320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora treeningutel osalevad 26 nime on avaldatud. Eelinfo põhjal mingeid erilisi üllatusi pole, aga kus on Siim Luts?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      tundub, et rõhk on panudud kaitsele ja kaitsjatele - 2012 aastaga võrreldes 6 uut nime ning lisaks eelmise aasta tuumik kõik alles. lisaks 2012 väravavahid koos kahe noore tagavaraga
      samas poolkaitses vastupidi, hetkel vähem eelmise hooaja 4 põhitegijat- Minkenen, Mashitsev, Lust, Beglarishvili ning väärilist lisajõudu hetkel pole
      ründest ma ei räägi, eelmisel hooajal skoorisid nende asemel poolikud ...

      Kommentaar


        Eelmise hooaja parimad läinud. Väga nõrk koosseis peaks mainima...
        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

        Kommentaar


          Ei tea jah kes neid väravaid küll lööma hakkab, õnneks veel aega hooaja alguseni

          Kommentaar


            See, et hetkel juba trennis tagasi pole ei tähenda veel ju ilmtingimata, et ongi läinud...?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tom K Vaata postitust
              See, et hetkel juba trennis tagasi pole ei tähenda veel ju ilmtingimata, et ongi läinud...?
              samuti võib öelda, et kuniks pole lepingut ja mees trennis, ei sa ka 100% kindel olla, et liitub.
              minu esimene emotsioon oli samuti, et sellise nimekirjaga välja ei vea.

              Kommentaar


                Esimese emotsiooni pealt ütleks, et kuradi õhuke koosseis on...eriti vaadates keskvälja.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Esimese emotsiooni pealt ütleks, et kuradi õhuke koosseis on...eriti vaadates keskvälja.
                  Samad mõted minulgi. Äralöömisprobleemide tõenäolisele jätkumisele lisandub nüüd siis veel habras keskplats. Hea, et Luigend ja Frolovgi olemas on. Mööl on nagu on.

                  ...ja samas on olemas võimalus, et Lelov paneb mehed mängima. Prosa näiteks ei ole ju sita pealt riisutud poiss, Reimi all aga ei hakanudki Flora eest (oodatud hulgal) lööma ja ma tegelikult arvan, et Reimil oli enesel suur osa selles kanda.

                  Tegelikult - mulle koosseis meeldib, omad poisid ja puha. Kuigi Leva ja Kalju vastu... Ma ei tea. Ega muud ju teha ei ole, kui loota, et Lelov imet teeb

                  Kommentaar


                    Küll siia veel ühtteist lisandub.

                    Seda juttu, et Flora meeskond on nii nõrguke, mäletan ma iga jumala hooaja järel kui esialgne koosseis avaldatakse.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas teadlane Vaata postitust
                      Ei tea jah kes neid väravaid küll lööma hakkab, õnneks veel aega hooaja alguseni
                      Alliku

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Küll siia veel ühtteist lisandub.

                        Seda juttu, et Flora meeskond on nii nõrguke, mäletan ma iga jumala hooaja järel kui esialgne koosseis avaldatakse.
                        Eks kindlasti vast lisandub, kuid hetkel minu jaoks üks suurimaid küsimärke, et kus on Luts? Hetkel tundub, et ühest soomlasest, kes pigem võiks hea vahetusmees olla jääb väheks. Keskele on kindlasti kedagi juurde vaja.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Eks kindlasti vast lisandub, kuid hetkel minu jaoks üks suurimaid küsimärke, et kus on Luts? Hetkel tundub, et ühest soomlasest, kes pigem võiks hea vahetusmees olla jääb väheks. Keskele on kindlasti kedagi juurde vaja.
                          Kui see soomlane pole põhimeeskonna materjal, siis mina ei näe küll ühtegi põhjust, miks teda üldse palkama peaks. Aga eks jaanuaris saab kuulda, kas ja kes veel tulevad.

                          Luts on jah suur küsimärk...
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Inimesed on Prosa suhtes veidi ülekohtused olnud. Hooaeg läks aiataha küll, kuid seda põhjustega... aasta alguses oli too õlaopp, mis vajanuks vist pikemat taastumist, kuid ründajat oli vaja kohe ja mees lükati platsile, kuna väravaid ei tulnud, siis pagendati esmalt pingile, seejärel duublisse. Edasi tulid Flora palgajamad, mis samuti kindlasti motti ei tõstnud. Hooaja lõpus, kui tervis oli tagasi ja rahad kontol, hakkas regulaarselt ka väravaid tulema... sh. ka võiduvärav Kalju vastu. Kui miski taaskord väga rappa ei lähe, on Prosal kõik võimalused 2013. a hooajal 20+ värava meheks saada.

                            Kommentaar


                              Mitteametlikult võib vihjata, et Luts rändab euroops ringi või midagi sellist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                                siis pagendati esmalt pingile, seejärel duublisse
                                Seda ma silmas pidasingi selle all, et Reimil oli oma osa Prosa ebaõnnes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X