320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pohlak:
    Üksikutele suurema sissetulekuga mängijatele, kes olnud klubis pikemalt, on varasematest hooaegadest ka umbes ühe kuu jagu hooaja kohta lisavõlga.

    Loomulikult ei ole võlgu olemine tore, aga kindlasti ei ole see kriitiline summa ja eelnevatel hooaegadel on asjad olnud umbes sarnases seisus.
    julgen arvata, et paari hooaja jagu ühe kuu suuruseid võlgu on ikka mängija jaoks kriitiline küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
      Kui pead silmas seda intervjuud (http://sport.err.ee/jalgpall/a68a106...e-7c64aa8fdbc2) Mind hämmastab selle info juures see et kui võlad on nii väikesed siis järelikult oli probleemi alge suuresti mujal (treenerites?) - kindlasti mõjutavad finantsasjad aga tean et samades suurusjärkudes ollakse võlgu ka mitmes teises klubis (mitte kõigis) ja neid pole see nii mõjutanud.
      ära hämmastu! võlad olid ju suuremad, neid tasuti usinalt ning siis oligi sobiv hetk meediasse need arvud välja tuua. nädal-kaks tagasi sellist intervjuud anda polnuks kuidagi võimalik

      Kommentaar


        Algselt postitas willane Vaata postitust
        ära hämmastu! võlad olid ju suuremad, neid tasuti usinalt ning siis oligi sobiv hetk meediasse need arvud välja tuua. nädal-kaks tagasi sellist intervjuud anda polnuks kuidagi võimalik
        ega tegelikult ei ole praegugi võlad ühe kuu palga suurused. intekas on ju selgesti kirjas, et osade kõrgemapalgaliste puhul on võlgu ka varasemate hooaegade kohta kuu palga jagu. see tähendab et mõningate meeste puhul, kes on olnud floras kuus-seiste aastat juba, on ka võlg tegelikult üle pooleaasta palga. Neid mehi on seal ikka viis tükki küll vist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Krt sellise tempo juures ma sulle küll järgi ei jõua.. Lihtsalt avaldasin imestust kuidas sa jõuad. Mingi kohutava viha ja kibestumusega see nüüd küll kokku loetud ei olnud. Ja isegi kui seal oli törtsuke irooniat sees, siis see pole küll kelleltki kunagi tükki ära võtnud. Eriti Markofkinilt kes pidevalt kutsub üles paksunahalisusele

          Mis asjasse puutub, siis viienda sektori omadega Andorras vesteldes ei jäänud küll mingit head muljet. Ühtne nimetaja võiks olla masendus.. Kui asi nii edasi läheb, siis võivad teised klubid uusi poolehoidjaid endale saama hakata..
          Kes teeb, see jõuab, Mürks, muud midagi! Vähe pingutad! Ei mingit paksu verd, ole nüüd normaalne, ma ju tean sind. Togre torke vastu, nagu asi käib.

          Masendus võib olla suur, jah, aga seda ma küll ei usu, et keegi Sektorist üle hüpata kavatseb kuhugipoole. Ma ise muidugi sektorlane ei ole, nii-et ma lihtsalt arvan.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Masendus võib olla suur, jah, aga seda ma küll ei usu, et keegi Sektorist üle hüpata kavatseb kuhugipoole. Ma ise muidugi sektorlane ei ole, nii-et ma lihtsalt arvan.
            Mingi piir on ka fännidel.. Kui klubi endast ei hooli siis on raske ka poolehoidjatel mingit motti leida..

            Kommentaar


              Palju õnne noorpaarile.

              t1larg.popeimam.gi.jpg
              Lisatud failid
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                Mingi piir on ka fännidel.. Kui klubi endast ei hooli siis on raske ka poolehoidjatel mingit motti leida..
                Klubi hoolib endast...aga liiga palju tegevusi ja kohustusi lihtsalt võetud. See mis sa kirjutasid, et masendus on...jah, ega rõõmustav ei ole, et palgajamad on ja oleme mõtetes mängijatega. Alati on tõusud ja mõõnad igal pool ja mõõnadest tuleb üle saada. Kui mõõnaperiood on siis on loogiline, et hea tuju ei ole aga see ei tähenda, et mingit teist klubi fännama hakkaks. On ainult üks klubi. Kui Flora ära kaob siis ma ühegi teise klubi fänniks ei hakka ka...Flora jääb elu lõpuni südamesse.

                Kommentaar


                  eks tätoveeringute mahasaamine ole raske ka..
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    eks tätoveeringute mahasaamine ole raske ka..
                    Hui ongi, meil müüakse ainet mis eemaldab väga tõhusalt lubjasette ja rooste. Küllap saab ka tätoveeringust jagu.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                      Mis asjasse puutub, siis viienda sektori omadega Andorras vesteldes ei jäänud küll mingit head muljet. Ühtne nimetaja võiks olla masendus.. Kui asi nii edasi läheb, siis võivad teised klubid uusi poolehoidjaid endale saama hakata..
                      Eks inimesed ikka liiguvad, selles ei ole midagi tragöödilist. Andorra reisil kuuldu-kogetu võid kõvakettalt kustuda- Sen`i sõnadekohaselt oli tegemist huumoriga, millest sa nähtavasti valesti aru said tulenevalt joobeastest

                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Klubi hoolib endast...aga liiga palju tegevusi ja kohustusi lihtsalt võetud. See mis sa kirjutasid, et masendus on...jah, ega rõõmustav ei ole, et palgajamad on ja oleme mõtetes mängijatega. Alati on tõusud ja mõõnad igal pool ja mõõnadest tuleb üle saada. Kui mõõnaperiood on siis on loogiline, et hea tuju ei ole aga see ei tähenda, et mingit teist klubi fännama hakkaks. On ainult üks klubi. Kui Flora ära kaob siis ma ühegi teise klubi fänniks ei hakka ka...Flora jääb elu lõpuni südamesse.
                      Flora( meeskonnana, mitte Pohlaku sünonüümina) esindab ML-s neid väärtusi, mis teevad jalgpallist- jalgpalli: kõrge mängutempo, ründav mängujoonis, noored ja arenguvõimelised mängijad, rääkimata fännidest...
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        eks tätoveeringute mahasaamine ole raske ka..
                        kulukas... esimene variant on ju n-ö üle teha
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          markofkin?Kas sa paide mängult lähed tagasi Viljandi või tuled Tallinna?

                          Kommentaar


                            Viljandi tagasi, poisil koolivaheaeg, olen kesknädalani maal.

                            Kommentaar


                              Anan homme teada.

                              Kommentaar


                                Eesti riik ei võrdu valitsus ja FCFlora ei võrdu klubi president, kui keegi neist osutub pätiks, siis vahetub valitsus või klubi saab uue omaniku. Aga see lalin, et hakatakse teisi meeskondi fännama... ,see on orja jutt! Kuhu jääb uhkus ja truudus? Viies Sektor on iseseisev rühmitus, mitte aga klubi ripats. Me armastame jalgpalli ja fänname omi pallureid. Paljud meist on Floraga juba üheksakümnendatest ja see praegune lainetus ei pane meid oma lemmikklubile selga keerama!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X