakut paraku ei olnud.
            Kas siin on süü ründajate arengus, vales "ostupoliitikas" või hoopis äkki miski kolmas põhjus? Ma olen täiesti nõus, et rünnak on olnud suurim valulaps Floral see hooaeg, aga mingi arengupuuduse taha pugemine on selline otsitud põhjus.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Reimi ajal noortetöö unarussejätmisele Reimi süsteemi või juurutatud suhtumise süül ma kindlasti alla ei kirjuta. Reim toodi klubi etteotsa kindla eesmärgiga tiitel tagasi kappi tuua ja seda mees ka tegi. Kui head tööd duublites ja farmides samal ajal tehti, on iseküsimus ja, nagu nüüd välja tuleb, siis ka tuleviku võti.
              ja

              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              aga no ongi point, et reimile on nagu raske midagi etteheita. kui pidevas temast täiesti sõltumatus pingeolukorras pead tegutsema. kuidagi lappima asju, mis ei ole just sina enda teha ja samas ei tunne sa ka et juhtkond, kelle teha see asi oleks, annaks mingit tuge sulle ja kõik probleemid korduvad taas ja taas, siis mina ei oskaks küll peatreenerit süüdistada. kõige kurvem ongi et teataval määral on kõikidele flora ikoonidele peale kusetud, püüdes veel jätta muljet, et kõik on okoo....
              Aga võib-olla ma tõesti ajan siin mingit oma joru, eksole.

              Kommentaar


                Keeruline on öelda, miks Prosal mäng ei läinud? Ma olen kindel, et ta oleks pärast mullust hooaega rõõmuga võetud nii Levadiasse, kui Kaljusse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Keeruline on öelda, miks Prosal mäng ei läinud? Ma olen kindel, et ta oleks pärast mullust hooaega rõõmuga võetud nii Levadiasse, kui Kaljusse.
                  Mina selles nii kindel ei oleks, miskipärast, selles Leva või Kalju võimalikus huvis tema vastu.
                  Tammekas oli Prosa staar iseenesest. Floras oli ta keegi, kes toodi Anieri / Posti asendama. Suur vahe.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Keeruline on öelda, miks Prosal mäng ei läinud? Ma olen kindel, et ta oleks pärast mullust hooaega rõõmuga võetud nii Levadiasse, kui Kaljusse.
                    Korralik põhi jäi hooajaks objektiivsetel põhjustel ladumata? Ma muidugi ei ole päris kindel, kas ainuüksi see vabandab läbinisti nõrgavõitu hooaega, aga üks oluline aspekt kindlasti.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kas siin on süü ründajate arengus, vales "ostupoliitikas" või hoopis äkki miski kolmas põhjus? Ma olen täiesti nõus, et rünnak on olnud suurim valulaps Floral see hooaeg, aga mingi arengupuuduse taha pugemine on selline otsitud põhjus.
                      Tammekast ostetud ja Floras äpardunud staar mestis farmist toodud ründeruunaga. Areng missugune, tõepoolest

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Korralik põhi jäi hooajaks objektiivsetel põhjustel ladumata?
                        Millele sa siin täpsemalt viitad?
                        Lisaks - puht vaatluste põhjal pandud amatöördiagnoos - Prosa psühhe ei vedanud välja. Tundus ebakindel, out of place läbi hooaja neis vähesteski mängudes, kus esinduse eest platsile sai...

                        Kommentaar


                          Prosal oli jah hooaegade vahetusel vigastus, kuid ta sai siiski alates vähemalt veebruarist juba kaasa teha ja märtsis hakkas ka mängima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Prosal oli jah hooaegade vahetusel vigastus
                            Ou, muidugi, pardon. Mälutõrge.

                            Kommentaar


                              kui poiss elab üksi ja kellele loota on ta vanaema,siis võiks Fc Flora ka oma lepingust tulenevaid kohustusi täita.

                              Kommentaar


                                see kellega keegi elab või loodab, on täiesti teisejärguline. lepingus tulenevaid asju tuleb täita nii ehk naa ja siis on ka põhjust midagi eeldada või nõuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X