320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    praeguse seisuga olen markofkin ise ka viljandis ja võin sinu ka laupäeval paidesse küüti võtta

    Kommentaar


      Soccernetilikult on väikesest tilgast jälle orkaan kasvanud. Ma loodan, et mõne 90date fänni süda nüüd üles ei ütelnud selle peale.

      Keegi ei väidagi, et Senid, Vosjemid, Ballackid nüüd Kaljusse tormavad. Purjus Sen'i juttu ammugi ei usu. Kuid kui te juhuslikult märganud veel pole, siis fännisektorite kõrval on terve hulk inimesi, kes käivad samuti mänge vaatamas. Enamasti on neid isegi rohkem kui nn ultraid. Ja nende seas on inimesi, kes suurema keevitamise peale kas üldse loobuvad, või valivad ehk mõne muu klubi mille mänge vaatamas käia.

      Ehk sai nüüd piisavalt arusaadavalt "lalisetud" ja viienda sektori kollektiivne vererõhk saab rahus allapoole langeda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Soccernetilikult on väikesest tilgast jälle orkaan kasvanud. Ma loodan, et mõne 90date fänni süda nüüd üles ei ütelnud selle peale.

        Keegi ei väidagi, et Senid, Vosjemid, Ballackid nüüd Kaljusse tormavad. Purjus Sen'i juttu ammugi ei usu. Kuid kui te juhuslikult märganud veel pole, siis fännisektorite kõrval on terve hulk inimesi, kes käivad samuti mänge vaatamas. Enamasti on neid isegi rohkem kui nn ultraid. Ja nende seas on inimesi, kes suurema keevitamise peale kas üldse loobuvad, või valivad ehk mõne muu klubi mille mänge vaatamas käia.

        Ehk sai nüüd piisavalt arusaadavalt "lalisetud" ja viienda sektori kollektiivne vererõhk saab rahus allapoole langeda.
        ää, kuidas seda kollast vigurlõusta nüüd tehtigi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Soccernetilikult on väikesest tilgast jälle orkaan kasvanud. Ma loodan, et mõne 90date fänni süda nüüd üles ei ütelnud selle peale.

          Keegi ei väidagi, et Senid, Vosjemid, Ballackid nüüd Kaljusse tormavad. Purjus Sen'i juttu ammugi ei usu. Kuid kui te juhuslikult märganud veel pole, siis fännisektorite kõrval on terve hulk inimesi, kes käivad samuti mänge vaatamas. Enamasti on neid isegi rohkem kui nn ultraid. Ja nende seas on inimesi, kes suurema keevitamise peale kas üldse loobuvad, või valivad ehk mõne muu klubi mille mänge vaatamas käia.

          Ehk sai nüüd piisavalt arusaadavalt "lalisetud" ja viienda sektori kollektiivne vererõhk saab rahus allapoole langeda.
          Ära tõmble. Üldtribüünil olevast publikumist suurem enamus käib vaatamas iga mängu, mis parasjagu kätte satub ja ajaliselt sobib - nad on lihtsalt jalgpalliarmastajad. Nemad liiguvad nagunii mängult mängule ja vaatavad jalgpalli, mitte ei karju konkreetse klubi poolt. Või fännavad hoopis kolmandat klubi, aga tulevad ikka mängu vaatama - nagu mina ise neil mängudel, kus Flora ei mängi. Lihtne ju.

          Sa parem palveta, et selliseid "fänne," kes rasketel aegadel tagatulesid näitavad, kaljukate hulgas ei oleks. Sellest oleks kahju.

          Kommentaar


            Djuuds, sorry - plaanid muutusivad ja Paide trett jääb ära. Elu karmid korrektuurid ja valikute küsimus.

            Ärge näkku lööge.

            Kommentaar


              markofkin-mina olen hetkel kalju fänn.Kas sina minuga viljandist paide mängule sõidaks 20 sept-l

              Kommentaar


                Vaata kaks minutit enne sinu küsimust tehtud postitust

                Ma olen nüüd niipalju mees küll ja tunnistan, et andsin järele kaasfoorumlase ahvatlevale pakkumisele laupäeva varahommikul kalale minna. Sestap ma ütlengi, ärge näkku lööge...

                Kommentaar


                  need olid lihtsalt mingid hetked mis jäid sinna 2 minuti sisse.Ei lõõ näkku.Ise jahimees ja tean mis see looduse kutse teeb.Sellest lihtsalt kahju,et me oleks nii mõndagi oma keskel selgeks jutustanud,

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ööö Vaata postitust
                    need olid lihtsalt mingid hetked mis jäid sinna 2 minuti sisse.Ei lõõ näkku.Ise jahimees ja tean mis see looduse kutse teeb.Sellest lihtsalt kahju,et me oleks nii mõndagi oma keskel selgeks jutustanud,
                    Kena kuulda, et valmidus olemas. Jõuame seda kindlasti teha veel, seda enam, et Kalju ju varsti Florale külla tulemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      markofkin-mina olen hetkel kalju fänn.-l
                      glory, glory...
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Vaata kaks minutit enne sinu küsimust tehtud postitust

                        Ma olen nüüd niipalju mees küll ja tunnistan, et andsin järele kaasfoorumlase ahvatlevale pakkumisele laupäeva varahommikul kalale minna. Sestap ma ütlengi, ärge näkku lööge...
                        kui kala saada tahad, siis ära reinuga küll kalale mine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          kui kala saada tahad, siis ära reinuga küll kalale mine.
                          Kuule töll, mina polnud süüdi, et sa esmalt ennast sääsemürgiga kokku määrisid ja siis samade kätega maisi konksu otsa panid. Tänu sellele sa ka kala ei saanud.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Sääsemürgiga kalale? Wow.

                            Kommentaar


                              ma käin keeduspiraaliga, siis pole vaja ussi piinata

                              Kommentaar


                                Palju õnne juubilar Aivar!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X